EURONICS ČR - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

EURONICS ČR

EURONICS je jedním z největších maloobchodních prodejců na evropském trhu s širokou nabídkou světových značek spotřební elektroniky všeho druhu. Tuzemským spoluzakladatelem a hlavním akcionářem je společnost HP TRONIC Zlín, jež zaujímá místo předního retailera na trhu elektrospotřebičů. V současné době na území České republiky provozuje více než 120 kamenných obchodů, vlastní tři sklady, autodopravu a pro pohodlnější nákup nabízí zákazníkům také nákup skrz internetový obchod. Práce v EURONICS ČR se točí i okolo jejich vlastního časopisu Inspirace, který přináší zákazníkům zdarma zajímavosti ze světa spotřební elektroniky, tipy jak správně vybrat spotřebič či technologické novinky.

Hodnocení EURONICS ČR

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Content specialist, copywriter – Zlín
Pracoval(a) jsem ve společnosti EURONICS ČR na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2016.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Tuto firmu hodnotím velmi kladně a ráda na ni vzpomínám. Dočkala jsem se zde spravedlivého finančního ohodnocení a poskytli mi spoustu příležitostí, které mě posunuly dál. Mohla jsem se podílet i na projektech, které se striktně netýkaly jen mého oboru.

Negativa firmy:

Sílící korporátní prostředí a s tím se pojící politika.

před 6 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Prodavačka pokladní – Praha Vysočany -Fenix
Pracoval(a) jsem ve společnosti EURONICS ČR na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2014.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Prodavačka -pokladní

Negativa firmy:

Zmněna platového výměru šla dolů-dnes se to již srovnalo ,tak super.

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti EURONICS ČR na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zaměstnanecké slevy

Negativa firmy:

Zaměstnavatel si nedává záležet na daních, kde přeplatek odesílá po zákonné lhůtě, strhává vysoké peníze na zboží které se neustále ztrácí, v této firmě není problém chodit do práce třeba 10 dni vkuse na 9,5h. Úvazek. Další strháváni peněz ne malých za to, že nezvládnete mystery shopping, žádné příplatky za práci ve svátek a o víkendech, fond hodin se zde výrazně převyšuje řádově i o 50h. bez proplacení. Omezování činnosti zaměstnavatelem ve vašem osobním volnu. Žádné náhrady za přesčasy například formou stravenek. Mzda neadekvátní k poměru odvedené práce.

před 6 roky
2.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti EURONICS ČR na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Tak jako všude jindy, místo aby rostlo ohodnocení, tak klesá. Na zaměstnancích se šetří. A i když plní víc než v predchozich letech, tak odměna zadna, spíš naopak. Buzerace a řešení nesmyslů, důležité věci se neřeší.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (5)

Historie

Skupina EURONICS kariéru začala v roce 1990, kdy se spojili obchodníci s elektronikou a vytvořili společné partnerství, jež se skládalo z pěti zemí, Německa, Belgie, Holandska, Španělska a Itálie. Díky neustálému růstu představuje EURONICS jednoho z největších evropských distributorů v oblasti elektroniky a v současné době se nachází ve 36 evropských zemích, kde provozuje přes 14 tisíc poboček. Do České republiky se firma dostala v roce 1999 jako EURONICS ČR a stala se součástí evropské sítě maloobchodních prodejců elektrospotřebičů EURONICS INTERNATIONAL.

Kariéra v EURONICS ČR

Volná místa EURONICS ČR nabízí na centrále ve Zlíně v HP TRONIC nebo na pobočkách, které se nachází po celé České republice. Pro své zaměstnance má EURONICS ČR připravené zajímavé firemní benefity v podobě slev na produkty, příspěvků na jídlo ve formě stravenek, příspěvků na zubní ošetření, slev na pobyt v hotelech v Beskydech, výhodných mobilních tarifů i pro rodinu a mnoho dalších. Práce v EURONICS ČR se každý den pohybuje okolo nových technologií a spotřebičů, proto každý zaměstnanec na prodejně projde školením, aby následně uměl zákazníkovi odborně poradit a pomoct. Uchazeč o volné místo v EURONICS ČR by měl ve svém životopisu zmínit, že rád komunikuje s lidmi, je spolehlivý a flexibilní.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Kútíky 637, 760 01 Zlín - Prštné

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25572211

Založení / Zapsání do OR*:

12. 8. 1999

Právní forma:

a.s.