Eaton Elektrotechnika - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Eaton Elektrotechnika

Eaton Elektrotechnika s.r.o., výrobce přístrojů pro domovní a průmyslové elektroinstalace, přístrojů pro distribuci elektrické energie a záložních zdrojů patří od dubna roku 2008 do skupiny Eaton Corporation. Společnost vstoupila na český trh v roce 1993. V září 2009 změnila společnost v souvislosti s integrací do skupiny Eaton název z Moeller na Eaton Elektrotechnika s.r.o. Významnou součástí společnosti Eaton Elektrotechnika je výrobní závod v Suchdole nad Lužnicí, kde se vyrábějí proudové chrániče a jističe a rozváděčové skříně. Se svými tisíci pracovníky se společnost řadí mezi nejvýznamnější zaměstnavatele v Jihočeském kraji.

Hodnocení Eaton Elektrotechnika

Přidat hodnocení
před 6 roky
3.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Eaton Elektrotechnika na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Moznost prace pro spoustu lidi

Negativa firmy:

Snad vse co se ve firme a po kanclech hybe

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Midle management – Chomutov
Pracuji ve společnosti Eaton Elektrotechnika na plný úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mzda chodí včas

Negativa firmy:

Ve firmě jsem pracoval 6 roků. Vládne tu tzv. "jako kamarádství", všichni se budeme družit a dělat team buildingy, ale ve skutečnosti je to pouze totální přetvářka a lidské pohrdání druhými. Přesně podle amerického stylu ostrých loktů, podrazů a vše s úsměvem. Ti lidé za to nemohou, takhle se chovají zahraniční manageři, kteří předávají tuto kulturu CZ managerům a ti ji distribuují dále dolů. Za tu dobu jsem stačil poznat obecné nepsané pravidlo této americké firmy - vytlačit z člověka co jde, vytlačit jej jako citrón a potom odkopnout a nahradit dalším novým zaměstnancem, kterému naslibujeme hory doly zlatý les a než nás prokoukne, tak už je taky vymačkanej... Běžně přesčasy pro stř. a vyšší management (+40 hodin měsíčně), bez náhrady volna či proplacenosti. Ve finále se přišlo na výbornou myšlenku, že managerům budeme dávat podepisovat (v souladu se zákoníkem práce) 300 hodin neplacených povinných přesčasů za rok a vše je ve fajnu. V podstatě neplacené 2 měsíce plného úvazku navíc zdarma. Rodinu nevidíte, pořád jste v práci, ve firmě která vnitřně nefunguje, nestíhá se výroba a to za původní mzdu. Nezlobte se na mě, ale to je jako když si vezmete roční mzdu a vydělíte ji 14 - takže vaše měsíční mzda je potom trochu jinde, než s čím jste sem do toho šli. Navíc pořád a dokola se na měsíčních schůzkách slibuje roční bonus, který se nakonec nikdy nevyplatí (3 roky po sobě !). Musí se slibovat a udržovat lidi ve víře lepších zítřků, aby podávali vysoké výkony. Jinak co se týká řízení firmy komplet neodbornost a amatérismus. Takže super zkušenost. Kdo takovou nemá a stojí o ni, vřele tuto firmu doporučuji !!!

Doporučení pro management firmy:

Přestaňte tlačit na ostatní, začněte jednat eticky, slušně a upřímně a zameťte si před vlastním prahem.

před 6 roky
5.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Eaton Elektrotechnika na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Ztmelování kolektivu

Negativa firmy:

před 6,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Ms – Roztoky
Pracuji ve společnosti Eaton Elektrotechnika jako stáž méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Friendly environment Flexible working hours Great exposure Learning platform

Negativa firmy:

N/A

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (9)

Začátkem roku 2012 otevřela skupina Eaton vlastní inovační centrum ve Vědeckotechnickém parku v Roztokách u Prahy, své první v Evropě a páté na světě. V roce 2012 Eaton také provedl akvizici společnosti Cooper Industries. Akvizice v celkové hodnotě 13 miliard USD byla největší za 100 letou historii společnosti.

Elektrotechnický sektor společnosti Eaton Corporation je globálním lídrem v distribuci energie a ochraně elektrických obvodů; ochraně pomocných záložních zdrojů; v řízení a automatizaci; osvětlení a bezpečnosti; strukturálních řešeních a zařízeních pro elektrické sítě; řešeních pro drsná či nebezpečná prostředí a v inženýrských službách. Skupina Eaton je schopna se svým širokým produktovým sortimentem vyřešit nejpalčivější úkoly v oblasti energetického hospodářství a to pod obchodními značkami Cutler-Hammer®, Moeller®, Powerware®, Holec®, MEM®, Santak®, CEAG® a Crouse Hinds®.

Jednou z priorit společnosti Eaton je zachování kvality životního prostředí a proto klademe důraz na to, aby veškerá naše činnost byla v souladu s českými a evropskými normami a nařízeními

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Komárovská 2406/57, 193 00 Praha - Horní Počernice

Velikost firmy:

nad 10 000 zaměstnanců

IČ:

49811894

Založení / Zapsání do OR*:

19. 8. 1993

Právní forma:

s.r.o.