Pull & Bear Česká republika - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Elegantní spodní prádlo

Pull & Bear Česká republika

Společnost Pull&Bear je úspěšný mezinárodní módní řetězec, který vyrábí a prodává dámské i pánské oblečení. Pull&Bear se snaží jít se současnými trendy a vyvíjí se spolu se svými zákazníky. Design oblečení je tedy přizpůsoben aktuálním technologiím, sociálním hnutím i uměleckým a hudebním trendům. Řetězec Pull&Bear bychom našli v 72 zemích světa se sítí více jak 970 prodejen. Práci v Pull&Bear nalezlo již 8 000 spokojených zaměstnanců

Hodnocení Pull & Bear Česká republika

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Společnost Pull&Bear začala svou kariéru v roce 1991 ve Španělsku pod prvotním názvem New Wear S.A.. Toto založení bylo iniciované skupinou Inditex, pod kterou spadají další módní řetězce. Základem pro novou společnost bylo vytvářet kvalitní, moderní a cenově dostupnou módu. Společnost byla natolik úspěšná, že již o rok později expandovala do Portugalska a v průběhu dalších let do desítek dalších zemí.

V roce 1998 společnost spouští svoji první webovou stránku. Do České republiky vstupuje společnost v roce 2005, otevírá zde první obchody a nabízí volná místa. V roce 2011 Pull&Bear spouští svůj první e-shop, zároveň přichází s první kolekcí módy a oblečení pro děti. Společnost Pull&Bear se snaží být šetrná k životnímu prostředí, klade důraz na etiku výroby a své magazíny vydává pouze elektronicky.

Kariéra v Pull&Bear

Dynamické mezinárodní prostředí ve společnosti kreativních kolegů, kteří pracují v týmu a mají chuť učit se novým věcem. Takhle vypadá práce v Pull&Bear. Pokud jste komunikativní člověk, který se touží rozvíjet, podívejte se na volná místa v Pull&Bear. Nejčastěji inzerovanou pracovní nabídkou je prodejní asistent/ka, který bude mít na starosti především prodej zboží a komunikaci se zákazníky. Firma hledá jak pracovníky na plný tak částečný úvazek.

Společnost hledá ambiciózní zaměstnance. Ti jsou odměňováni štědrými benefity v podobě MultiSport karty, zaměstnaneckými slevami, 13. mzdy nebo příspěvků na stravování. Zároveň jim nabízí flexibilní pracovní dobu v podobě ranních, odpoledních a víkendových směn. Získejte práci, která Vás bude bavit, budujte kariéru v Pull&Bear!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rybná 682/14, 110 00 Praha - Staré Město

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

27258360

Založení / Zapsání do OR*:

14. 7. 2005

Právní forma:

s.r.o.