Údaje

Sídlo firmy:

Nárožní 1390/4, 158 00 Praha - Stodůlky

Velikost firmy:

500 - 999 zaměstnanců

IČ:

62497286

Založení / Zapsání do OR*:

1. 11. 1994

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Práce MÖBELIXU nespočívá pouze v prodeji nábytku a bytových doplňků, rovněž si klade za cíl umožnit zákazníkům bydlet komfortně, za přijatelné ceny a zároveň podle nejnovějších trendů. Proto poskytuje kromě atraktivních cen a bohatého sortimentu zboží též odborné poradenství díky vyškolenému personálu. Ten přistupuje ke každému zákazníkovi individuálně a cílí na jeho potřeby. Volná místa MÖBELIX nabízí po celé republice a to nejen v kamenných prodejnách.

Historie společnosti

Kariéra v MÖBELIXU se může ubírat mnoha směry, o čemž svědčí i rozsáhlost působení mateřské společnosti XXXLutz. Základnu má firma v Rakousku, kde začala fungovat od roku 1945. Dnes provozuje více než 230 prodejen s nábytkem v celkem osmi evropských zemích. Kromě České republiky poskytuje MÖBELIX volná místa též na Slovensku, další pobočky pak najdete ve Slovinsku, Chorvatsku, Rakousku, Německu nebo Švédsku. Aktuálně má MÖBELIX v České republice 12 perspektivních poboček, které postupně prochází modernizací pro maximální komfort zákazníků.

Kariéra v MÖBELIXU

Práce v MÖBELIXU není pouze o prodeji nábytku, slibuje totiž přátelský kolektiv, férový přístup vedení nebo atraktivní budování kariéry. MÖBELIX hledá do svých zaměstnaneckých řad též marketingové specialisty, kteří budou pracovat na profilu značky nebo prodejce, pro něž chystá řadu školení. Na některých pozicích využijete cizí jazyk, proto si nezapomeňte připravit životopis v angličtině nebo se vhodně obléct na pohovor a zvýšit tak svoje šance na úspěch. MÖBELIX volná místa nabízí uchazečům, kteří se chtějí podílet na rozvoji největšího nábytkového diskontu v České republice.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Fotogalerie

MÖBELIX
MÖBELIX
MÖBELIX

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Design Služby Velkoobchod Nábytkářský průmysl Výroba