AVX - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Elektronika výhodně zde!

AVX

AVX patří mezi přední výrobce pasivních elektronických komponentů na celosvětovém trhu. Specializuje se na tantalové a niobové čipové kondenzátory, které produkuje ve 29 závodech volné místo tím společnost zaplnila až v 16 zemích světa. Akcie společnosti AVX Corporation se veřejně obchodují na newyorské burze. V Česku si lidé kariéru v AVX budují dohromady ve třech pobočkách, a to v Bzenci, Uherském Hradišti a v Lanškrouně. Lanškrounskou pobočku nedávno navštívil prezident společnosti a převzal medaile za průmyslový rozvoj kraje a vytváření příležitostí k práci pro místní obyvatele.

Hodnocení AVX

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie firmy

Firma vznikla v roce 1922 v New Yorku pod názvem Radiola Wireless. Během následujících let změnila název na Aerovox a posléze na AVX Corporation. V sedmdesátých letech se rozšířila na evropský trh a stala se lídrem v průmyslové elektronické výrobě. V roce 1992 byla založena AVX Czech Republic s r. o. jako dceřiná společnost britské firmy AVX Limited. V českém Lanškrouně má AVX jeden z největších výrobních závodů na světě, ve kterém nastartovalo svou kariéru již více než 2.000 lidí. AVX se podílí také na výrobě specializovaných součástek pro lékařskou elektroniku a významně se zasazuje také v kosmickém průmyslu. Její komponenty pro robotické vozítko Curiosity putovaly z Lanškrouna až na Mars.

Kariéra v AVX

Velikostí svých výrobních závodů se AVX řadí mezi větší zaměstnavatele v ČR. Svým zaměstnancům nabízí odměnou za práci zajímavé platy, které doplňují motivační bonusy a další příplatky. Lidé, kteří budují kariéra v AVX si cení firemní dopravy do zaměstnání a zpět, zvýhodněného stravovaní v závodní jídelně v areálu, sick days a finančního příspěvku pro zdravotní účely. Práci v AVX zpříjemňuje také příjemné moderní prostředí a stabilita mezinárodní firmy. Prohlédněte si volná místa v AVX a ucházejte se o novou práci ještě dnes.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dvořákova 328, 563 01 Lanškroun - Žichlínské Předměstí

Velikost firmy:

2 500 - 3 000 zaměstnanců

IČ:

46508171

Založení / Zapsání do OR*:

2. 6. 1992

Právní forma:

s.r.o.