CZC.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

CZC.cz

CZC.cz se prezentuje jako český internetový obchod s počítači a elektronikou. Jejich nabídka obsahuje více než 40 000 druhů produktů, čímž je zajištěno, že si přijde na své každý ze zákazníků. Běžný uživatel si zde bez problému vybere notebook či telefon, ať už pro soukromé účely či do práce, na své si ale přijdou i IT profesionálové. Společnost se stala e-shopem s největším počtem kamenných prodejen, a to s hodnotou více než 60 prodejen. CZC.cz nabízí volná místa frekventovaně, čímž zaručuje naprosté pohodlí zákazníkům po celé ČR, díky možnosti vyzvednutí zboží na pobočce zdarma, a to zpravidla již druhý den od objednávky. Czech Computer je významný také svou aktivitou nejen v rámci neziskových organizací, pravidelně pomáhá i sportovcům nebo jedincům v tíživých životních situacích. V roce 2010 mimo jiné poskytl notebook vážně nemocné studentce a nejčerstvějším darem je příspěvek 200 000 Kč určený dětem z dětských domovů díky akci White Friday v roce 2017.

Hodnocení CZC.cz

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti CZC.cz na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Můj kolega

Negativa firmy:

Práce, peníze, přístup, vedení, marketing.

před 2 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti CZC.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Přátelský kolektiv lidí

Negativa firmy:

Práce více, než by jste kdy chtěli Navyšování cílů i o 50% Plat je k smíchu a člověk si připadá, jako by žil v roce 2008 Jeden z "benefitů" (stabilní zázemí) se již na tuto firmu nevztahuje.

před 2 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CZC.cz na plný úvazek, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

nikdo si vás nevšímá

Negativa firmy:

Po měsíci a půl mě nebyl schopen nikdo zaškolit, nikdo neprojevil žádný zájem o vás jako nového zaměstnance. Chování vedoucích je ignorantské a povrchní. Pomlouvají tam jeden druhého a házeli práci jeden na druhého. Po týdnu na mě vedoucí házel špínu mezi kolegy v kanceláři. Pokud zvažujete nastoupit do Rudné, nedělejte to. Budete velice zklamání.

před 5,5 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti CZC.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Vse

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

Historie firmy

Zakladateli společnosti Czech Computer jsou manželé Josef a Ivona Matějkovi. Roku 1998 získali živnostenský list, ještě v tom samém roce otevřeli první pobočku v Kounické ulici v Praze 10 a na přelomu následujícího roku spustili e-shop www.czechcomputers.cz. V roce 1999 poskytuje společnost CZC.cz práci prvnímu stálému zaměstnanci, kterým není nikdo jiný než dnešní ředitel poboček Miloš Mastný. O rok později se stěhují do větších prostor na Kačerov a stálí zaměstnanci čítají již 3 osoby. Kariéra e-shopu rychle roste a Czech Computer v roce 2003 vyřizuje svou miliontou objednávku. V roce 2005 je překonán obrat půl miliardy korun a následující dva roky získává cenu Křišťálová lupa za nejlepší eshop roku. Úderem roku 2011 se z Czech Computer oficiálně stává CZC.cz. V letech 2015 a 2016 přichází další ocenění, a to MasterCard obchodník roku s elektronikou. Dnes čítá společnost více než 200 zaměstnanců a roční obrat se stabilně drží u hodnoty 1,7 mld. Kč.

Kariéra v CZC.cz

Láká Vás práce s lidmi? Zajímáte se o elektroniku a počítače? Chcete pracovat ve velké společnosti, která Vám může mimo jiné zajistit kariérní růst? Pak je pro Vás práce v CZC.cz ideální volbou. Čeká Vás čas strávený v příjemném prostředí. Za dobře provedenou práci získáte nejen odpovídající mzdu, ale také benefity v podobě stravenek, relax days a další.

Neváhejte se podívat, jaká volná místa CZC.cz aktuálně nabízí, připravte se dobře na pohovor a nastartujte svou kariéru na pozici, která Vás zaujme nejvíce. Nejčastěji společnost hledá pracovníky expedice, prodejce, ale i specialisty technické podpory nebo stážisty do marketingového týmu.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U garáží 1611/1, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

200 - 249 zaměstnanců

IČ:

25655701

Založení / Zapsání do OR*:

26. 3. 1998

Právní forma:

s.r.o.

Web:

www.czc.cz