ZOOT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Elegantní spodní prádlo

ZOOT

ZOOT je přední internetový obchod na českém trhu, který je zaměřený na nejnovější trendy v oblasti módy. Obchod se snaží neustále rozrůstat a to nejen v tuzemsku, ale i do okolních států Evropy. Není tedy divu, že se již v roce 2016 zařadil do žebříčku nejrychleji rostoucích společností v celé Evropě. ZOOT kariéru tak mohou zájemci začít budovat v mnoha zemích a získat tak jedno z volných míst.

Hodnocení ZOOT

Přidat hodnocení
před 4 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZOOT na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

zadna

Negativa firmy:

obrovsky tlak za male penize, nestoji to za to nove vedeni nic moc

před 4 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti ZOOT na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

30% na nezlevněné kousky Čisté zázemí Žádná dřina

Negativa firmy:

Neférový přístup vůči zaměstnancům, zejména brigádníkům. Pro brigádníky nemají žádnou práci, ale kdyz si pak zrušíte smenu tak dělají, jak kdyby se jim zhroutil celý život. Každou chvíli nějaké slevy- otravování zákazníků (po zaměstnancích se žádá to, ze jakmile zákazník vleze do obchodu tak musí ihned říct o slevě a i nadále otravovat ...)

před 4 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ZOOT na pracovní smlouvu, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

30% sleva na nezlevnene zbozi Ciste prostredi

Negativa firmy:

Neprofesionalni pristup ze strany zamestnavatelu, neferove jednani hlavne vuci brigadnikum, vsude napsano “skvely kolektiv” - to ani nahodou, vymysleni pravidel, ktera jsou padla na hlavu, nevychazeji vstric, “obtezovani” zakazniku tim zpusobem, ze je mate prosit aby jste jim mohli odnest obleceni na vyzkouseni do kabinek,

před 4,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Zaměstnanec na plný úvazek – Výdejna + kolečka sklad
Pracuji ve společnosti ZOOT na plný úvazek 3-4 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobře placená dovolená, multisportka, na nezlevněné zboží 30%sleva

Negativa firmy:

Zaměstnanci si nemají kam uložit své osobní věci, polední pauza za provozu a jídelní stůl na výdejně jsem taky nenašla. Ve skladu nesnesitelné podminky. V zimě v bundách a čepicích, bohužel i někdy na výdejnách! V léťe na skad jedině do plavek! Benefity pro zaměstnance téměř nulové, finanční odměny už nečekejte!

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (33)

O ZOOT

V současné době nabízí obchod ZOOT okolo 300 různých značek, o které se stará zkušený tým módních nadšenců. Jejich produkty jsou pro muže, ženy i děti každého věku. Zároveň nabízí i designové doplňky do domů. Tím, že se snaží pokrývat velkou cílovou skupinu, nabízí luxusní, ale i cenově dostupné kousky. Ty se dají objednat na e-shopu a následně si je můžete vyzvednout a vyzkoušet v jakékoliv provozovně zvané Výdejna radosti.

Zajímavostí je, že společnost ZOOT vytvořila vlastní kolekce pod privátními značkami Alchymi, OJJU, ZOOT Originál a ZOOT Lokál. Také vydává vlastní módní časopis. Jako zodpovědná firma se věnuje charitativním akcím a neziskovým projektům.

Historie firmy

Firma byla založena v roce 2010 markeťáky Ladislavem Trpákem a Josefem Havelkou. O dva roky později již byla otevřena první výdejna radosti a ZOOT nebyl pouze obyčejným e-shopem s oblečením. Právě to odstartovalo jeho úspěch, který vyústil v roce 2015 otevřením dalších provozoven na Slovensku a Rumunsku.

Politika ZOOT

  1. Radost: ZOOT si je velmi dobře vědom toho, že prodává krásné oblečení, na druhou stranu přiznávají, že šaty rozhodně nejsou to, co dělají život krásný
  2. Originalita: ZOOT zkouší všechny možnosti i nemožnosti, jen tak dosáhnou svého maxima
  3. Cesta: ZOOT nemá žádný cíl, jejich vizí je cesta
  4. Organismus/vztah: ZOOT vnímá svět jako jeden velký organismus, zkoumá všechny vztahy, vztahy mezi společností a zákazníkem, a naopak, mezi konkurencí, apod.
  5. Energie: růst společnosti je poháněn energií, srdce vytváří energii
  6. Dobro.družství: je potřeba pokoušet se o změnu

Výdejny radosti

Po celé České republice naleznete 32 výdejen radosti. Ve Výdejnách radosti si Vámi online vybrané zboží můžete před zaplacením v kabince vyzkoušet a teprve poté se rozhodnout, zda zboží doopravdy zakoupíte.

V Praze se nachází 10 poboček, v Brně 2 a zbylých 20 poboček naleznete v dalších městech České republiky.

Na ZOOT pobočkách můžete platit platební kartou, můžete zde využít Wi-Fi zdarma, máme pro Vás bezbariérový přístup, možnost zakoupení dalších drobností, parkování zdarma, vyzkoušení si oblečení v kabinkách, dětský koutek a nevadí ani Vaši domácí mazlíčci.

Značky ZOOT

Mezi nejznámější značky, které v e-shopu ZOOT naleznete, patří Geox Respira, Selected Femme, Dorothy Perkins, Vero Moda, Vagabond Shoemakers, Jack & Jones, aj.

ZOOT kariéra

Ačkoliv začínal jako menší projekt nadšenců v Praze, v současné době zaměstnává okolo 500 pracovníků, kteří mají možnost pracovat v mnoha zemích Evropy. ZOOT se profiluje jako firma, která podporuje kreativitu, právě proto vítá lidi, kteří se nebojí projevit iniciativu a přijít s inovacemi. Jedná se o energickou firmu, která hledá zapálené kolegy na nejrůznější pozice od zákaznické podpory, finančnictví, IT, marketingu až po sklad, realizaci a pracovníky Výdejny radosti.

V současné době nabízí ZOOT volná místa například na pozice asistentky nákupního oddělení, finančního analytika, marketingového manažera nebo výdejce radosti, který má na starosti zákaznický servis. Tedy poradit zákazníkům při výběru zboží, vyřizovat platby a reklamace a také se postarat o prostředí výdejny. Firma nabízí benefity například ve formě ZOOT slev nebo vzdělávání.

Nezapomeňte sledovat naši aktuální nabídku volných pracovních míst.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Smíchov, Zubatého 295/5, 15000 Praha 5

Velikost firmy:

250 - 499 zaměstnanců

IČ:

28206592

Založení / Zapsání do OR*:

10. 12. 2007

Právní forma:

a.s.