ASKO - NÁBYTEK | kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek výhodně na Sconto

ASKO - NÁBYTEK

ASKO – NÁBYTEK reaguje na poptávku trhu a svým zákazníkům představuje ojedinělý koncept nábytkářských služeb, které zahrnují odborné poradenství vyškoleným personálem, atraktivní sortiment pro komfortní bydlení i prodej doplňků. Kromě kamenných poboček disponuje e-shopem, který konkuruje ostatním prodejcům bytového vybavení a nábytku. Díky celorepublikové působnosti poskytuje ASKO – NÁBYTEK volná místa slibující perspektivní zaměstnání.

Hodnocení ASKO - NÁBYTEK

Přidat hodnocení
před 10 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ASKO - NÁBYTEK na plný úvazek více než 10 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Žádné bohužel nejsou..

Negativa firmy:

Absolutní neznalost oboru,nové vedení které položilo Baumax.Nefungujici logistika, nekompetentní vedení.Nic nefunguje od skladu až po prodej...

Doporučení pro management firmy:

Výměnu vedení...

před 1,5 rokem
3.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti ASKO - NÁBYTEK na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pokud dodrzujete pravidla tak vaa nevyhodí

Negativa firmy:

Neumi ocenit zaměstnance

před 2 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ASKO - NÁBYTEK na plný úvazek 5-7 let, do roku 2012.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Každý má tak nějak volnost ve své pozici , školení , a to je asi tak všechno ...

Negativa firmy:

Chod této firmy je poněkud chaosný ! Vedoucí absolutně neví co se má dělat , ve všem je nastavený systém , který vede firmu pouze jenom do negativního směru , žádné motivační odměny pro stálé zaměstnance , Asko se potýká s problémy častých odchodů lidí , takže je na každé pobočce nový a velmi nestálý ,neproškolený kolektiv , tím pádem je ve všem neskutečný "bordel" ! Kvalita nábytku neodpovídá za cenu , za kterou firma zboží prodává ... Akce , reklamy , které jenom klamou , reklamace , které se táhnou měsíce ... neproškolený prodejci ... největším problémem je pracovní doba , není pravdou krátký a dlouhý týden !!!!!!!!!!!! Jedinné pozitivum byly peníze , když vyšel měsíc... jinak nic dobrého ... Nesmyslné vyhazování financí za nepotřebné reklamní poutače , nalákání nových pracovních sil na lež! Nástupní plat po dobu 3 měsíců je , plat , který už za celou tu dobu neuvidíte , předhánění prodejkyň ....

Doporučení pro management firmy:

Kvalitní zboží , normální ceny , motivace pro všechny zaměstnance spravedlivě ., vedení firmy pouze s ryzým umýslem obohatit všechny nejen sebe ! Pracovní doba vyvážená!

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti ASKO - NÁBYTEK na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

pěkné čisté prostředí, zázemí zaměstnanců, přátelské vedení

Negativa firmy:

některé kolegyně, kterým nesedíte, snaží se vás vyštípat za pomocí ostatních kolegů, odhlížení od problémů ze strany vedení, vedení neumí motivovat zaměstnance a nemají respekt před zaměstnanci, pokud nemáte známé, nezapadnete, pracovní doba, nekvalitní výrobky, špatná pověst firmy ohledně kvality služeb, zboží a i některých prodejců.

Doporučení pro management firmy:

dělat více neohlášených kontrol i za přítomnosti jiných zaměstnanců, nejen manažera, aby bylo zřejmé, kde je chyba, dostatečně motivovat nejen nové zaměstnance, ale především dlouholeté zaměstnance, kteří se cítí nedocenění, management by měl školit vedení, aby věděli, jak správně vést podřízené.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (6)

Historie ASKO, výrobce kuchyní

Firma ASKO – NÁBYTEK působí na českém trhu již od roku 1991. První kamenná prodejna byla otevřena v Praze a kariéru v ASKO – NÁBYTEK zde spokojení zaměstnanci budují dodnes. Za dobu svého působení si vybudovala stabilní postavení mezi nábytkářskými prodejci. Díky svým 13 prodejnám a modernímu internetovému obchodu slibuje ASKO – NÁBYTEK práci v mnoha oblastech po celé republice. Od poloviny roku 2011 patří tato firma pod podnikovou skupinu PORTA sídlící v Německu. Tato transformace se promítla do změn ve vedení firmy, ale též měla vliv na zkvalitnění služeb a nové práce v ASKO – NÁBYTEK.

Kariéra v ASKO – NÁBYTEK

Budování kariéry v ASKO – NÁBYTEK zahájíte zasláním životopisu spolu s motivačním dopisem. Průběžně vypisované pozice se týkají celé České republiky a slibují stabilní zaměstnání v mezinárodně působící firmě. Kromě moderního pracoviště poskytuje práce v ASKO – NÁBYTEK řadu benefitů. Velmi důkladné zaškolení, provizní systém a nadprůměrné mzdové ohodnocení doplňuje zaměstnavatel stravenkami a kurzy německého jazyka. V ASKO – NÁBYTEK kariéru začínají čerství absolventi i zkušení pracovníci. Kromě působení v Česku lze hledat volná místa v ASKO – NÁBYTEK také pro slovenský trh, kde aktuálně funguje 6 prodejen.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Nákupní 444/6, 102 00 Praha - Štěrboholy

Velikost firmy:

250 - 500 zaměstnanců

IČ:

41193946

Založení / Zapsání do OR*:

1. 9. 1991

Právní forma:

s.r.o.