SizeID - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Netradiční šperky

SizeID

Společnost SizeID se orientuje na vývoj služby, která usnadňuje výběr správné velikosti oblečení a obuvi, ale také vytváří platformu propojující výrobce, prodejce a spotřebitele, aby výběr velikosti už nebyl problém kvůli různému velikostnímu označení. Pomocí tzv. online průvodce pak stačí pouze zadat své míry a aplikace vám doporučí vaší velikost. Svou práci SizeID zaměřuje nejen na nakupující, ale také na prodejce a velké firmy, kterým představila službu SizeID for Business, jež umožňuje spárovat svou tabulku velikostí se SizeID. Cílem společnosti SizeID je stát se běžnou součástí nákupu oblečení a obuvi.

Hodnocení SizeID

Přidat hodnocení

Historie

Kariéra SizeID započala v březnu roku 2013, kdy zakladatel Adam Bičiště přišel s myšlenkou služby, která by měla řešit problém s výběrem velikosti oblečení. Už o rok později byla veřejně spuštěna první verze. Během následujících let se společnost SizeID začala rozrůstat a přicházela s inovativními nápady, které usnadnily uživatelům použití jejich služby, jako je například mobilní aplikace. Svou práci SizeID zaměřilo také na partnerské vztahy se společností Zásilkovna aj. Dnes už je služba SizeID oblíbená natolik, že se firma snaží integrovat přímo do internetových obchodů, aby byl výběr nového kousku do šatníku o něco jednodušší.

Kariéra v SizeID

Volná místa SizeID nabízí ambiciózním a kreativním pracovníkům, kteří budou s nadšením dále podporovat tuto revoluci v oblasti nakupování. Těšit se můžete na moderní a hlavně přátelské prostředí mladých lidí. Budovat kariéru v SizeID umožňují jak na hlavní pracovní poměr, tak dokonce nabízí možnost práce na zkrácený úvazek. Veškerou svou práci SizeID řídí z kanceláře, kterou najdete v Praze – Karlín. Pro své zaměstnance má připravené lákavé benefity a navíc nezapomíná na podporu dalšího vzdělávání. Zalíbila se vám společnost SizeID a její projekt? Tak se podívejte na volná místa a získejte práci, díky které se naučíte mnoho nových věcí.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Křížová 3324/4a, 150 00 Praha

Velikost firmy:

10-50 zaměstnanců

IČ:

03577775

Založení / Zapsání do OR*:

19. 11. 2014

Právní forma:

s.r.o.

Web:

sizeid.com