Hledáte volná místa v Planeo Elektro? | VímVíc.cz
Elektronika výhodně zde!

PLANEO Elektro

PLANEO Elektro patří mezi oblíbené prodejce značkové spotřební elektroniky, domácích elektrospotřebičů i telekomunikační a kancelářské techniky. Veškeré zboží naleznou zákazníci jak v kamenných prodejnách, tak v e-shopu. V portfoliu služeb nabízí obchody i hudební nástroje, hodinářské zboží nebo velkoobchodní prodej a servis. Kreativní práce v PLANEO slibuje obchodnímu týmu nové příležitosti, rozvoj a inovace v oblasti prodeje elektroniky. Vysoký standard služeb dokazuje certifikát kvality.

Hodnocení PLANEO Elektro

Přidat hodnocení
před 30 dny
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv,

Negativa firmy:

před 5 měsíci
2.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv, když se vedoucímu povede poskládat šichty. Plat - co si sám vyděláš, to máš

Negativa firmy:

Neustálá obměna zaměstnanců, což rozhodně neupevní kolektiv. Plnění pylířů a jejich nesmyslné navyšování. Do práce za tmy, z práce za tmy. Dlouhý a ještě delší týden - častá přepracovanost. Práce za 5 osob najednou - admina, prodejce, vedoucí, uklízečka, logistik.

před 7 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - ZVP - Pardubice
Pracuji ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zamestnanecke ceny az 60% sleva - super benefit na 75% sortimentu. Planovani smen. Co se tyka penez, kdyz neco umite a jdete si za tim, tak se dostanete na super penize. Ten, kdo tu pise, ze penize nejsou, tak to je (byl) lenoch, co nedokaze jit za cilem. Zkratka nikdo nedostane nic zadarmo - nikde. Dale - kdyz si chcete neco zaridit, dojit si na pauzu, neni problem. Vse je tady o dohode. Kolektiv, kdyz vychytate, je taky super. Pomuzeme si kdyz je potreba. Osobne bych nemenil, protoze dostat se nad 30k mesicne (v cistem!!) v beznem obchode je skoro nerealne. Na zaver - kdo se snazi, dosahne na svoje cile. Ceny i akce teto firmy jsou sami o sobe super. V 80% nizsi nez u konkurence.

Negativa firmy:

Samozrejme vse ma svoje pro i proti. Negativem beru kazdodenni precenovani kramu - zbytecne moc prace. Obcas nedostatek zamestnancu na dny akce. Ale penize-vydelek rozhodne teto firmy negativum neni. Obcas schytate horsi kolektiv..

Doporučení pro management firmy:

Zvysit stravenky. Za 60 kc si bohuzel clovek bezne jidlo nekoupi. Ideal 80-100Kc.

před 11 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti PLANEO Elektro na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

skvělý kolektiv, dobré zaměstnanecké slevy, čistá práce, ve velkém městě možná fajn?!

Negativa firmy:

Nesmyslné vedení (požadují plnění nesplnitelných cílů). Velký tlak na člověka aby prodával co nejvíce a nejlépe i to o co lidé nestojí. Plýtvání papírem je až neuvěřitelné, časté přeceňování zboží a nové akce - něco se vyhodí aby se to tam za dva dny mohlo vytisknout znovu. Když neprodáváte podle představ vedení, jste prakticky na minimální mzdě. Hodně špatně dohledáváte na "výplatnici" kde se stala chyba - většinou nezdůvodní. Vyhazují lidi ze dne na den když neplní dané pilíře a člověk se musí bát o místo (o špatné místo). Krátký a dlouhý týden se tu rozhodně nedodržuje. Hodně práce za málo peněz. Jedním slovem NEDOPORUČUJI. Nebýt tak skvělého kolektivu, byl jsem už dávno pryč.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (34)

Historie společnosti

PLANEO Elektro patřící pod FAST ČR zajišťuje prodej značkových produktů od předních výrobců elektroniky a domácích spotřebičů. Významným mezníkem byl rok 2002, kdy se firma FAST dostala do 50 největších firem a drží si stabilní pozici na 17. místě s tržbami okolo 2,8 miliard korun. Společnost FAST ČR v současné době distribuuje téměř 70 mezinárodních značek, přičemž u dvaceti jedna z nich je výhradním dovozcem pro Českou a Slovenskou republiku. Firma FAST nabízí pod značkou PLANEO Elektro volná místa v mnoha oblastech. Slibuje školení, motivaci i zajímavý profesní rozvoj.

Kariéra v PLANEO Elektro

Kariéra v PLANEO Elektro může mít mnoho podob, od prodejce v kamenné prodejně až po manažerská místa s rozhodovacími pravomocemi. Atraktivní platové ohodnocení práce v obchod PLANEO Elektro dává tomuto zaměstnavateli punc stability. Zaměstnanci si pochvalují například bezproblémovou komunikaci, přátelský kolektiv či spravedlivý přístup ze strany vedení firmy. Kariéru v PLANEO Elektro smíte budovat po celé republice nebo na Slovensku. Kromě Bratislavy poskytuje PLANEO Elektro volná místa ve skladech v Praze, Brně a kamenných prodejnách strategicky umístěných ve větších městech jako je například Ostrava.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Černokostelecká 2111/131, 100 00 Praha - Strašnice

Velikost firmy:

1 000 - 1 500 zaměstnanců

IČ:

26726548

Založení / Zapsání do OR*:

22. 10. 2002

Právní forma:

a.s.

Web:

planeo.cz