OKAY - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Superpotraviny dostupné zde

OKAY

OKAY je největším českým a slovenským prodejcem spotřební elektroniky v rámci kamenných obchodů. Tyto dvě země jsou jediné, ve kterých společnost působí, věnuje se v nich ale své práci naplno. Cílem je být co nejblíže každému ze zákazníků, nepřestává tedy expandovat a neustále shání nové prostory k otevření dalších poboček. S tím souvisí i široká nabídka volných pracovních míst ve společnosti. Kromě kamenných prodejen provozuje OKAY také úspěšný e-shop. Zajímavostí je také provoz večerek OKAY Market v Brně. Zákazníci v těchto prodejnách nakoupí například pečivo, zeleninu či mléčné výrobky. Do povědomí lidí se dostal i Profesor OKAY, maskot společnosti, kterého můžeme několikrát denně potkávat na televizních obrazovkách. Zboží v akcích je vždy nabízeno ve slevových letácích Okay.

Hodnocení OKAY

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti OKAY jako nezávislý pracovník.
Pozitiva firmy:

spokojenost s přístupem firmy

Negativa firmy:

před 2 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti OKAY na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Nejsou žádné !!!

Negativa firmy:

i uklízečka si vydělá víc. Nedoporučuji !! Vyhybejte se téhle,,společnosti"

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti OKAY na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Neviem o žiadnych

Negativa firmy:

Velky tlak na zamestnancov.Som rád že som preč.

před 2,5 roky
3.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Moravskloslezský kraj
Pracuji ve společnosti OKAY na plný úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dozvíte se hodně o elektru, alespoň u nás pravidelné školení na novinky, práce s lidmi je sice někdy unavná, ale dokážete se naučit reagovat a komunikovat s nimi. U nás fajn kolektiv, který si nepodrážel nohy, i když jde o šišky. Vedoucí alespoň u nás férový a přátelský. Kvalitní zboží i když si to lidi nemyslí. Zajímavé soutěže pro zaměstnance.

Negativa firmy:

Negativ by bylo mnoho, jedna z největších je, že nemáte možnost karierního růstu. Plat vám jen tak nezvýší, leda že by jste se stal zástupcem nebo vedoucím, ale to už pak musíte hrát podle manažerských pokynů, tzn. co řekne lokální manažér, to je svaté a přes to nejede vlak. Honění se za nesmysly, šílené pondělky, kdy se každý probudí a všechno chce. Když něco potřebujete, centrála má na vše čas, vy ale musíte vše dodat hned a bez keců. Velmi silný tlak od firmy i zákazníku. Zákazníky jste urážení, haněni a bohužel jako profesionálové musíte jen poděkovat a usmát se. Za vaše výkony a úsilí pouhé děkuji, výplatu to neovlivní. Bohužel bez benefitu se základní mzdou. Pokud si chcete vydělat pouze na ubytování a trochu stravy, ideal. Strhávání z platu za nesmysly.

Doporučení pro management firmy:

Asi jak píše každý, zkuste si uvědomit, že bez těch lidí tam dole vy nahoře nebudete. Nemusím nutně mluvit o financích, i když každý chodí do práce hlavně kvůli peněz, ale i o přístupu. Je lehké po někom řvát, strhávat z výplat, ale chtělo by to spíše motivovat, ne jen demotivovat. Ale co, stejně si to nikdo z managementu nepřečte, takže je to házení perel ...

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (36)

Historie firmy

Společnost Okay elektro byla založena roku 1994 brněnským podnikatelem Ing. Jindřichem Životským. Do roku 2002 figurovala pouze na českém trhu, poté se rozšířila i na sousední Slovensko. V roce 2007 oslavila firma otevření 100. prodejny v ČR a na Slovensku. V roce 2010 mohou brněnští obyvatelé navštívit první OKAY Market s nabídkou potravin různého druhu. Následující dva roky je spuštěn e-shop a vzniká spojení OKAY se společností JENA nábytek. Výsledkem je koncept OKAY elektro & sofa. Rok 2014 se stal významným pro kariéru samotného zakladatele, který získal ocenění Podnikatel roku pro Jihomoravský kraj.

Kariéra OKAY

S rostoucím počtem poboček po celé České republice roste i nabídka volných míst ve společnosti OKAY. Pokud se nevyznáte v elektronice, můžete se ucházet o jedno z míst v prodejně OKAY Market. Pokud je elektronika naopak Vaším koníčkem, je pro Vás ideální začít svou kariéru na jedné z centrálních poboček OKAY elektrospotřebiče. Nabídka je široká, nejčastěji hledá společnost prodejce na své pobočky, ale nabízí volná místa i na manažerské pozice po celé České republice. Neváhejte tedy a podívejte se, která je pro Vás ideální a začněte chodit do práce, která Vás bude bavit.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kšírova 676/259, 619 00 Brno - Horní Heršpice

Velikost firmy:

501 - 1000 zaměstnanců

IČ:

60719257

Založení / Zapsání do OR*:

30. 8. 1994

Právní forma:

s.r.o.