Oresi - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Oresi

Společnost Oresi je největším českým prodejcem kuchyní na trhu. Od svého založení úspěšně rozjela kariéru v nábytkářském průmyslu a zabývá se především maloobchodním prodejem, dovozem a montáží kuchyní. Kromě toho stále vyvíjí nové modely a materiály a také poskytuje rozsáhlé poradenství, aby kuchyně vždy splňovaly představu zákazníků, díky čemuž se řadí mezi nejúspěšnější prodejce ve svém oboru u nás. Díky tomu, že se společnost rozrůstá, nabízí stále volná místa, tím pádem má každý šanci sehnat práci v Oresi.

Hodnocení Oresi

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Oresi na plný úvazek, do roku 2023.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Odešla jsem do předčasného důchodu, ale jsem ráda, že jsem tu měla příležitost zůstat tak dlouho. Práce v Oresi je nenáročná, ale zdraví je pro mne důležitější. Kolegové byli vlídní a toho jsem si vážila do posledního pracovního dne. Peníze jsem měla pěkné, ale přednější tu pro mne byly vztahy a jak jsme si uměli rozplánovat práci. Pro mne určitě pěkná léta práce.

Negativa firmy:

Není nic tak zásadního, na co bych si musela veřejně stěžovat.

před 7 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Prodejkyně na showroomu
Pracuji ve společnosti Oresi na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce v hezkém prostředí, fajn kolegové - jsme malý tým a rozumíme si, takže nám tak na pracovišti nevznikají rozepře, peníze podle odvedené práce.

Negativa firmy:

Někdy hodiny práce navíc, když se to nakupí a nestíhá se.

před 3 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Oresi na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Jsem zde zaměstnaná od léta. Už jsem se zaběhla s chodem a práce mě naplňuje. Peníze jsou OK

Negativa firmy:

před 3,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Oresi na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Práce mě baví, relativně dobré peníze a pokud příjde i fajn zákazník, tak se to poskládá vůbec dobře. Jinak kolektiv mám fajn.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (20)

Historie společnosti

Firma Oresi vznikla před více než 10 lety v České republice, ale zanedlouho začala působit i na Slovensku. V ČR nyní nalezneme přes 70 poboček ve všech krajích, ale zboží si můžete koupit i u obchodních partnerů, kterých je přes 20.

Filosofie společnosti reflektuje přání klientů pořídit kvalitní tuzemskou kuchyňskou linku za rozumnou cenu. Vždy se dbá na to, aby byly kuchyně uživatelsky přínosné a zároveň estetické, a firma poskytuje nejen prodejní, ale i poprodejní servis. Oresi si dává práci s tím, aby zákazníci byli spokojeni.

Oresi kuchyně získaly několik certifikátů, které splňují mezinárodní standardy, a ručí tak za kvalitu.

Oresi kariéra

Vzhledem k tomu, o jak rozsáhlou firmu se jedná, volná místa v Oresi najdete v obchodním týmu, logistice, administrativě, skladu, ale i v montáži. Kariéru v Oresi může nastartovat téměř kdokoliv.

Práce ve Oresi je zajímavá, jelikož firma poskytuje propracovaný systém bonusů a výhod v závislosti na tom, jakou práci přesně vykonáváte. Mezi základní patří například zaměstnanecké slevy a prémie za dobře odvedenou práci v Oresi, zlevněné volání pro zaměstnance i jejich rodiny a příspěvky na stravování.

Každá pozice je pochopitelně jiná, ale všichni zaměstnanci jsou důkladně proškoleni a někteří absolvují exkurze u těch nejlepších prodejců kuchyní ve světě. Podle toho, jakou práci v Oresi děláte, se Váš plat může pohybovat až kolem 30 tisíc Kč, a někde není horní hranice výdělků limitována, jelikož záleží pouze na Vaší šikovnosti. S tím souvisí i možnost kariérního růstu, jemuž je společnost otevřená.

Než se rozhodnete pro kariéru v Oresi, vyhledejte si aktuální volná místa a přečtěte si tipy, Jak napsat perfektní životopis, který Vám práci v Oresi pomůže získat. Pokud budete vybráni k pohovoru, nechte se inspirovat, jak zapůsobit hned napoprvé.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Březí 102, 251 01 Březí

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

27240479

Založení / Zapsání do OR*:

31. 12. 1992

Právní forma:

a.s.