GIGACOMPUTER - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Repasované počítače, notebooky a další

GIGACOMPUTER

Společnost GIGACOMPUTER je lídrem na trhu s použitou a repasovanou výpočetní technikou. Společnost spolupracuje s mnoha zahraničními dodavateli, kteří firmě zaručují nákup zboží přímo od výrobce. Společnost GIGACOMPUTER tak nabízí svým zákazníkům kvalitní zboží za příhodnou cenu. GIGACOMPUTER navíc nabízí a prodává zboží, které není nikde jinde běžně dostupné nebo pouze v zahraničních obchodech. Práci v GIGACOMPUTER nalezlo přes 50 zaměstnanců. Volná místa však firma inzeruje i nadále, pokud Vás zajímají, čtěte dále.

Hodnocení GIGACOMPUTER

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnost GIGACOMPUTER byla odstartovala svou kariéru v roce 2006, kdy se zabývala především prodejem krátce používané a repasované výpočetní techniky a elektroniky. Jak společnost nabývala své popularity, přibývali noví zákazníci a firma proto začala dovážet stále více zboží nejen z České republiky, ale i ze zahraničí. Nyní disponuje 15 zahraničními dodavateli, kteří společnosti dodávají výjimečné zboží od předních světových značek.

Společnost GIGACOMPUTER čítá stále více spokojených zákazníků především díky e-shopu, který je stále aktuální. Zákazník na něm tak najde pouze zboží, které je na 100 % dostupné. Společnost svým klientům dokonce poskytuje kompletní servis zboží a komplexní portfolio služeb s největší profesionalitou a ochotou. Pokud navíc zákazník potřebuje, firma umožňuje i splátkový prodej. Momentálně najdeme v ČR dvě kamenné prodejny společnosti.

Kariéra v GIGACOMPUTER

Hledáte práci ve známé české společnosti? Máte rádi IT technologie a jste komunikativní člověk? Podívejte se na volná místa v GIGACOMPUTER. Můžete najít nabídku práce servisního technika, po kterém požadují minimálně středoškolské vzdělání, orientaci v hardwaru, softwaru a IT technologiích, schopnost opravit počítače a notebooky, spolehlivost, samostatnost a výhodou je znalost anglického jazyka.

Společnost si svých zaměstnanců váží, podporuje jejich cíle a seberealizaci. Navíc je odměňuje čtvrtletními bonusy, výhodnými zaměstnaneckými nákupy v GIGACOMPUTER, firemními akcemi a hrazenými lekcemi anglického jazyka, automaticky navyšovanou mzdou za odpracované roky, paušálem, stravenkami nebo zvýhodněným bankovním účtem. Získejte práci v GIGACOMPUTER a budujte kariéru, která má smysl.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Otakara Ševčíka 4228/83, 636 00 Brno - Židenice

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

27705447

Založení / Zapsání do OR*:

12. 10. 2006

Právní forma:

a.s.