MOBIL POHOTOVOST - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

MOBIL POHOTOVOST

Společnost vznikla před více než 17 lety a specializuje se na prodej mobilních telefonů, tabletů a dalšího příslušenství. Veškeré své práce poskytuje zákazníkům ve svých 13 kamenných pobočkách po celé České republice. Obchody Mobil Pohotovost najdete například v Brně, Pardubicích, Ostravě nebo Praze. Kromě prodeje osobní elektroniky se společnost specializuje na výkup telefonů za velmi solidních podmínek a též servis mobilů. Kariéru zde budují lidé na řadě zajímavých pozicích a to nejen v prodejnách. Práci pro Mobil Pohotovost lze vykonávat též z domova formou home office. Volná místa s touto možností jsou například pro pozici operátora nebo operátorky infolinky.

Hodnocení MOBIL POHOTOVOST

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti MOBIL POHOTOVOST jako nezávislý pracovník, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Slusnost přímé nadrizene Výplata vzdy jak má být

Negativa firmy:

Finance-skudli kde to jde tedy na zamestnancich. Za hooodne muziky malo peněz a politika manazeru hlavne marketingu je chaoz a totalni nesmysl. A nejvetsi nesmysl je ze lide kteri nemaji na to vykonavat svou praci jsou stale na svych místech

před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti MOBIL POHOTOVOST na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kolektiv

Negativa firmy:

Firma se snazi usetrit kde se da v prumeru se pracuje 210 hodin mesicne bez proplaceni prescasu . Jelikoz nejsou lidi a firma ma pocit ze plat x kc cisteho je za to co vsechno po svych lidech chce adekvatni odmena

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti MOBIL POHOTOVOST na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

je moc dobrá firma skoro nejlepší

Negativa firmy:

nemám vítky

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti MOBIL POHOTOVOST na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Jsou moc dobrá firma. Nejlepší firma.

Negativa firmy:

Nemam žádné vítky

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (15)

Historie společnosti

Firma vznikla jako unikátní projekt, v němž se kombinují špičkové služby pro zákazníky. Firma si klade za cíl uspokojit potřeby náročných zákazníků, a proto prodává zcela nové i zánovní produkty předních světových značek. Pestrost práce pro Mobil Pohotovost zaručují individuální požadavky zákazníků, kteří shánějí levný sortiment, záruční nebo pozáruční servis a též odborné poradenství.

Kariéra pro Mobil Pohotovost

Důvodů, proč sledovat volná místa u Mobil Pohotovosti se najde obrovská řada. Zejména atraktivní jsou benefity slibující práci v mladém a přátelském kolektivu, atraktivní slevy na produkty a v neposlední řadě velmi přívětivé mzdové ohodnocení. Pro spokojenost zaměstnanců jsou pravidelně organizovány soutěže o zájezdy do exotických destinací, soutěže o mobilní telefonynebo týmové akce. Volná místa v Mobil Pohotovosti jsou průběžně aktualizována pro všechny pobočky. Budovat kariéru v Mobil Pohotovosti vám pomůže i služební telefon či notebook pro maximální komfort. U některých pozic využijete anglický jazyk, vždy ale budete pracovat pod stabilní a dynamickou značkou, která připravuje například anketu Mobil roku. Pracovníci si pochvalují v Mobil Pohotovosti kariéru v týmovém duchu, se včasným placením i bonusy.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Nového Suchdola 140/32, 160 00 Praha 6

Velikost firmy:

25 - 49 zaměstnanců

IČ:

26705851

Založení / Zapsání do OR*:

17. 6. 2002

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.mp.cz