Hledáte volná místa v Planeo Elektro? | VímVíc.cz
Elektronika výhodně zde!

PLANEO Elektro

PLANEO Elektro patří mezi oblíbené prodejce značkové spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů i telekomunikační a kancelářské techniky. Veškeré zboží naleznou zákazníci jak v kamenných prodejnách, tak v e-shopu. V portfoliu služeb nabízí obchody i hudební nástroje, hodinářské zboží nebo velkoobchodní prodej a servis. Kreativní práce v PLANEO slibuje obchodnímu týmu nové příležitosti, rozvoj a inovace v oblasti prodeje elektroniky. Vysoký standard služeb dokazuje certifikát kvality.

Hodnocení PLANEO Elektro

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

skvělý kolektiv, dobré zaměstnanecké slevy, čistá práce, ve velkém městě možná fajn?!

Negativa firmy:

Nesmyslné vedení (požadují plnění nesplnitelných cílů). Velký tlak na člověka aby prodával co nejvíce a nejlépe i to o co lidé nestojí. Plýtvání papírem je až neuvěřitelné, časté přeceňování zboží a nové akce - něco se vyhodí aby se to tam za dva dny mohlo vytisknout znovu. Když neprodáváte podle představ vedení, jste prakticky na minimální mzdě. Hodně špatně dohledáváte na "výplatnici" kde se stala chyba - většinou nezdůvodní. Vyhazují lidi ze dne na den když neplní dané pilíře a člověk se musí bát o místo (o špatné místo). Krátký a dlouhý týden se tu rozhodně nedodržuje. Hodně práce za málo peněz. Jedním slovem NEDOPORUČUJI. Nebýt tak skvělého kolektivu, byl jsem už dávno pryč.

před 4 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kariérní růst ,benefity , odměňovací systém

Negativa firmy:

Někdy se člověk trochu nadře

před 5 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Zástupce vedoucího prodejny - Jičín
Pracoval(a) jsem ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek 8-10 let, do roku 2010.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Možnost extrémních výdělků, zaměstnanecké benefity ( nákup za levněji ), když máte štěstí, tak i dobrý kolektiv, možnost profesního růstu, školení, které standartně stojí mnoho peněz. Soutěžě, výhry.. možnost se podívat do různých částí zemí. Pracovní smlouva ihned po zkušební době na dobu neurčitou.

Negativa firmy:

čas.. což je od 9-20h. nevhodné pro rodiny.

před 1 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolegové, superr ceny na zaměstnanecké slevy. Při dobrých výsledcích měsíc dovolené.

Negativa firmy:

Naslibují hory doly, krátký dlouhý týden, vyděláte si xx tisíc a realita je naprosto jinde. Dlouhý a ještě delší týden, plno zaměstnanců úplně zbytečně, přitom slíbený krátký dlouhý týden by šel naplánovat. Nesmyslně vyhazují lidi - nízké tržby, nesplnění podmínek. Neděláš záruky? Jdeš ven. Těžko prodávat někde, kde nejsou lidi. Kde nic není, ani smrt nebere. Místo průběžného zaškolování na určité výrobky nesmyslné prodejní rozhovory. Neskutečná spotřeba papíru úplně zbytečně, při různých akcích a za dva týdny znovu. Vedení asi vůbec nic neříká hospodaření s prostředky. Odměňování je kapitola úplně sama o sobě..

Doporučení pro management firmy:

Management by se měl zamyslet nad odměňováním svých zaměstnanců a nad tím, že neustálé točení zaměstnanců kolektiv nestmelí a prodejna nebude pracovat lépe.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (31)

Historie společnosti

PLANEO Elektro patřící pod FAST ČR zajišťuje prodej značkových produktů od předních výrobců elektroniky a domácích spotřebičů. Významným mezníkem byl rok 2002, kdy se firma FAST dostala do 50 největších firem a drží si stabilní pozici na 17. místě s tržbami okolo 2,8 miliard korun. Společnost FAST ČR v současné době distribuuje téměř 70 mezinárodních značek, přičemž u dvaceti jedna z nich je výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Firma FAST nabízí pod značkou PLANEO Elektro volná místa v mnoha oblastech. Slibuje školení, motivaci i zajímavý profesní rozvoj.

Kariéra v PLANEO Elektro

Kariéra v PLANEO Elektro může mít mnoho podob, od prodejce v kamenné prodejně až po manažerská místa s rozhodovacími pravomocemi. Atraktivní platové ohodnocení práce v obchod PLANEO Elektro dává tomuto zaměstnavateli punc stability. Zaměstnanci si pochvalují například bezproblémovou komunikaci, přátelský kolektiv či spravedlivý přístup ze strany vedení firmy. Kariéru v PLANEO Elektro smíte budovat po celé republice nebo na Slovensku. Kromě Bratislavy poskytuje PLANEO Elektro volná místa ve skladech v Praze, Brně a kamenných prodejnách strategicky umístěných ve větších městech jako je například Ostrava.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Černokostelecká 2111/131, 100 00 Praha - Strašnice

Velikost firmy:

1 000 - 1 500 zaměstnanců

IČ:

26726548

Založení / Zapsání do OR*:

22. 10. 2002

Právní forma:

a.s.

Web:

planeo.cz