Westwing Home & Living | VímVíc.cz
Nejlevnější nábytek z masivu

Westwing Home & Living

Westwing je mezinárodní lídr na poli e-commerce v oblasti prodeje nábytku a bytových doplňků. Nabízí limitované a krátkodobé prodeje italských, francouzských nebo brazilských značek se slevou až 70 %. Sortiment je skutečně různorodý - od svíček s jemnou vůní až po pohodlné matrace do vaší ložnice. Westwing má své pobočky ve 14 zemích světa a jednu také v České republice. Westwing je ve své podstatě internetovým klubem, do něhož se můžete zdarma registrovat a který sdružuje na 28 milionů členů po celém světě. Jeho nabídka je každým dnem aktualizovaná za bezkonkureční ceny.

Hodnocení Westwing Home & Living

Přidat hodnocení
před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Westwing Home & Living na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý kolektiv, fungující procesy, flexibilní pracovní doba s možností práce na HO (vše záleží na týmu), porozumění, všichni si pomáhají, jednoznačně nastavený kariérní růst, 2x do roka hodnocení pracovníků, skvělé party a pravidelné integrace. Vše se dá zařídit, jen je potřeba komunikace.

Negativa firmy:

Občasné přesčasy, ale placené.

Doporučení pro management firmy:

Nemám nic do vytknutí. Ve firmě každý komunikuje s každým. Problémy nebo návrhy na zlepšení jsou vítány a řešeny.

před 5 roky
4.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Westwing Home & Living jako nezávislý pracovník.
Pozitiva firmy:

Firma je sama o sobě super, stará se o zaměstnance. Sídlo ve Varšavě- pro někoho pozitivum pro někoho ne. Možnost home office.

Negativa firmy:

Občasné jednání s pracovníky a stážisty.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie firmy:

Proč vznikl Westwing? Aby byly k dispozici i ty bytové doplňky, které nejsou k dostání nikde on-line ani v klasickém prodeji. Jeho zakladatelkou je Delia Fischer, která pracovala jako redaktorka pro významné časopisy v oblasti životního stylu - ELLE a ELLE Decoartion. Westwing byl založený v roce 2011. Denně stylistky Westwing dodávají na internetové stránky nové výrobky top značek. Firemní politikou jsou nízké náklady na skladování. Stylistky Westwing pravidelně navštěvují nejrůznější veletrhy nábytku a bytových doplňků, aby nabídly svým zákazníkům to nejlepší na trhu.

Westwing kariéra:

Cíle Westwing jsou poměrně ambiciózní, což se ostatně od lídra na trhu s bytovými doplňky dá očekávat. Jestliže chcete být součástí jeho týmu a svou kariéru nastartovat ve Westwing, neváhejte a ozvěte se. Na internetových stránkách Westwing jsou k dispozici k nahlédnutí volná místa, díky nimž můžete získat práci snů v některé ze zahraničních poboček. Pomocí aplikace na webových stránkách Westwing zašlete svoji žádost o pracovní místo společně s motivačním dopisem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

ul. Twarda 18, Varšava

Právní forma:

s.r.o.