ALHAMBRA | DESIGN STUDIO – kariéra, volná místa | VímVíc.cz

ALHAMBRA | DESIGN STUDIO

ALHAMBRA – design studio provozuje e-shop s designovými osvětlením (lustry, lampy, LED svítidla) pohovkami, křesly a židlemi, konferenčními stolky a bytovými doplňky od českých a zahraničních dodavatelů. Také poskytují služby bytové designérky a architektky, které nabízí kompletní realizace interiérů, zajišťují truhlářskou výrobu a další řemeslné práce. V neposlední řadě nabízí různé formy spolupráce architektům, designérům a interiérovým studiím.

Hodnocení ALHAMBRA | DESIGN STUDIO

Přidat hodnocení

Historie společnosti ALHAMBRA

Jde o společnost s dlouholetou tradicí. Její podnikání započalo v roce 1996 a v letech 2002-2018 působila v prostorách Národního domu na Vinohradech - Kulturního domu železničářů v Praze. Již 17 let se studio specializuje na osvětlení interiérů a exteriérů od návrhu až po realizaci s maximálním servisem pro klienty.

Klademe důraz především na kvalitu a profesionální přístup.

ALHAMBRA za sebou má bohaté zkušenosti s osvětlováním bytových interiérů, průmyslových budov, historických budov, galerií či divadel. Z úspěchů, které má ALHAMBRA na svém účtě můžeme uvést například 1. místo za svítidlo Eliana oceněná časopisem Světlo v roce 2005, 1. místo za svítidlo VITA SILVIA hodnoceno laickou veřejností o pět let později a 1. místo za svítidlo EOS - nejlepší estetické svítidlo roku 2012.

Služby poskytované ALHAMBRA – design studio

Osvětlení je jejich parketa a primární služba. ALHAMBRA má za to, že dobré nasvícení interiéru ovlivňuje kvalitu života. Mezi jejich priority patří věrné zobrazení barev, správná barva světla, dobrý úhel osvětlení, vhodná intenzita, zkrátka kvalitní a funkční osvětlení. Výhodou je, že ALHAMBRA poskytuje vstupní konzultaci zdarma.

Co se týká bytových doplňků, najdete tu zajímavé kousky, které jinde neseženete. Na druhou stranu nábytek u ALHAMBRA bývá poněkud dražší, a tak mnoho Čechů dá přednost raději například IKEA.

ALHAMBRA – design studio: Kontakt

ALHAMBRA má showroom na adrese: Dr. Marodyho 912/16 196 00 Praha 9 – Čakovice, kam se po telefonické domluvě můžete podívat. Pro navázání kontaktu se studiem si vyberte zodpovědnou osobu z níže uvedených členů týmu ALHAMBRA. Můžete se na ně obrátit od pondělí do pátku v rozmezí 9-17 hod.

ING. RENATA VÁŠOVÁ – vedení společnosti, kompletní řešení zakázek, klientský servis

  • mobil: +420 604 617 279
  • mobil: +420 733 345 149
  • e-mail: vasova@alhambra.cz

ING. ARCH. VERONIKA VINCENCOVÁ – architektonické služby, návrhy a 3D vizualizace interiérů

  • e-mail: vincencova@alhambra.cz

PETR VYCPÁLEK – objednávky a reklamace, ekonom, účetní firmy

  • tel.: +420 283 931 081
  • mobil: +420 604 257 328
  • e-mail: vycpalek@sunnywatt.cz

Kariéra v ALHAMBRA – design studio

ALHAMBRA má malý kolektiv a nové kolegy hledá jen zřídka kdy. V minulosti nabízeli práci asistentky prodeje na showroomu v bytovém studiu, což je administrativní práce spojená s prací na e-shopu, kontaktem s klienty a dodavateli. Pokud vás práce v designovém studiu láká, podívejte se také na hodnocení zaměstnavatele.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dr. Marodyho 912/16,, 19600 Praha, Čakovice

Velikost firmy:

0 - 10 zaměstnanců

IČ:

28418069

Právní forma:

a.s.