Údaje

Sídlo firmy:

Březí 102, 251 01 Březí

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

27240479

Založení / Zapsání do OR*:

31. 12. 1992

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost Oresi je největším českým prodejcem kuchyní na trhu. Od svého založení úspěšně rozjela kariéru v nábytkářském průmyslu a zabývá se především maloobchodním prodejem, dovozem a montáží kuchyní. Kromě toho stále vyvíjí nové modely a materiály a také poskytuje rozsáhlé poradenství, aby kuchyně vždy splňovaly představu zákazníků, díky čemuž se řadí mezi nejúspěšnější prodejce ve svém oboru u nás. Díky tomu, že se společnost rozrůstá, nabízí stále volná místa, tím pádem má každý šanci sehnat práci v Oresi.

Historie společnosti

Firma Oresi vznikla před více než 10 lety v České republice, ale zanedlouho začala působit i na Slovensku. V ČR nyní nalezneme přes 70 poboček ve všech krajích, ale zboží si můžete koupit i u obchodních partnerů, kterých je přes 20.

Filosofie společnosti reflektuje přání klientů pořídit kvalitní tuzemskou kuchyňskou linku za rozumnou cenu. Vždy se dbá na to, aby byly kuchyně uživatelsky přínosné a zároveň estetické, a firma poskytuje nejen prodejní, ale i poprodejní servis. Oresi si dává práci s tím, aby zákazníci byli spokojeni.

Oresi kuchyně získaly několik certifikátů, které splňují mezinárodní standardy, a ručí tak za kvalitu.

Oresi kariéra

Vzhledem k tomu, o jak rozsáhlou firmu se jedná, volná místa v Oresi najdete v obchodním týmu, logistice, administrativě, skladu, ale i v montáži. Kariéru v Oresi může nastartovat téměř kdokoliv.

Práce ve Oresi je zajímavá, jelikož firma poskytuje propracovaný systém bonusů a výhod v závislosti na tom, jakou práci přesně vykonáváte. Mezi základní patří například zaměstnanecké slevy a prémie za dobře odvedenou práci v Oresi, zlevněné volání pro zaměstnance i jejich rodiny a příspěvky na stravování.

Každá pozice je pochopitelně jiná, ale všichni zaměstnanci jsou důkladně proškoleni a někteří absolvují exkurze u těch nejlepších prodejců kuchyní ve světě. Podle toho, jakou práci v Oresi děláte, se Váš plat může pohybovat až kolem 30 tisíc Kč, a někde není horní hranice výdělků limitována, jelikož záleží pouze na Vaší šikovnosti. S tím souvisí i možnost kariérního růstu, jemuž je společnost otevřená.

Než se rozhodnete pro kariéru v Oresi, vyhledejte si aktuální volná místa a přečtěte si tipy, Jak napsat perfektní životopis, který Vám práci v Oresi pomůže získat. Pokud budete vybráni k pohovoru, nechte se inspirovat, jak zapůsobit hned napoprvé.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Oresi na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Je tu možnost kariérního růstu, i když pomalá. Docela slušné bonusy, výplata vždy včas na účtu. Tým lidí se kterými pracuju je fajn.

Negativa firmy:

před 2 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Oresi na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Za mě dobrý, je to možnost postupu, jak kariérního tak platového. Práce na počítači je samozřejmostí, potřebná je i dobrá komunikace s lidmi.

Negativa firmy:

před 4 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Oresi na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Pracuju tady asi dva roky a zatím jsem tu pořád spokojená. Nejvíce mi vyhovuje pracovní doba a místo pracoviště. Uvítala bych vyšší plat, ale za tu dobu co tu sem jsem si už docela polepšila, takže je možnost platového růstu.

Negativa firmy:

před 5 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Oresi na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Práci jsem měla blízko domova a platové ohodnocení bylo příjemné. Teď už bydlím dál takže cesta do práce je horší, ale pořád mi to tu vyhovuje, peníze se za tu dobu o něco zvedli. Pracuji s přátelským kolektivem, vedení je asi takové jako vždycky. Práci tady můžu s klidnou duší doporučit.

Negativa firmy:

Zobrazit všechna hodnocení (7)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Retailing Služby Nábytkářský průmysl Prodej zboží