Démos trade | kariéra, práce i volná místa | VímVíc.cz

Démos trade

Společnost Démos Trade je největším dodavatelem materiálu pro výrobu nábytku, který poskytuje výrobcům, bytovým architektům nebo také velkoobchodům. Firma sídlí v Kunčičkách v Ostravě.

Hodnocení Démos trade

Přidat hodnocení
před 1 rokem
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - ostrava
Pracuji ve společnosti Démos trade na plný úvazek více než 10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

pro zákazníka udělá maximum, snaží se sledovat trendy v materiálech, ale i v technikách obsluhy zákazníka

Negativa firmy:

překotný vývoj způsobil nejasnost v kompetencích a zodpovědnosti

Doporučení pro management firmy:

více konat, méně polemizovat

před 1,5 rokem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Démos trade na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Démos je velká firma, takže neustále investuje do svých zaměstnanců, což je znát třeba na super pracovním prostředí. Kolektiv na pracovišti máme perfektní a mimopracovní akce jsou super. Doporučuji!!!

Negativa firmy:

před 1,5 rokem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Ostrava
Pracuji ve společnosti Démos trade na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Benefity a lidi, lidi, lidi

Negativa firmy:

před 2 roky
4.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Démos trade na pracovní smlouvu, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

kolektiv na pracovišti

Negativa firmy:

přístup vedení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (6)

O Démos trade

Démos Trade se stala významným velkoobchodem nejen v Evropě, ale po celém světě. Svůj potenciál se snaží stále zdokonalovat, proto dělají ve společnost vlastní zátěžové zkoušky, aby se ujistili, že jejich práce je kvalitní a produkty jsou na vysoké úrovni. Sortiment zboží se skládá především z plošných materiálů, nábytkového kování, hran a dalších materiálů potřebných pro výrobu nábytku.

Společnost nemá své provozovny pouze v České republice, ale také na Slovensku, v Polsku a Maďarsku, ve kterých rovněž nabízí volná místa. Napříč všemi státy se o své zákazníky stará více jak 600 zaměstnanců, kteří právě zde budují kariéru.

Historie firmy

Společnost začínala roku 1993, kdy ji založili 3 podnikatelé. Rychle rostla a to především na Moravě prostřednictvím vlastní sítě provozoven. Ze začátku byla firma zapsána jako Démos, v.o.s. To se ale o 5 let později změnilo na nynější název - Démos Trade, a.s. a zároveň byla postavena další hala. V roce 2003 už přichází firma na trh se svými vlastními značkami - Strong a Tulip. V roce 2006 už firma spouští internetový prodej prostřednictvím portálu Démos24Plus a také se rozšířila na Slovensko pomocí dceřinné společnosti Démos Trade, s.r.o. O 2 roky později už firma expanduje do Polska a poté i do Maďarska. V roce 2010 se firma spojila se společností NÁBYTEK SERVIS, a.s. a touto fúzí se stala jedničkou na trhu.

Firma se postupem času snažila především o interní rozvoj. Začala vylepšovat práci v interní logistice, a proto rozšířila počet provozoven. Zabývá se také kariérním, osobním růstem i motivací zaměstnanců - proto musí každý zaměstnanec pravidelně absolvovat program e-learningového portálu. V současné době se firma stále modernizuje a rozmisťuje svůj prodej na vícero míst.

Démos Trade kariéra

Společnost Démos Trade aktuálně zaměstnává přibližně 500 zaměstnanců po celé ČR. Poskytuje práci v zázemí silné firmy s velkým potenciálem. Nabízí mnoho pracovních benefitů jako jsou stravenky, příspěvky na kulturu, sport, příspěvky na životní pojištění nebo také možnost školení s interním školícím týmem. Firma hledá zaměstnance na pracovní pozice, jako je skladník, regionální manažer obchodu, prodejce, logistický manažer nebo pracovník příjmu objednávek. Vyberte si z volných pracovních míst a nastartujte tak svou vysněnou kariéru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Škrobálkova 630/13, 718 00 Ostrava - Kunčičky

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

25397478

Založení / Zapsání do OR*:

11. 5. 1998

Právní forma:

a.s.