KOBERCE BRENO - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek za nejlepší ceny!

KOBERCE BRENO

KOBERCE BRENO patří mezi nejvýznamnější a největší české prodejce podlahových krytin a koberců, na trhu působí přes 20 let. Společnost provozuje velkoobchod i maloobchodní síť prodejen, a kromě prodeje poskytuje i poradenství, a další služby. Dále se specializuje na rozvážku a položení, případně úpravu podlahových krytin. Díky rozsáhlé nabídce služeb poskytuje společnost KOBERCE BRENO práci čím dál tím většímu počtu lidí.

Hodnocení KOBERCE BRENO

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Firma byla založena v roce 1993 v České republice a zabývala se nejdříve jen velkoobchodním prodejem. O pět let později však začala rozjíždět maloobchodní kariéru a zřídila pobočky, kterých v současné době vlastní více než 36, a nakonec v roce 2001 přibrala další subjekt jménem „Království koberců“, ten pod ní od té doby plně spadá.

O pár let později se společnost rozšířila i na slovenský trh, najdete ji v Bratislavě a dalších 5 městech. Společnost KOBERCE BRENO tak neustále zprostředkovává volná místa a práci.

Když se řekne Breno, každý si představí především koberce. Společnost však nabízí mnohem rozsáhlejší sortiment, koupíte tu i například PVC či vinylové podlahy, lina, nejrůznější podložky a rohožky a také doplňky jako jsou lepidla, garnýže, stěrky, apod.

Koberce Breno kariéra

Firma KOBERCE BRENO nabízí volná místa v oblasti prodeje, rozvozu, logistiky, ale práci v KOBERCE BRENO seženete i v administrativě či na pokladně. Pokud se rozhodnete nastartovat kariéru v KOBERCE BRENO, často si budete moci vybrat, zda preferujete pracovní poměr na dobu určitou, nebo neurčitou. Těšit se můžete na zvyšující se plat po zaučení, různé měsíční prémie a bonusy a také na slevové poukázky na prodávaný sortiment a stravovací poukázky v hodnotě 100 korun.

Nemusíte se obávat, že byste neměli možnost kariérního růstu, šikovní zaměstnanci se po zapracování mohou hlásit i na jiné pozice.

Pokud máte zájem o práci v KOBERCE BRENO, pak se podívejte na seznam volných míst, a buď pošlete životopis na centrálu, nebo se zajděte zeptat do nejbližší prodejny. Pro ty z vás, kteří budou pozváni na pohovor, máme tip, jak získat personalistu na pohovoru .

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Antala Staška 1071, Praha 4 140 00

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

25609866

Založení / Zapsání do OR*:

22. 9. 1997

Právní forma:

s.r.o.