IDEA nábytek - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Sconto nábytek se spoustou kategorií

IDEA nábytek

IDEA nábytek je společnost, která dodává kvalitní skandinávský nábytek z masivu za nejnižší ceny. Zákazníkům nabízí možnost vybavit si vkusně celou domácnost za ceny, které jsou rozumné a dostupné.

Hodnocení IDEA nábytek

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Firma IDEA nábytek působí v nábytkářském průmyslu již od roku 1993, kdy byla v České republice založena. Nynějším ředitelem společnosti je Richard Kučerovský a firma má v České republice už 12 otevřených poboček. Rozšířila se i na Slovensko, kde také poskytla volné místo již spoustě zaměstnanců, kteří tam v průběhu let postupně rozjeli kariéru. Ti obsloužili dohromady již přes milion a půl spokojených zákazníků a společnost disponuje více než 100 tisíci kusy zboží skladem, jelikož provozuje i e-shop.

Zákazníci seženou téměř dva a půl tisíce různých typů nábytku do ložnic, obývacích pokojů, jídelen a pracoven. Vybavit si tak mohou nejen byt či dům, ale například i kancelář v práci.

Pokud zrovna přemýšlíte, kde začít budovat kariéru, zvažte práci v IDEA nábytek.

IDEA nábytek kariéra

Práce v IDEA nábytek Vám dá jistotu dobrého a dlouhodobého zaměstnání. Volné místo ve firmě IDEA nábytek sežene pracovník ve skladu, na prodejně a také řidič. Jste-li zrovna bez práce, klidně můžete nastartovat kariéru v IDEA nábytek i jako fakturant či jako referent zákaznického centra.

Proč se ucházet o práci v IDEA nábytek? Společnost může nabídnout stabilní zázemí, jelikož na trhu působí již přes 20 let. Dokáže ocenit Vaši práci a může se také pochlubit přátelskou a příjemnou atmosférou.

Zkontrolujte nabídku volných míst v IDEA nábytek a pokud Vás jakákoliv práce zaujme, kontaktujte společnost. Nevíte-li si rady, jak vytvořit životopis, pak se koukněte na vzory životopisů zdarma. Jestli už CV napsané máte, ale potřebujete ho upravit, pak si přečtěte, jak vylepšit životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Evropská 675, 664 42 Modřice

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

48907847

Založení / Zapsání do OR*:

17. 6. 1993

Právní forma:

s.r.o.