IDEA nábytek - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

IDEA nábytek

Údaje

Sídlo firmy:

Evropská 675, 664 42 Modřice

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

48907847

Založení / Zapsání do OR*:

17. 6. 1993

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

IDEA nábytek je společnost, která dodává kvalitní skandinávský nábytek z masivu za nejnižší ceny. Zákazníkům nabízí možnost vybavit si vkusně celou domácnost za ceny, které jsou rozumné a dostupné.

Historie společnosti

Firma IDEA nábytek působí v nábytkářském průmyslu již od roku 1993, kdy byla v České republice založena. Nynějším ředitelem společnosti je Richard Kučerovský a firma má v České republice už 12 otevřených poboček. Rozšířila se i na Slovensko, kde také poskytla volné místo již spoustě zaměstnanců, kteří tam v průběhu let postupně rozjeli kariéru. Ti obsloužili dohromady již přes milion a půl spokojených zákazníků a společnost disponuje více než 100 tisíci kusy zboží skladem, jelikož provozuje i e-shop.

Zákazníci seženou téměř dva a půl tisíce různých typů nábytku do ložnic, obývacích pokojů, jídelen a pracoven. Vybavit si tak mohou nejen byt či dům, ale například i kancelář v práci.

Pokud zrovna přemýšlíte, kde začít budovat kariéru, zvažte práci v IDEA nábytek.

IDEA nábytek kariéra

Práce v IDEA nábytek Vám dá jistotu dobrého a dlouhodobého zaměstnání. Volné místo ve firmě IDEA nábytek sežene pracovník ve skladu, na prodejně a také řidič. Jste-li zrovna bez práce, klidně můžete nastartovat kariéru v IDEA nábytek i jako fakturant či jako referent zákaznického centra.

Proč se ucházet o práci v IDEA nábytek? Společnost může nabídnout stabilní zázemí, jelikož na trhu působí již přes 20 let. Dokáže ocenit Vaši práci a může se také pochlubit přátelskou a příjemnou atmosférou.

Zkontrolujte nabídku volných míst v IDEA nábytek a pokud Vás jakákoliv práce zaujme, kontaktujte společnost. Nevíte-li si rady, jak vytvořit životopis, pak se koukněte na vzory životopisů zdarma. Jestli už CV napsané máte, ale potřebujete ho upravit, pak si přečtěte, jak vylepšit životopis.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Nábytkářský průmysl Prodej zboží