Kika Nábytek

Údaje

Sídlo firmy:

Pražská 135, 251 01 Čestlice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

27127133

Založení / Zapsání do OR*:

19. 2. 2004

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

KIKA je společností, která prodává kompletní sortiment nábytku a bytových doplňků odpovídající trendům moderního bydlení.

KIKA provozuje řadu obchodních domů v Rakousku, ve střední a východní Evropě. Od podzimu 2013 je KIKA součástí mezinárodní skupiny Steinhoff, druhého největšího obchodníka s nábytkem na světě, a patří tak ve svém oboru k lídrům trhu.

Firma Steinhoff, původně založená v Německu jako rodinný podnik, staví svůj úspěch na firemních hodnotách, jako jsou poctivost, pracovitost, věrnost a především důvěra. Společnost Steinhoff zahrnuje vlastní obchodní značky, logistiku a výrobu a zaměstnává celosvětově více než 87 000 pracovníků.

Sortiment v obchodních domech KIKA zahrnuje více než 30 000 položek ve všech cenových a zbožových kategoriích. Naši zákazníci a zákaznice zde najdou nejširší nabídku od praktických doplňků až po komplexní hightech řešení. Pod heslem „Všechno pod jednou střechou" nabízíme rozsáhlý servis pro zákazníky obsahující dodání a montáž zboží, zaměření, 3D plánování v počítači, šití záclon, zapůjčení dodávky na přepravu zboží, odvoz starého nábytku nebo vodovodní a elektrické instalace. KIKA provozuje ve vybraných obchodních domech restaurace, kavárny i dětské koutky.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (1)

Zaměření firmy

E-commerce Retailing Logistika Potravinářství Stavebnictví a reality Velkoobchod Nábytkářský průmysl Prodej kancelářských potřeb Přepravní služby