ORSAY - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Elegantní spodní prádlo zde

ORSAY

Německá módní značka ORSAY nabízí širokou nabídku dámského oblečení a doplňků. Hlavním mottem společnosti je „Díky Bohu, že jsem ženou“ a pomáhá ženám po celém světě najít ten pravý, elegantní a zároveň originální styl do jejich šatníků. Firma se nezaměřuje pouze na oblečení do práce, ale v kolekci ORSAY najdeme i oblečení na společenské akce, párty nebo jen tak do města. V současné době volné místo v ORSAY našlo už 4 500 zaměstnanců, které převážně tvoří ženy.

Hodnocení ORSAY

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ORSAY na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Vysoké nároky na zaměstnance neustálé přehazování směn žádný osobní život.mzda nízká, žádné premie neproplácení ničeho.12h hodin sama na prodejně.faleš prodavaček podrazáctví manažera.Nedoporučuji v této firmě pracovat!!!!

před 6 měsíci
5.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ORSAY na plný úvazek, do roku 2021.
Pozitiva firmy:

Naučíte se komunikovat s lidma a to Vám určitě pomůže v dalším perspektivním zaměstnání. Výplata vždy včas na účtě. Dobrý kolektiv na pracovišti.

Negativa firmy:

Už roky nezvedla firma platy přitom pracovní nároky jsou čím dál tím větší, jak časově, tak hlavně se neustále zvyšují pracovní požadavky na zaměstnance. Pracujete za směšný plat od nevidím do nevidím. Ve volnu Vás posílají na jiné prodejny. Firma vám nedá příplatky za víkendy, svátky ani přesčasy. Neustálý tlak na výsledky je opravdu přes čáru a přístup vedení je také tristní.

před 1,5 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ORSAY na poloviční úvazek, do roku 2020.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Možnost změny úvazku (navýšení / snížení hodin) Různorodá práce, nejste celý den např. na kase (kasa, zboží, vrácení vyzkoušeného oblečení, srovnávání, přestavba prodejny) Příjemné prostředí, menší prodejny Možnost oblékat se do práce podle svého (nejlépe však oblečení Orsay) Občas soutěže pro zaměstnance o poukazy, večeře či výlet do Itálie Slevy na oblečení Při úvazku nad 25 hodin týdně stravenková karta Školení pro zaměstnance Naučíte se nabízet zákazníkům Club Prémie za splnění cílů

Negativa firmy:

Nižší mzda oproti supermarketům Neproplácí přesčasy Někdy jsem byla v práci víc, než jsem měla být podle smlouvy Cíly jsou často nesplnitelné (např. naše prodejna) Celý den jste na nohou (pro mě to bylo plus) Pořád byste měli něco dělat, žádné stání za kasou (aspoň směna uteče)

před 2 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Brigádnice - Praha
Pracuji ve společnosti ORSAY jako nezávislý pracovník méně než 1 rok.
Doporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv - v určitých prodejnách jsem měla štěstí, peníze většinou vždy včas, hlídají si pauzy, firma dále proškoluje zaměstnance a napomáhá jejich profesnímu rozvoji.

Negativa firmy:

Jsem brigádnice, ale lidé na HPP jsou skoro pořád v práci, řeší ji i z domova, nízká mzda, velké přesčasy a požadavky na výkon, nastavení nesplnitelných obratů na prodejnu, proto jsem nenastoupila na HPP ani zkrácený (20 či 30 hod.). Lidé pod tlakem a pak jsou špatné vztahy...

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (18)

Historie

Dámská oděvní značka ORSAY kariéru rozjela v Německu v roce 1975. Svou první pobočku otevřeli ve městě Karlsruhe a centrálu, která funguje dodnes, ve Willstätt-Eckartsweier. V nově vznikající společnosti začalo budovat kariéru 220 zaměstnanců ve 35 prodejnách. V 90. letech se ORSAY rozšířila i za hranice Německa. Nejdříve vybudovali prodejnu v rakouském Salcburku a později i v celé Evropě. ORSAY se v České republice poprvé objevila v Plzni, kde v roce 1998 otevřela první prodejnu. Po více než 30ti letech existence značky expandovali i mimo Evropu a nyní se můžou pochlubit prodejnami ve 26 zemích světa.

Kariéra v ORSAY

Práce v ORSAY je velmi žádanou prací a zároveň je perfektním začátkem kariéry pro milovníky módního světa. Pro personál mají připravené zajímavé firemní benefity, jako jsou zaměstnanecké slevy na produkty, flexi pass aj. Volné místo v ORSAY mohou najít i studenti, protože firma nabízí flexibilní pracovní dobu na zkrácený nebo plný úvazek. Sales Assistant pomáhají zákaznicím poradit s výběrem módního oblečení nebo doplňků, proto by měli být komunikativní a usměvaví. Anglický jazyk nebo jiný cizí jazyk je vítaným bodem v životopisu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Klimentská 1246/1, 110 00 Praha - Nové Město

Velikost firmy:

101 - 500 zaměstnanců

IČ:

25704729

Založení / Zapsání do OR*:

23. 10. 1998

Právní forma:

s.r.o.