ZOOT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Smíchov, Zubatého 295/5, 15000 Praha 5

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

28206592

Založení / Zapsání do OR*:

10. 12. 2007

Právní forma:

a.s.

O společnosti

ZOOT je přední internetový obchod na českém trhu, který je zaměřený na nejnovější trendy v oblasti módy. Obchod se snaží neustále rozrůstat a to nejen v tuzemsku, ale i do okolních států Evropy. Není tedy divu, že ji v roce 2016 Inc Magazine zařadil do žebříčku nejrychleji rostoucích společností v celé Evropě. ZOOT kariéru tak mohou zájemci začít budovat v mnoha zemích a získat tak jedno z volných míst. Největším tématem je v současné době prodej jejích dluhopisů za 150 milionů korun.

O ZOOT

V současné době nabízí ZOOT produkty okolo 300 různých značek, o které se stará zkušený tým módních nadšenců. Jejich produkty jsou pro muže, ženy i děti každého věku. Zároveň nabízí i designové doplňky do domů. Tím, že se snaží pokrývat velkou cílovou skupinu, nabízí luxusní, ale i cenově dostupné kousky. Ty se dají objednat na e-shopu a následně si je můžete vyzvednout a vyzkoušet v jakékoliv provozovně zvané Výdejna radosti.

Zajímavostí je, že společnost ZOOT vytvořila vlastní kolekce pod privátními značkami Alchymi, OJJU, ZOOT Originál a ZOOT Lokál. Také vydává vlastní módní časopis. Jako zodpovědná firma se věnuje charitativním akcím a neziskovým projektům.

Historie firmy

Firma byla založena v roce 2010 markeťáky Ladislavem Trpákem a Josefem Havelkou. O dva roky později již byla otevřena první výdejna radosti a ZOOT nebyl pouze obyčejným e-shopem s oblečením. Právě to odstartovalo jeho úspěch, který vyústil v roce 2015 otevřením dalších provozoven na Slovensku a Rumunsku.

ZOOT kariéra

Ačkoliv začínal jako menší projekt nadšenců v Praze, v současné době zaměstnává okolo 500 pracovníků, kteří mají možnost pracovat v mnoha zemích Evropy. ZOOT se profiluje jako firma, která podporuje kreativitu, právě proto vítá lidi, kteří se nebojí projevit iniciativu a přijít s inovacemi. Jedná se o energickou firmu, která hledá zapálené kolegy na nejrůznější pozice od zákaznické podpory, finančnictví, IT, marketingu až po sklad, realizaci a pracovníky Výdejny radosti.

V současné době nabízí ZOOT volná místa například na pozice asistentky nákupního oddělení, finančního analytika, marketingového manažera nebo výdejce radosti, který má na starosti zákaznický servis. Tedy poradit zákazníkům při výběru zboží, vyřizovat platby a reklamace a také se postarat o prostředí výdejny. Firma nabízí benefity například ve formě ZOOT slev nebo vzdělávání.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZOOT na poloviční úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

design prodejny, mladý kolektiv, možnost si vybrat směny

Negativa firmy:

Lidi z vyšší pozice nevěděli pořádně, co mají dělat. Zavedení různých směšných pravidel, které nefungovali. Většina důležítých věcí se dozvídáte v průběhu práce sami a ne od vedení. Někteří se dostali na vyšší pozice dle sympatií, ne dle schopností = kolektiv negativní, bez motivace, pomlouvání, zmatek, nesmyslné ohodnocení KPI typu - když manažerka o něčem novém informuje jen část týmu, kteří jsou ten den v práci, vy, když tam náhodou nejste, samozřejně nic nevíte a nestihnete si to splnit, kvůli tomu dostáváte nízké KPI, protože to máte přece vycejtit a sami si to zjistit.

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZOOT na poloviční úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nejedná se narovinu, neprofesionální přístup, každý týden je nějaká změna, zavedená pravidla nevydrží dýl jak dva týdny. Peníze za práci jsou celkem mizerné. Podřízení ví občas mnohem víc, než nadřízení. Něketeré informace se pracovník dozví od zákazníka dřív, než od vedení.

před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZOOT na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý kolektiv, snaha řešit problémy

Negativa firmy:

Nízký plat a žádné benefity. Žádná motivace. Nesprávné lidi na vysokých místech. Neklimatizovaná hala - v zimě zima, v létě na padnutí. Špatná hygiena na wc.

Doporučení pro management firmy:

Vyší platy a přidat benefity. Lépe vybírat zaměstnance na vyší místa.

před 4 měsíci
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZOOT na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Základním stavebním kamenem každé firmy jsou lidi, a ti když si sednou, tak vás dokáží udržet na místě. Po nějakou dobu. To je můj případ a jedno velké pozitivum.

Negativa firmy:

Přes veškerou snahu žádný kariérní postup, navýšení mzdy, nerovné rozdělování benefitů. Sleva na zboží leze víc do peněz než ušetří, pokud chcete na ZOOTu nakupovat.

Doporučení pro management firmy:

Věnovat se více lidem s ohledem pro Firemní spokojenost. Propojení kolektivní spokojenosti, finančního ohodnocení a osobního rozvoje.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (27)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Prodej zboží Móda