Freshlabels – kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Fresh bundy, parky a kabáty

Freshlabels

Značka Freshlabels je e-shop a síť kamenných obchodů, která se specializuje na prodej udržitelné a stylové módy, doplňků a vychytávek z celého světa. Jejich byznys je postaven především na prodeji batohů. Seženete zde například batohy známých značek jako Fjällräven, Eastpack nebo Herschel.

Hodnocení Freshlabels

Přidat hodnocení

V sekci „dárky“ najdete sortiment, který se různí od kosmetiky přes nádobí až po nářadí nebo třeba kuchyňské doplňky.

My o sobě říkáme, že jsme „currenti life style shop“ což znamená, chceme prodávat věci, které splňují nebo řeší různé potřeby lidí a to co je spojuje je, že mají něco navíc.

– Jakub Veselský pro Tojesenzace.cz

Historie společnosti

Jakub Veselský a Jan Bouška založili e-shop Freshlabels v roce 2006. Měli vizi obchodu, který bude nabízet nekonvenční módu zajímavých značek z celého světa na jednom místě. Za první dva roky fungování se jim podařilo vybudovat fungující e-shop a splatit milionovou půjčku, kterou na něj původně potřebovali. Mezi lety 2014-2018 čtyřnásobně vyrostli.

12.11.2013 byla otevřena první kamenná prodejna Freshlabels v Praze na rohu Panské a Jindřišské ulice. V obchodě je k dostání to nejlepší z nabídky Freshlabels a také je tam možné vyzvednout všechny internetové objednávky a ušetřit tak za poštovné. V říjnu 2017 se přidala ještě druhá prodejna – Backpack Concept Store, kde najdete pouze batohy. Byla to první středoevropská prodejna tohoto formátu.

Poslední průlom v rozvoji Freshlabels nastal na jaře roku 2019, kdy firma otevřela svou první zahraniční pobočku. Se specifickým výběrem batohů, tašek, cestovních zavazadel a dalších podobných doplňků se snaží zaujmout v Německu.

Oblečení a boty Freshlabels

Freshlabels původně začali oblečením, potom je víc začaly zajímat boty a batohy a nesmíme zapomenout ani na dárky a design. Všechny jejich kousky charakterizuje moderní design a většina tíhne též k minimalismu. Při výběru značek a produktů, které zařadí do sortimentu je pro ně kromě stylu důležitá i funkčnost, kvalita a udržitelnost. Podobný koncept včetně komunikačního stylu najdeme v Česku například u společnosti Zoot. Výhoda Zootu je, že díky častým slevovým kampaním tam mnoho produktů pořídíte levněji než na Freshlabels.

Mezi nejpopulárnější značky, které Freshlabels nabízí, patří:

  • HERSCHEL SUPPLY,
  • FJÅLLRÅVEN,
  • THE PACK SOCIETY,
  • KEEPCUP
  • CONVERSE,
  • HAPPY SOCKS.

E-shop Freshlabels

E-shop prošel kompletní proměnou v roce 2013, díky čemuž je dnes jednodušší, rychlejší a přehlednější. Značka v roce 2018 začala produkty z e-shopu rozesílat po celé Evropské unii a v blízké době chystá také spuštění plně lokalizované německé verze e-shopu. Doprava po Česku je na Freshlabels zdarma nad 1000 Kč, jinak si připlatíte minimálně 79 Kč.

Udržitelnost

Vlastníci Freshlabels tvrdí, že jim není lhostejný způsob výroby produktů a snaží se mít nabídku „sustainable“, totiž ekologicky vyrobenou. A je sice pravda, že v nabídce mají spoustu batohů, které jsou vyráběné z recyklovaných pet lahví jako například Fjällräven, Ping pong a další, ale na druhou stranu tam najdeme také konvenční značky typu Adidas a Nike, které si s ekologií hlavu až tak nelámou. Pokud vám na etice a ekologii opravdu záleží, sáhnou vedle nemůžete například v obchodu EtikButik.

Tam totiž najdete pouze výrobky vyrobené z veganských materiálů, ekologicky a férově. Na rozdíl od Freshlabels se žádné jejich produkty nevyrábějí za neetických podmínek v Číně.

Kariéra ve Freshlabels

Freshlabels nabízí práci ve firmě s rodinnou atmosférou bez korporátních pravidel, nadstandardní zaměstnanecké slevy na nadstandardně skvělé produkty a možnost růstu. Pokud máte pozitivní vztah k tomu, co ve Freshlabels dělají, určitě vás bude zajímat jejich nabídka práce.

Freshlabels volná místa

Aktuálně jsou čtyři místa, kde se jako uchazeč o práci ve Freshlabels můžete uplatnit:

  • Flagship store Praha,
  • Backpack store Praha,
  • Office Praha,
  • Office Teplice.

Kromě prodejních asistentů, které zvou stylově „fashion advisor“ můžete momentálně najít práci třeba jako skladník, vedoucí importního oddělení, manažer velkoobchodu nebo produktový fotograf. Pošlete do Freshlabels životopis a uvidíte sami!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Panská 1308/9,, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

25 - 49 zaměstnanců

IČ:

22793593

Založení / Zapsání do OR*:

11. 5. 2012

Právní forma:

s.r.o.