Panasonic - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dopřejte si televizní požitek

Panasonic

Panasonic je společnost sídlící v Plzni. Firma je předním výrobcem elektroniky - vyrábí televizory, blue-ray přehrávače a další. Patří pod Panasonic Corporation, japonskou společnost založenou roku 1918, která vlastní více obchodních značek. V České republice lze volná místa v Panasonicu najít jak v Plzni tak v Pardubicích.

Hodnocení Panasonic

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Panasonic na pracovní smlouvu.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý plat Fajn kolektiv Benefity Pauzy

Negativa firmy:

Nemám nic zaporneho

před 5,5 roky
3.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Panasonic na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Čisté pracovní prostředí Výplata chodí pravidelně a včas Dobrá dostupnost MHD

Negativa firmy:

Podprůměrná platová ohodnocení Přístup k zaměstnancům

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Panasonic jako nezávislý pracovník.
Pozitiva firmy:

Výrobky, čistota, apořadek

Negativa firmy:

před 5,5 roky
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Panasonic jako nezávislý pracovník.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pozitivního hodnocení by se tato firma dočkala po třech měsících,ale poté už to šlo z kopce.Jinak nic.

Negativa firmy:

Vedení si absolutně nedokáže udržet jak kmenové tak agenturní zaměstnance.Nejvyšší vedení vymýšlí nesmyslné projekty a přestavby aniž by si o tom zjistili informace od podřízených a pokusili se k tomu přizpůsobit. Nízké platové ohodnocení je další znak absolutní nekompetence vedení dotvrzující rapidní zvyšování platů v okolních firmách a odchod zaměstnanců za lepším.Tím také narážím na neschopnost odborů jakkoliv se zastat zaměstnanců a tvrdě ,,jít po vedení" s prominutím jako kur po flusu a domáhat se splnění podmínek jimi kladených.Týká se jak skladu jak linek.Představitelé firmy tvrdí,že nemají peníze,ale to je pořád ta samá ohraná písnička.Jak může firma s ročním obratem 7,6 bil.takhle lhát zaměstnancům do očí?Upřímně se domnívám,že tato firma má malou šanci na udržení si jak zaměstnanců tak i klientely,protože od té doby co je do Panasonicu přijímáno stále více cizinců,tak tím více se nám výrobky vracejí zpět s nějakými problémy.A je toho mnohem více.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (12)

O Panasonic

V současnosti o Panasonic AVC Networks Czech víme, že je jedna ze špičkových technologických firem České republiky. Mimo své výrobní zaměření se velkou částí věnuje práci v charitativní oblasti. Panasonic podporuje množství projektů na pomoc dětem, pomoc sociálně slabším nebo projekty na zlepšení životního prostředí a životní úrovně lidí žijících v postižených oblastech. V současné době také nabízí volná místa.

Historie firmy

V České republice byl Panasonic založený roku 1995 v Plzni. Primární úkol této společnosti byla péče o své zákazníky v plné míře a to tvorbou prodejních kanálů a činnostmi v oblasti reklamy. Od roku 1997 úspěšně prodávají své televizory ve více než 30 zemích Evropy. V průběhu začátku 21. století začala společnost televizory stále více vylepšovat - nejprve přešla v roce 2004 z klasické výroby tv na výrobu televizorů s plochým displejem. O pár let později přišla společnost na trh jako první s plazmovou 3D televizí.

V současnosti má na seznamu firma přes 800 typů výrobků, což obsahuje 550 různých výrobků z audio/video sféry, 240 telekomunikačních výrobků a 30 druhů domácích elektrospotřebičů. Jedna z nejnovějších zpráv je snaha o rozšíření Panasonic vybavení do dalších států Evropy, a to především do gastronomické a kadeřnické oblasti.

Panasonic kariéra

Láká vás práce u jednoho z největších zaměstnavatelů v ČR i ve světě? Panasonic je skvělou příležitostí pro kariérní i osobní růst. Společnost se s vámi snaží rozvíjet vaše schopnosti, k dispozici jsou tréninková centra, která nabízí nespočet výcvikových programů nejenom pro růst kariéry. Nabízí mimo jiné plat, který vás bude motivovat, možnost home office a práci v příjemném, kolaborativním týmu. V současné době lze volná místa v Panasonicu najít v Pardubicích nebo v Plzni a to na pozicích jako operátor, technik kontroly kvality, vedoucí výrobní linky, elektikář nebo skladník VZV. K dispozici jsou i volná místa v IT. Např. Junior vývojář/programátor. Společnost také nabízí práce pro absolventy - mnoho z jejích pracovních nabídek je vhodno i pro uchazeče, kteří teprve svojí kariéru začínají budovat.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U Panasoniku 1068/1, 301 00 Plzeň - Skvrňany

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

64833054

Založení / Zapsání do OR*:

13. 3. 1996

Právní forma:

s.r.o.