T.S.BOHEMIA - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

T.S.BOHEMIA

T.S.BOHEMIA je česká firma provozující internetový obchod Tsbohemia.cz. E-shop se zaměřuje na elektroniku, jízdní kola, kancelářské prostředí a příslušenství pro dům a zahradu. Mezi jejich zákazníky patří jak nadnárodní společnosti, státní podniky, školy a neziskové organizace, tak i drobní živnostníci, domácnosti a studenti. V současnosti mají přea 398 0000 stálých, pravidelně nakupujících zákazníků a organizací. Na sladě mají více než 125 000 položek.

Hodnocení T.S.BOHEMIA

Přidat hodnocení
před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T.S.BOHEMIA na plný úvazek, do roku 2018.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kolektiv, zázemí, plat

Negativa firmy:

Moc peněz a nevím co s nimi :(

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T.S.BOHEMIA na plný úvazek, do roku 2017.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Kolektiv,

Negativa firmy:

Majitele považuji své zaměstnance pouze za mluvící nástroje,žádné benefity, žádné stravenky, žádné důchodové připojištění, psychicky tlak od majitelu, kdy si nakanec případate , jak vyvrhele, když si dovolíte vzít řádnou dovolenou.

Doporučení pro management firmy:

Majitel je již unaven a všude vydi problémy ,

před 6 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Prodejce
Pracoval(a) jsem ve společnosti T.S.BOHEMIA na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2015.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dobrý kolektiv spolupracovníků.

Negativa firmy:

Špatný management, žádný život mimo práci, minimální ohodnocení.

před 6,5 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti T.S.BOHEMIA na plný úvazek, do roku 2014.
Pozitiva firmy:

Příjemný kolektiv mladých lidí.

Negativa firmy:

Zvláštní řešení problémů ve firmě. Špatný Marketing.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (4)

Historie společnosti T.S.BOHEMIA

Společnost byla založena 21. 11. 1994 Lubomírem Pešákem a jeho bratrem. Název společnosti znamená Technický servis Bohemia a má být výrazem vlastenectví. Bratři začali vyrábět počítače z dovážených komponent pod vlastní značkou Barbone. Vzhledem k tomu, že se tehdy v Česku hromadně přecházelo z psacích strojů na počítače, firma měla velký úspěch a brzy se rozrostla.

V roce 1996 si koupili dům, opravili ho a vytvořili tak kanceláře, prodejnu a sklady. To pro ně byla příležitost rozšířit sortiment a prodávat veškerou elektroniku. Když jim v roce 2008 staré přestaly prostory stačit, postavili novou budovu v Olomouci. V roce 2013 koupila T.S.BOHEMIA a.s. ostravskou firmu Alfa Computer. O rok později i díky tomu dosáhla společnost obratu 2 miliardy korun a její tržby se dostaly na 2,5 mld. Tím se zařadila na 3. místo českých e-shopů za Alzu.cz a Mall.cz

„Tsbohemia“ Olomouc a „Tsbohemia“ Brno

V současné době má T.S.BOHEMIA 31 poboček po celé České republice. Nejpopulárnější je s přehledem na Moravě, kde má více než polovinu svých poboček. V Praze a Středočeském kraji firma tak známá není, tam jednoznačně vede Alza. T.S.BOHEMIA tam má pouze výdejní místa. Oproti tomu například pobočka v Olomouci je prodejna s vystaveným zbožím a vlastním skladem. Můžete tam nakoupit kompletní sortiment nabízeného zboží (elektroniku i jízdní kola) a nechat si poradit od personálu s kompletními znalostmi nabízené elektroniky i jízdních kol.

„Tsbohemia“ slevový kód

V T.S.BOHEMIA pravidelně vydávají katalogy s akčním zbožím v tištěné i elektronické podobě, pořádají promo akce, soutěže a nabízí mnoho bonusů. Jejich internetové stránky navštíví průměrně 180 000 zákazníků za týden a z logistického centra vyexpedují více než 1600 balíků denně. Výhoda slevových kódů, které najdete přímo na jejich webu, je, že se dají kombinovat se slevovými kartami, např. ISIC.

T.S.BOHEMIA někdy dokáže být oproti konkurenci levnější. V její prospěch mluví také víkendové snížení cen a doprava zdarma nad 500 Kč. Na druhou stranu Alza má zase o poznání širší sortiment, a CZC.cz mnohem více poboček v Praze a Středočeském kraji.

Kariéra v T.S.BOHEMIA

V T.S.BOHEMIA lákají potencionální zaměstnance na sehraný mladý kolektiv a příjemné moderní pracovní prostředí. Nabídnout jim prý můžou získání bohatých zkušeností, ocenění chytrých nápadů, ale i řadu prémiových benefitů:

  • příspěvky na stravování,
  • 5 sick days,
  • mimořádné prémie až 20 000 Kč,
  • sezónní finanční prémie,
  • zaměstnanecké slevy,
  • náborové příspěvky 20 000 Kč.

Vezmeme třeba i neškolené lidi, kteří právě nemají práci, projdou tu vším od píky a většinou se osvědčí. Ovšem občas se stane, že nakonec odejdou ke konkurenci – hlavně k nadnárodním firmám.

– Lubomír Pešák pro iDNES

T.S.BOHEMIA volná místa

Posily na HPP hledají především v Olomouci a ve Znojmě. Momentálně mají nabídku práce například pro obsluhu skladu, editora, prodejce a obchodníka. Nabízí ale i brigády. Zrovna teď si v Olomouci můžete přivydělat jako asistent skladu a asistent montáže počítačů. Tak neváhejte a pošlete jim svůj životopis!

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sladovní 103/3, 779 00 Olomouc - Pavlovičky

Velikost firmy:

100 - 500 zaměstnanců

IČ:

62304381

Založení / Zapsání do OR*:

1. 2. 1995

Právní forma:

a.s.