Údaje

Sídlo firmy:

Evropská 2690/17, 160 41 Praha 6

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

47116129

Založení / Zapsání do OR*:

31. 12. 1992

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Společnost Oresi s. r. o., provozuje v České republice ve spolupráci se svými obchodními partnery maloobchodní síť prodejen kuchyňského nábytku pod značkou Oresi kuchyně.

Již více než deset let se zabýváme prodejem, vývojem, distribucí a montáží kuchyňských linek. V současné době tvoří síť Oresi takřka 70 obchodů. Snažíme se totiž být zákazníkovi co nejblíže a stále zvyšujeme dostupnost našich produktů a služeb. V roce 2009 jsme rozšířili svou působnost také na Slovensko.

Od našich dodavatelů nakupujeme díky dlouhodobým vztahům a pozici největšího prodejce kuchyní ty nejlepší komponenty za mimořádně nízké ceny, využíváme jen ty nejefektivnější výrobní technologie a naši konstruktéři stále hledají nová nejchytřejší řešení. K firemní kultuře Oresi patří vždy i bohatý bonusový program a široké spektrum záruk.

Podpoříme rozvoj vašich pracovních schopností, odborných znalostí, profesionálního i osobního sebevědomí. A váš úspěch náležitě oceníme.

V Oresi jsme si vědomi toho, že žijeme ve společnosti, v níž existují skupiny lidí i jednotlivci, kteří potřebují pomoc ostatních. Proto se snažíme přispívat nepeněžitými dary a menšími i většími finančními částkami sponzorských příspěvků pro různé charitativní projekty, díky kterým se potřebným lidem pomoci dostane.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (3)

Zaměření firmy

Retailing Služby Nábytkářský průmysl Prodej zboží