JENA - nábytek - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

JENA - nábytek

Jena nábytek je prodejcem širokého sortimentu nábytku a bytových doplňků. Seženete zde vše od postelí přes celé kuchyňské vybavení až po velké domácí spotřebiče. Spadá pod OKAY Holding akciovou společnost, která patří k největším obchodním firmám s odborným sortimentem v České republice a na Slovensku. Dohromady má rodina 150 prodejen, z toho 14 jsou prodejny Jena nábytku.

Hodnocení JENA - nábytek

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti Jena nábytek

Společnost Jena nábytek byla založena v roce 1999, už tedy oslavila dvacet let působení. Ze začátku měla prodejny jen v Brně a Praze, ale v roce 2006 otevřela nové moderní prodejny i v Olomouci a v Hradci Králové. O dva roky později ke svému působení přidala ještě e-shop. V roce 2009 bylo na prodejnách obslouženo 600 000 návštěvníků během jednoho roku. V roce 2012 se stala součástí OKAY holdingu.

Jena nábytek Ostrava

Jena nábytek v Ostavě, konkrétně v obchodním centru FUTURUM Ostrava ve Varenské ulici patří k nejmodernějším pobočkám. V roce 2017 totiž prošla prodejna kompletní revitalizací. Je zde k dispozici obrovský výběr sedaček a zákazníci si chválí vstřícný personál. Pokud bychom Jena nábytek srovnali například s IKEA, vyhraje na počet prodejen, ale prohraje, co se týče šíře sortimentu. Některé produkty se dají v Jena nábytku pořídit levněji než v IKEE, ale podle recenzí by se mohlo zdát, že tomu odpovídá i kvalita nabízeného zboží. Prodejna Ostravě má otevřeno každý den od 9 do 19 hodin.

Jena nábytek Praha

V Praze má Jena hned dvě pobočky. Na Štěrboholech v ulici Kutnohorská je úplně nejstarší pobočka. Je spojena s OKAY elektrem, díky čemuž můžete při kompletním zařizování bytu ušetřit čas. Druhá pražská prodejna se nachází v OC Šestka. Výhodou nakupování v Jena nábytku je, že zboží na prodejnách je uspořádané tak, aby se zákazníci nemuseli zdržovat zdlouhavým hledáním.

Kariéra v Jena nábytek

Inzeráty nabízející práci v Jena nábytku naleznete na stránkách OKAY. Jednou z priorit je pro vedení vzdělávání a rozvoj zaměstnanců. V Okay si váží talentovaných a zdravě ambiciózních pracovníků, proto jim poskytují možnost růst. Uchazeče lákají především na:

  • možnost osobního a profesního růstu v prosperující a expandující společnosti
  • stabilní a zajímavou práci
  • motivující platové ohodnocení
  • schopný a dynamický tým spolupracovníků
  • moderní pracovní prostředí
  • 5 týdnů dovolené

Vhodného uchazeče by měl hlavně bavit svět nábytku. Důležité je také, aby měl dobré komunikační schopnosti a nebál se zkoušet nové věci.

Jena nábytek – volná místa

Jena nábytek aktuálně hledá posily do svých týmů v Brně, Praze a Plzni. Místo najdou jak prodavači, tak manažeři a jejich zástupci. Do Brna hledají také nákupčího, který by dokázal efektivně řídit prodej služeb (finanční služby, prodloužené záruky, služby dopravy) v obchodní síti a zajistit spolupráci s externími dodavateli služeb. Pokud vás Jena nábytek jako zaměstnavatel zaujal, podívejte se také na jeho hodnocení!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kšírova 676/259, 619 00 Brno

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

25564501

Založení / Zapsání do OR*:

20. 5. 1999

Právní forma:

s.r.o.