Hledáte volná místa v Planeo Elektro? | VímVíc.cz
Elektronika výhodně zde!

PLANEO Elektro

PLANEO Elektro patří mezi oblíbené prodejce značkové spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů i telekomunikační a kancelářské techniky. Veškeré zboží naleznou zákazníci jak v kamenných prodejnách, tak v e-shopu. V portfoliu služeb nabízí obchody i hudební nástroje, hodinářské zboží nebo velkoobchodní prodej a servis. Kreativní práce v PLANEO slibuje obchodnímu týmu nové příležitosti, rozvoj a inovace v oblasti prodeje elektroniky. Vysoký standard služeb dokazuje certifikát kvality.

Hodnocení PLANEO Elektro

Přidat hodnocení
před 8 měsíci
1.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

zaměstnanecké ceny

Negativa firmy:

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zaměstanecké nákupy

Negativa firmy:

Nepravidelné směny, nemůžete si pomalu naplánovat osobní život na týden dopředu. 60Kč stravenky na 12hodinouvou směnu jsou urážka! Nesmyslně nastavené cíle a naprostá neprůhlednost odměňovacího systému. Patetické vedení a lži z manažerských pozic. Hora práce, za kterou neuvidíte ani korunu (přeceňování, vystavování zboží, a ktomu jste ješte napůl skladník), půl dne strávite prací zadarmo (novodobá otročina). Pokud nechodí zákazníci, odejdete domů možná tak s brekem, ale ne s něčím, čemu by se dalo říkat ''platové ohodnocení'' (budete rádi za vzduch pomaštěný větrem). Nečekejte v této firmě jinou jistotu, než že se po Vás bude chtít víc a víc práce za nulový příplatek. Nikdy nenastvujete prst, protože Vám hned chňapnou celou ruku. Nikomu bych v životě práci v PLANEO ELEKTRO/ FASTU nedoporučila.

Doporučení pro management firmy:

Dosazujte na manažerské pozice lidi, kteří na to mají dostatečné vzdělání, předpoklady a umí si zorganizovat vlastní práci (předpokládá se od nich, že budou práci organisovat dalším asi 40 lidem!).Je naprosto nepředstavitelné, když na nejnižší pozici ve firmě je vyžadována úspěšná maturitní zkouška, aby ji manažer neměl. Přestaňte zaměstancům neustále mlžit a lhát. Vytvořte řádný rozpad odměn, ať je jasné, kde se ztratila půlka výplaty. Vylezte z jeskyně a přestaňte znásilňovat naši planetu nesmyslným plýtváním papáru. Odstraňte z inzerátů flexibilní pracovní dobu, protože ta ve Vaší společnosti neexistuje. Je naprosto běžné, že směny na dalsí měsíc se zaměstanci dozvídají 3dny před konce měsice a ještě se Vám v nich budou vrtat. Krátký/dlouhý týden neexistuje. Je to dlouhý a ještě delší. Takže lži o snaze skloubit práci a osobní život si také strčte za klobouk, člověk je rád, že se jde domů vyspat. Jistotu stabilního zaměstnání také doprtučím z inzerátu vzmazat, neboť jsou to prázdné kecy. Další věc, která mi nejde na mozek je, jak si můžete dovolit odmítnout proplatit cestovní náklady na zkoušku, kterou pro výkon pozice musíte absolvovat?! Každému, kdo pro FAST/PLANEO pracoval je jasné, že kdo má v hlavě, velice brzo prokoukne Vaše lži a rozloučí se s Vámi. Ten kdo v ní nemá, vidí v této společnosti budocnost. Pak to vypadá, jak to vypadá. Zavěrem bych dodala, že horší vedení než ve společnosti FAST jsem ve své pracovní kariéře ješte nezažila.

před 1,5 rokem
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv,

Negativa firmy:

před 2 roky
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv, když se vedoucímu povede poskládat šichty. Plat - co si sám vyděláš, to máš

Negativa firmy:

Neustálá obměna zaměstnanců, což rozhodně neupevní kolektiv. Plnění pylířů a jejich nesmyslné navyšování. Do práce za tmy, z práce za tmy. Dlouhý a ještě delší týden - častá přepracovanost. Práce za 5 osob najednou - admina, prodejce, vedoucí, uklízečka, logistik.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (36)

Historie společnosti

PLANEO Elektro patřící pod FAST ČR zajišťuje prodej značkových produktů od předních výrobců elektroniky a domácích spotřebičů. Významným mezníkem byl rok 2002, kdy se firma FAST dostala do 50 největších firem a drží si stabilní pozici na 17. místě s tržbami okolo 2,8 miliard korun. Společnost FAST ČR v současné době distribuuje téměř 70 mezinárodních značek, přičemž u dvaceti jedna z nich je výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Firma FAST nabízí pod značkou PLANEO Elektro volná místa v mnoha oblastech. Slibuje školení, motivaci i zajímavý profesní rozvoj.

Kariéra v PLANEO Elektro

Kariéra v PLANEO Elektro může mít mnoho podob, od prodejce v kamenné prodejně až po manažerská místa s rozhodovacími pravomocemi. Atraktivní platové ohodnocení práce v obchod PLANEO Elektro dává tomuto zaměstnavateli punc stability. Zaměstnanci si pochvalují například bezproblémovou komunikaci, přátelský kolektiv či spravedlivý přístup ze strany vedení firmy. Kariéru v PLANEO Elektro smíte budovat po celé republice nebo na Slovensku. Kromě Bratislavy poskytuje PLANEO Elektro volná místa ve skladech v Praze, Brně a kamenných prodejnách strategicky umístěných ve větších městech jako je například Ostrava.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Černokostelecká 2111/131, 100 00 Praha - Strašnice

Velikost firmy:

1 000 - 1 500 zaměstnanců

IČ:

26726548

Založení / Zapsání do OR*:

22. 10. 2002

Právní forma:

a.s.

Web:

planeo.cz