ORSAY - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Klimentská 1246/1, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

101 - 500 zaměstnanců

IČ:

25704729

Založení / Zapsání do OR*:

23. 10. 1998

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Německá módní značka ORSAY nabízí širokou nabídku dámského oblečení a doplňků. Hlavním mottem společnosti je „Díky Bohu, že jsem ženou“ a pomáhá ženám po celém světě najít ten pravý, elegantní a zároveň originální styl do jejich šatníků. Firma se nezaměřuje pouze na oblečení do práce, ale v kolekci ORSAY najdeme i oblečení na společenské akce, párty nebo jen tak do města. V současné době volné místo v ORSAY našlo už 4 500 zaměstnanců, které převážně tvoří ženy.

Historie

Dámská oděvní značka ORSAY kariéru rozjela v Německu v roce 1975. Svou první pobočku otevřeli ve městě Karlsruhe a centrálu, která funguje dodnes, ve Willstätt-Eckartsweier. V nově vznikající společnosti začalo budovat kariéru 220 zaměstnanců ve 35 prodejnách. V 90. letech se ORSAY rozšířila i za hranice Německa. Nejdříve vybudovali prodejnu v rakouském Salcburku a později i v celé Evropě. ORSAY se v České republice poprvé objevila v Plzni, kde v roce 1998 otevřela první prodejnu. Po více než 30ti letech existence značky expandovali i mimo Evropu a nyní se můžou pochlubit prodejnami ve 26 zemích světa.

Kariéra v ORSAY

Práce v ORSAY je velmi žádanou prací a zároveň je perfektním začátkem kariéry pro milovníky módního světa. Pro personál mají připravené zajímavé firemní benefity, jako jsou zaměstnanecké slevy na produkty, flexi pass aj. Volné místo v ORSAY mohou najít i studenti, protože firma nabízí flexibilní pracovní dobu na zkrácený nebo plný úvazek. Sales Assistant pomáhají zákaznicím poradit s výběrem módního oblečení nebo doplňků, proto by měli být komunikativní a usměvaví. Anglický jazyk nebo jiný cizí jazyk je vítaným bodem v životopisu.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 5 dny
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ORSAY na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Sleva na oblečení

Negativa firmy:

spolupracovnice, jednání s brigádnicemi, arogantní přístup, tváří se jako byste je otravovali když něco nevíte, velmi přehnané nároky

před 2 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ORSAY na poloviční úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Sleva na hadry

Negativa firmy:

Blbý vedení, tupý spolupracovnice co neumí ani anglicky, neferove jednání s brigádníky, nerespektování osobních potřeb (když potřebujete na WC), přehnané nároky malého obchodu, podrazy mezi spolupracovnicemi

před 4 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Sales assistant - Moravskoslezský kraj
Pracoval(a) jsem ve společnosti ORSAY na zkrácený úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mezinárodní společnost. Určitě lepší než dělat servírku. Naučí Vás hezky komunikovat se zákazníky, což se může do budoucnosti hodit. Prozákaznický přístup. Jako startovací místo pro studenty, kteří se potom chtějí věnovat obchodu je to poměrně fajn.

Negativa firmy:

Ikdyž jsem měla pracovat 25h týdně, tak jsem nikdy 25h týdně neměla. Spíše tak 30-35h, někdy i víc. Z přesčasu jsem nikdy neviděla ani korunu. Vždycky mi říkali, že se to převádí do dalšího měsíce a budu mít o ty hodiny méně. No nikdy se to nestalo. Jednání manažerů - naprosto neprofesionální. Když to porovnám s konkurencí, platové ohodnocení bylo taky o dost horší a jelo se hodně na výsledky. Když člověk prodal jen jeden kus oblečení na jeden nákup, tak to bylo vždycky špatně, minimálně dva a víc. Co se týče odměn a prémii, tak si určitě nepředstavujte nějaké výrazné částky. Buď to nebude nic - ikdyž je slíbeno, nebo dvě až tři stovky. Tuto firmu bych určitě nedoporučila a když už, tak si pořádně prozkoumejte kolektiv. Co jsem slyšela a viděla, málokterá prodejna má příjemné přátelské prostředí :-). Jako dlouhodobá práce na hlavní úvazek to určitě není.

před 6 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ORSAY na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Prace moda sleva

Negativa firmy:

Vedouci

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (12)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Prodej zboží Textilní, kožedělní a oděvní průmysl Móda