Kika Nábytek

Údaje

Sídlo firmy:

Pražská 135, 251 01 Čestlice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

27127133

Založení / Zapsání do OR*:

19. 2. 2004

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Společnost KIKA je mezinárodním prodejcem kompletního nábytkového sortimentu a bytových doplňků. Německý velkoobchodní řetězec zaznamenal od doby svého vzniku velký úspěch. Firma se snaží nabídnout svým zákazníkům široký sortiment služeb od dodání a montáže zboží přes půjčení dodávky, vodovodní a elektrické instalace až po šití záclon. Práci v KIKA nalezlo celosvětově necelých 8 000 zaměstnanců.

Historie společnosti

Společnost KIKA byla založena v roce 1973, koncept prodeje kompletního nábytkového sortimentu byl jedním z prvních svého druhu. Předchůdcem jí však byla společnost Leiner, která byla založena již v roce 1910. Inovativním nápadem oslovila společnost řadu zákazníků. Od roku 2013 se stala součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, která je druhým největším obchodníkem s nábytkem na světě a práci zde má až 90 000 zaměstnanců.

V současnosti může společnost KIKA svým zákazníkům nabídnout široký sortiment o více než 30 000 produktech, profesionální služby a poradenství. KIKA se snaží stále sledovat světové trendy v bydlení, být inovativní a především moderní společností prodávající kvalitní produkty. Společnost KIKA provozuje několik prodejen ve střední i východní Evropě. Nově provozuje i e-shop.

Kariéra v KIKA

Pokud hledáte práci v inovativní, dynamické společnosti s mezinárodní působností, může být kariéra v KIKA to pravé pro Vás. Společnost se o své zaměstnance stará, dbá na jejich rozvoj a růst v kariéře. Za jejich dobře odvedenou práci jim nabízí štědré zaměstnanecké benefity, odměny a platové ohodnocení. Podívejte se na volná místa v KIKA a začněte se svou vysněnou kariérou ještě dnes!

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (3)

Zaměření firmy

E-commerce Retailing Logistika Potravinářství Stavebnictví a reality Velkoobchod Nábytkářský průmysl Prodej kancelářských potřeb Přepravní služby