Megapixel - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Repasované počítače, notebooky a další

Megapixel

Společnost Megapixel je mladou českou firmou, která se zabývá nejen prodejem fotoaparátů, elektroniky a příslušenství, ale nabízí i řadu profesionálních služeb spojených s fotografováním. V Megapixelu nabízejí servis produktů, výkup použité fototechniky, tisk fotografií nebo jejich digitalizaci. Společnost pronajímá i fotoateliéry nebo fototechniku. Práci v Megapixelu mají zkušení profesionálové, kteří jsou do své kariéry opravdu zapálení, proto jejich služby patří mezi ty nejkvalitnější. Volná místa nejčastěji inzeruje na pozice odborných prodejců.

Hodnocení Megapixel

Přidat hodnocení
před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Grafik – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Megapixel na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2018.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Ve firmě jsem měl možnost pracovat rok a bylo to super. Bezva lidi s fairovým přístupem, co dělají svojí práci z přesvědčení. Vedení je lidské a staví na fair-play přístupu, čehož si velmi vážím a v dobrém vzpomínám. Na nic si nemůžu stěžovat, vždy se šlo domluvit, když jsem něco potřeboval.

Negativa firmy:

Na můj vkus je průběh věcí ve firmě trochu konzervativní. Ale já jsem asi moc punk, takže někomu jinému to může vyhovovat :-)

před 5,5 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Megapixel na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Obrovský prostor pro seberealizaci, výborný kolektiv foto a video nadšenců, výborné podmínky pro práci, možnost rozvoje, neformální příležitosti k udržování skvělé party, výborná možnost sladění osobního a pracovního života.

Negativa firmy:

N/A

před 5,5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Skladník
Pracuji ve společnosti Megapixel na plný úvazek méně než 1 rok.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Neformální pracovní prostředí.

Negativa firmy:

Nedrží slovo, platí méně než slibují. Snaží se na zaměstnance hodit škody, které nezpůsobili.

Doporučení pro management firmy:

.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

Společnost Megapixel byla založena v roce 2001 panem Tomášem Matějčkem. Firma vzešla z dlouholeté lásky několika mladých lidí k digitální fotografii. Úspěch zaznamenala brzy po založení, firma Megapixel si získala své zákazníky především díky kombinaci kamenné prodejny v Praze a internetového e-shopu, které teprve nabývaly na své popularitě v té době. K zákazníkům měla vždy osobní přístup a kladla důraz na individuální poradenství pro každého, kdo do obchodu vstoupil.

Jelikož v Megapixelu fotografování opravdu milují, rozhodla se firma předávat své zkušenosti a fotografie dál. Proto byl založen fotografický magazín, ale také i galerie, kde se pravidelně objevují nejzajímavější fotografie od autorů z mnoha zemí. U Megapixelu si také může každý zaplatit fotoškolu, která nabízí individuální nebo skupinovou výuku fotografování či různé fotografické workshopy. Díky tvrdé práci v Megapixelu se firma nyní pyšní třemi prodejnami v České republice a obratem až 300 miliónů korun.

Kariéra v Megapixelu

Pokud hledáte práci v přátelském a stabilním kolektivu, kde se každý den naučíte něco nového, může být kariéra v Megapixelu to pravé. Společnost tvoří odborníci, kteří s úsměvem každý den poskytují služby stovkám zákazníků. Nejčastěji nabízí volná místa na pozici odborného prodejce do svých poboček, ale také IT specialisty nebo na B2B zákazníky. Společnost poskytuje i brigádu do tiskárny, která je vhodná i pro studenty. Megapixel prodejny i pracovní nabídky najdete v Brně, Praze a Ostravě.

Megapixel hledá schopné lidi, jejichž práci dokáže dobře odměnit nejen platově, ale i flexibilní pracovní dobou a řadou benefitů. Ve firmě dostane každý prostor k seberealizaci a samostatné práci. Podívejte se na volná místa v Megapixelu ještě dnes.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Komunardů 1584/42, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Velikost firmy:

50 - 100 zaměstnanců

IČ:

25431927

Založení / Zapsání do OR*:

27. 6. 2001

Právní forma:

s.r.o.