Stradivarius - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Netradiční šperky

Stradivarius

Oděvní značka Stradivarius představuje jedinečný styl pro mladé z celého světa. Firma si zakládá na svém originálním pojetí módy, doplňků a ozdob. Symbolem celé značky je houslový klíč, který je vyobrazen na logu společnosti a rovněž představuje klíč otevírající možnosti další perspektivní kariéry ve Stradivarius pro módní nadšence. Svou práci Stradivarius začíná v roce 1994 a velice rychle si získává stabilní postavení mezi předními módními značkami. Návrháři, designéři a všichni uchazeči o volná místa ve Stradivarius sledují aktuální trendy v módě a spojují krásu s funkčností, čímž vzniká více než tisíc modelů oděvů splňujících nejnovější trendy.

Hodnocení Stradivarius

Přidat hodnocení
před 5 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Stradivarius na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Mezi pozitivy firmy mohu zařadit novou uniformu každé 3 měsíce z nadcházející sezóny, zaměstnaneckou kartu s 25% slevou, multisport kartu, 13.plat, osobní ohodnocení pozice, komunikace s lidmi, možnost se stále učit novým věcem, učit se reagovat na nepříjemné situace vzniklé se zákazníky, nachodit kilometry místo cvičení, aktivní komunikace v angličtině s vedením. Možnost školit samu sebe, protože není čas vyškolit si další lidi pro pozici manažerů. Člověk si musí poradit vždy sám.

Negativa firmy:

Za hodně práce a zodpovědnosti malý plat pro každou pozici. Není k dispozici kancelář pro manažery. Malý prostor v kuchyňce, všechno je namačkaný na sebe (sklad, kuchyňka, šatna, záchod). Není místo na nic. Strašná spotřeba plastů a papíru. Při příjmu zboží chodí v plastových obalech několikrát zabalený, vše se musí vyndat a nacenit. Je to zbytečné. Mohly by se zřídit pevné plné plastové boxy, které by se recyklovaly a vracely zpět se dalším příjmem zbožím, a točily by se po celém světě. Použilo by se méně plastů a zboží by bylo uchované v pevném uzavřeném boxu.

před 7 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Stradivarius na zkrácený úvazek, do roku 2016.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Stravenky, 13. plat, zaměstnanecká sleva, uniforma

Negativa firmy:

Žádný nárok na volný víkend, nonstop na telefonu připraven přijít, nečekané noční směny, špatné vedení, pravidla ohledně všeho

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

V roce 2011 pokřtila firma Stradivarius práce na e-shopu jeho spuštěním, čímž opět přilákala nové zákazníky. Energické modely vznikají ve Španělsku, odkud jsou dodávány do výhradních prodejen firmy po celém světě. Aktuální pobočky tvoří síť s celosvětovým působením a to ve více než 60 zemích. Kariéru ve Stradivarius buduje celkem 10.000 zaměstnanců, díky nimž je vyhledávaná a uznávaná značka stále populárnější a odpovídající na požadavky žen i mužů.

Kariéra ve Stradivarius

Volná místa Stradivarius nabízí po celém světě zejména na pozicích prodejních asistentů a módních poradců. Jako hlavní pozitiva hodnotí zaměstnanci benefity navíc a možnost plánování směn či kombinaci krátkého a dlouhého pracovního týdne. Díky zkrácenému úvazku si práci oblíbí též studenti nebo čerství absolventi. Stravenky, 13. plat a zaměstnanecké slevy jsou malým výčtem výhod práce ve Stradivarius. Uchazeči o volná místa ve Stradivarius ocení kompletní zaučení, seznámení s principy a vizí společnosti i možnostmi profesního růstu na manažerské pozice.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rybná 682/14, 110 00 Praha - Staré Město

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

28423402

Založení / Zapsání do OR*:

30. 6. 2008

Právní forma:

s.r.o.