MÖBELIX | Kariéra, práce i volná místa | VímVíc.cz

Möbelix

Möbelix = moderní nábytek pro moderní zákazníky

Möbelix je dynamicky se rozvíjející prodejce nábytku a bytových doplňků oblíbený mezi zákazníky i zaměstnanci. Svědčí o tom 22 prodejen od Karlových Varů v České republice po Košice na Slovensku. Náš sortiment se řídí nejen aktuálními trendy na trhu s nábytkem, ale také přáním zákazníků. Perfektní servis a inovativní technologie jsou pro nás samozřejmostí. Möbelix jde s dobou.

Mobelix
Mobelix
„Je to stejný pocit, jako když si doma uděláte nové bydlení. V práci, kde trávíte spoustu času, se také chcete cítit dobře a mít to kolem sebe pěkné. Jsem rád obklopený moderním trendem. Mám rád čisté a moderní prostředí.“ M.Sedláček, regionální vedoucí
„Kolegové jsou super. Nehodí Vás do vody, ale vždy jsou ochotní poradit. Opravdu je musím maximálně pochválit.“ Ivona Svodobníková, návrhář a prodejce kuchyní Brno.
Mobelix
Mobelix

Zázemí stabilní firmy i rodinná atmosféra

Naši pracovníci spoluvytvářejí domov zákazníků, stejně jako my pro naše zaměstnance zajišťujeme i v práci rodinnou atmosféru. Díky malým filiálkám se u nás každý cítí jako doma. Fajn kolektiv i práce, která má smysl, jsou hlavním důvodem, proč jsou u nás lidé v práci rádi. Ctíme férovost a kolegialitu. Zázemí velkého koncernu garantuje jistotu a stabilní práci, a přesto u nás nejsou zaměstnanci jen anonymní položka v seznamu. Komunikujeme s nimi a nasloucháme jejich požadavkům i připomínkám. V každé prodejně je pro zaměstnance připravena plně vybavená odpočinková místnost, kde může každý vypnout a načerpat energii pro další práci.

Mobelix Möbelix řidič
Mobelix

Kariérní postup je realita

Každého zaměstnance vnímáme jako osobnost. Zajímá nás, jak se v práci cítí, jestli ho práce baví a naplňuje. Möbelix ve svojí velikosti dokáže nabídnout širokou škálu uplatnění. „Mě práce v Möbelix posunula obrovský kus nejen lidsky ale i po pracovní stránce dopředu a myslím si, že mě bude posouvat dál,“ upřesňuje vedoucí obchodního domu v Liberci Jiří Hartman.

Mobelix

Pokud k nám nastoupíte jako skladník, neznamená to, že skladníkem nutně zůstanete. Naopak, otevírá se před Vámi brána možností. Například Miroslav Toderiška začínal jako řadový prodejce a dnes je vedoucí obchodního domu v Košicích. Podle jeho slov stačilo pracovat na 100 % a zanechávat za sebou viditelné výsledky. Kariérní postup v Möbelixu nejsou sliby, ale realita. Důkazem je řada našich současných vedoucích.

Mobelix
„Trainee program v Möbelixu je něco reálného, co jde zvládnout a z čeho můžete ve firmě kariérně růst. Není to ale tak, že byste nastoupili jako trainee a rovnou dostali klíče od pobočky. Je to pozvolné předávání zkušeností, kdy s praxí roste i důvěra a samostatnost.“ Radek Michálek, trainee/vedoucí Prodeje
„Firma nám ve všem pomáhá. Máme skvělé personální školitele, kteří se nám naplno věnují po osobnostní i pracovní stránce.“ Jiří Hartman
Mobelix
Mobelix

Emoce, trend a praktičnost

V Möbelixu si na své si přijdou především zákazníci, kteří chtějí moderně a prakticky bydlet. Nabízet široký sortiment a kvalitní služby je samozřejmost. My přidáváme emoci spojenou s nákupem. Díky vzorovým bytům, nadekorovaným kójím, ale také 3D plánování na tabletu, můžeme již na prodejně zákazníkovi ukázat, jak by vybraný kus nábytku vypadal u něj doma. Neustále vymýšlíme inovace a vylepšujeme vše, co se dá. Přidejte se k nám a staňte se součástí firmy, která kráčí vpřed a kde má práce smysl. Jistota nebo kariérní růst? Každý si přijde na své.

Mobelix
Mobelix

Fotogalerie

Mapka poboček
Möbelix řidič
Möbelix prodejce
Möbelix prodejce kuchyní
Mobelix
Mobelix
Mobelix
Mobelix

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 7 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Möbelix na zkrácený úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Komplet přístup k zaměstnancům hrůza

před 2,5 roky
1.0

Benefity

Vedení společnosti

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Möbelix na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Firma si vôbec neváži zamestnancov. Hrozné vedenie kde Vám nič nevedia povedať na isto ako keby tam ani nepracovali. Dokonca ani nevedia povedať kedy máte robiť žiadne plánovanie dopredu. A to ani nehovorím o zaostalom systéme a na to, že je to Rakúska firma tak plat nič moc a na odmeny môžte zabudnúť. Vôbec neodporúčam.

před 3,5 roky
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Möbelix na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Zajímavá práce, hezké prostředí, každý den něco nového

Negativa firmy:

před 3,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Skladnik - Brno
Pracuji ve společnosti Möbelix na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv

Negativa firmy:

Penize

Doporučení pro management firmy:

Nic

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (32)

Pracovní nabídky

Všechny pracovní nabídky (28)

Zaměření firmy

Služby Výroba Velkoobchod Nábytkářský průmysl Design