JYSK - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

JYSK

Maloobchodní řetězec JYSK působící na mezinárodní úrovni prodává vybavení do domácnosti a to včetně nábytku, matrací, malých doplňků, kancelářských potřeb a mnoho dalšího. Svým zákazníkům nabízí výběr z kvalitního a širokého sortimentu, včetně služeb dopravy zboží až do domu nebo montáže zboží. Úspěch slaví v mnoha zemích po celém světě, roční obrat firmy je až 3,36 miliardy EUR ročně a svou kariéru u JYSKu našlo přes 22 000 zaměstnanců.

Hodnocení JYSK

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Vedoucí skladu – Jižní Čechy
Pracuji ve společnosti JYSK na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrá atmosféra ve firmě, dobře platí, možnost postupu ve firmě, hodně nás školí.

Negativa firmy:

Náročná práce, je to hodně o moderních technologiích.

před 5,5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti JYSK na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

S dobrým vedoucím vás práce bude bavit

Negativa firmy:

přesčasy, buzerace na výkobnost od oblastních managerů

před 5,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti JYSK na plný úvazek 5-7 let.
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

+ Dobrá možnost kariérního postupu. Nehledí na vzdělání, ale na dovednosti. + Skvělý kolektiv. + Kultura firmy. + Letos se zvyšovala mzda v průměru o 20%.

Negativa firmy:

- Vhodné spíše pro lidi bez osobního života. Jste neustále v práci. Špatně plánované směny. Neproplácí se přesčasy. Někdy jste nuceni jít do práce i během dovolené, nebo vám je zkrácena. - Příšerná organizace. - Stále je tam cítit ta bariéra mezi západní a východní Evropou.

před 6 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti JYSK na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kultura firmy a vztahy mezi zaměstnanci.

Negativa firmy:

Čím dál méně času na čím dál více práce.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (36)

Historie společnosti

Evropskou maloobchodní firmu založil Lars Larsen v Dánsku již roku 1979, kdy otevřel první prodejnu v dánském městě Aarhus s potřebami pro domácnost. Firma se té doby jmenovala JYSK Sengetojslager, přejmenována byla až v roce 2001. Přišel s moderním konceptem a velkými ambicemi, podnikání se začalo rozrůstat a brzy musel Larsen obsazovat volná pracovní místa do svých obchodů po celém Dánsku. Pět let po založení firmy otevírá i svou první zahraniční pobočku a to v Německu.

Larsen věřil ve skromnost, pečlivost a především poctivost, to bylo úspěchem jeho podnikání. Koncern JYSK provozuje momentálně ve 49 zemích přes 2 500 prodejen. Zároveň spadá pod skupinu Lars Larsen Group. Obrat prodejen s nábytkem Jysk loni stoupl na 2,6 miliardy korun. V České republice je JYSK velmi oblíbeným a často vyhledávaným obchodem. Otevírá proto stále nové prodejny, nabízí práci více lidem a rychle expanduje.

Dnes provozuje koncern JYSK přibližně 2 800 prodejen v následujících 52 zemích celého světa: Dánsku, Norsku, Švédsku, Finsku, Polsku, České republice, Maďarsku, Nizozemsku, Slovensku, Německu, Rakousku, Švýcarsku, na Islandu, v Kanadě, Grónsku, na Faerských ostrovech, v Estonsku, Lotyšsku, Litvě, na Ukrajině, v Kosovu, Bulharsku, Kazachstánu, Rumunsku, Francii, Velké Britanii, Slovinsku, Severní Makedonie, Chorvatsku, Itálii, Španělsku, Bosně a Hercegovině, Srbsku, Arménii, Indonésii, Černé Hoře, Řecku, Albánii, Vietnamu, Malta, Portugalsko, Gruzie, Bělorusko, Tádžikistán, Moldavsko, Belgie, Kuvajt, Dubaj,Thajska, Irsko, Kypr a Ázerbajdžán.

Původ názvu 'JYSK'

Slovo 'JYSK' bylo vždy záměrně zahrnuto do názvu společnosti. V dánštině slovo 'JYSK' označuje cokoli, nebo - jako Larse Larsena - kohokoli pocházejícího z Jutského poloostrova a často je spojováno se skromností, pečlivostí a poctivostí - třemi hodnotami, se kterými se Larsen sám vždy ztotožňoval. JYSK je symbolem důvěryhodnosti a dodržování daného slova.

Kategorie JYSK

  • Ložnice (doplňky, komody, kontinentální postel, matrace, nafukovací matrace, noční stolky, patrové postele/válendy, polštáře, povlečení, rošty, zrcadla, aj.)
  • Koupelna (doplňky, předložky, praní, ručníky, závěsy, župany, aj.)
  • Pracovna (židle, psací a PC stoly, aj.)
  • Obývací pokoj (konferenční stolky, křesla, pohovky, taburety, TV stolky, aj.)
  • Jídelna (barové pulty a židle, jídelní sestavy, jídelní stoly, židle, lavice, aj.)
  • Úložné prostory (botníky, komody, knihovny, police, věšáky, nábytek do chodby, aj.)
  • Okno (garnýže, žaluzie, rolety, záclony a závěsy, aj.)
  • Zahrada (houpací sítě, květináče, zahradní nábytek, solární lampy, trampolíny, aj.
  • Domácnost (dekorace, koberce, dětský nábytek, osvětlení, aj.)
  • Vánoce (osvětlení, ozdoby na stromek, vánoční dekorace, svíčky a svícny, aj.)

Obchodní a dodací podmínky

Nakupovat můžete online v e-shopu nebo v desítkách kamenných prodejnách po celé České republice. Zboží si můžete vyzvednout na prodejně nebo si ho nechat doručit na Vámi zvolenou adresu.

Objednávky jsou děleny na Malé a Velké objednávky. Malé objednávky do 50 kg jsou doručovány za pomoci spediční společnosti DPD. Velké zásilky nad 50 kg jsou doručovány společností RHENUS Home Delivery.

Kariéra v JYSKu

Vysněnou práci nemusí být těžké najít. V JYSKu hledají spolehlivé, flexibilní, respektující zaměstnance, kteří se nebojí komunikace s lidmi. Své zaměstnance podporují v nových projektech, růstu kariéry i osobním rozvoji. Nejčastější pracovní nabídky najdete na pozici prodejního asistenta, vedoucího prodeje nebo manažera prodejny. Společnost hledá i brigádníky pro své obchody. Požadují po nich komunikativnost, ochotu pomáhat zákazníkům i kolegům, odolnost vůči stresu, zájem o práci v obchodě a schopnost prodat.

Na oplátku nabízí JYSK zaměstnanecké benefity v podobě stravenek, slev na zboží, možnost sebevzdělávání se, bonusy za dobré výsledky, mobilní tarif nebo firemní kulturu. Podívejte se po volných pracovních místech v JYSKu ještě dnes a vyberte si, kde vybudujete svou kariéru.

Nezapomeňte sledovat naši aktuální nabídku volných pracovních míst.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Lhotka, Novodvorská 1062/12, 14200 Praha 4

Velikost firmy:

1000-1500 zaměstnanců

IČ:

26760746

Založení / Zapsání do OR*:

19. 2. 2003

Právní forma:

s.r.o.