Alza.cz – kariéra a volná místa | VímVíc.cz
Všechny dárky vyřešíte zde!

Alza.cz

Alza.cz je český úspěšný internetový obchod s elektronikou pro práci nebo zábavu, kosmetikou, médii, hračkami a také sportovním vybavením. Ovládají ji investoři přes holdingovou společnost L.S. Investments Limited. Za pouhý jeden den dokáže vydělat až 200 000 000 CZK.

Hodnocení Alza.cz

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Alza.cz na plný úvazek, do roku 2020.
Pozitiva firmy:

Žádné

Negativa firmy:

Je jich příliš. - příliš mladí zaměstnanci bez jakékpliv praxe ,-management má problém chodit do práce, neví nic o chodu provozovny - šilený a neprofesionální přístup k zákazníkům - provozovny jsou neuklizené, špinavé

před 2 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Alza.cz na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Super kolektiv Interní vzdělávání na vysoké úrovni Všeobecná flexibilita Získávání zkušeností od prvního dne ve firmě

Negativa firmy:

Stravenky

před 3 měsíci
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti Alza.cz na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Velký důraz na osobní rozvoj, vzdělávání a precizně připravené školení. Možnost karérního růstu. Příjemné zázemí a kolektiv.

Negativa firmy:

Fluktuace zaměstnanců.

před 4 měsíci
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Content Specialist - Praha - Office
Pracuji ve společnosti Alza.cz na plný úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Kariérní růst Možnost zkusit si více věcí než jen činnosti své pracovní pozice Člověk může přijít s nápady, které se mohou uskutečňovat, když mají hlavu a patu Home Office je možný Dog friendly Benefity Příjemné prostředí Flexibilní pracovní doba Firemní akce Kolegové se snaží pomáhat, jak jen můžou Různá školení jak pracovní, tak pro osobní rozvoj Alza má jméno a nezní to nejhůř, když se někdo ptá, kde je člověk zaměstnán nebo případně, kdyby to bylo napsáno v životopise

Negativa firmy:

Na druhou stranu chybí klasické benefity jako proplácené stravenky, příspěvek na oběd je, ale zdá se mi příliš malý. Kafe na pracovišti není zadarmo. Jídlo v kavárně není zrovna levné, když člověk není dobře připraven z domu, tak se to promítne na výplatě. Řekl bych, že menší plat než jsem čekal, ale s tím, že jsou možné bonusy a když se člověk snaží, tak sáhne na větší peníze. To ale nemění nižší startovní plat. Občas je horší komunikace, ale to je spíše o jednotlivcích než o firmě jako takové. Dovolená 4 týdny mi přijde malá. 5 týdnů je už snad standart.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (121)

V roce 2019 začala Alza prodávat také sportovní obuv, jídlo pro domácí zvířata, zavedla vlastní značku ekodrogerie AlzaEco.

Historie firmy

Firmu založil pan Aleš Zavoral, který získal v roce 1994 živnostenský list, pod kterým začal podnikat pod jménem "Alzasoft" na IT trhu, který byl tehdy na svém počátku. První zaměstnanci odstartovali svou kariéru díky inzerci práce na nástěnkách vysokých škol. Úplně první prodejní pobočka byla otevřena v Praze v Dělnické ulici. V roce 1999 Alzasoft velice rozšířila svůj sortiment zboží a nově uvedli jako svou službu dodání zboží do 24 hodin po objednání. Stala se jednou z 5 nejnavštěvovanějších internetových stránek v České republice.

Roku 2004 se společnost transformovala na akciovou společnost a novinkou je úplná orientace na splnění individuálních přání a požadavků zákazníka. V roce 2006 se firma přejmenovala na dnešní název – Alza.cz. O 2 roky později dosáhla dramatického růstu zaměstnanců na 200 pracovníků. V tomto roce se firma snažila vstoupit do médií a upoutala pozornost novým maskotem – zeleným mimozemšťanem. V dalších letech společnost rostla velice rychle a dá se říct, že dnes je Alza.cz jeden z neprestižnějších maloobchodů v ČR.

Mimozemšťan Alza

Maskotem Alza.cz je celorepublikově známý mimozemšťan Alzák, se kterým jsme se začali vídat v roce 2007. Je nezaměnitelný díky svému vysokému a hlasitému hlasu.

Alza.cz slaví 25 let

V letošním roce, 2019, a je plánována obrovská narozeninová oslava na pražské Štvanici. Oslavy proběhnou 5.10. - 6.10.

Alza.cz Premium

Zkušební verze na 30 dní je zdarma. Poté Alza Premium stojí jen 249 Kč měsíčně. Zrušit lze kdykoliv.

 • Doprava zdarma
 • Exkluzivní Premium Deals
 • Okamžité vyřízení reklamací
 • Přednostní výdej zboží
 • Osobní asistent
 • Alza Home Box zdarma
 • Black Friday o den dříve
 • Přednost na zákaznické lince
 • Garance nejlepší ceny
 • Předplatné novin a časopisů zdarma

Alza.cz mobilní aplikace

 • Aplikace Alza.cz
 • Aplikace Alza media

Vybírejte a nakupujte jednoduše z chytrých telefonů a tabletů. Alza mobilní aplikace má soustu zajímavých funkcí, které Vám zpříjemní nakupování: pořadník v mobilu, skenování čárových kódů a QR kódů, nákup zabezpečený dotykem, historie a stav objednávek, prostředí pro mobil a tablet, nákup na nejbližší prodejnu, aj.

Alza.cz odběrová místa

Alza.cz disponuje desítkami odběrných míst a Alzaboxů. Mimo to, že má zákazník možnost výběru z mnoha výrobků, firma nabízí svým zákazníkům také nepřeberné množství služeb – od pojištění proti rozbití a krádeži, okamžité výměny přes servisní služby až po záruku výměny televize zdarma a nebo zdarma pomoc při prvním spuštění a instalaci nového výrobku. Alza.cz inzeruje volná místa v rozličných oborech a každý rok přijme více jak 150 zaměstnanců.

V současnosti má Alza.cz 38 prodejen, desítky AlzaBoxů a poté možnost vyzvednutí na odběrových místech Zásilkovny nebo Geis pointu.

Alza.cz ocenění

Za dobu svého působení získala Alza.cz řadu ocenění jako např. Nejdůvěryhodnější značka mezi e-shopy., aj.

 • Obchodník roku 2016
 • Obchodník roku 2017
 • Křišťálová lupa 2017
 • Nejdůvěryhodnější značka 2017, aj.

Alza.cz vzdělávání

Od října 2017 spolupracuje Alza.cz s Vysokou školou ekonomickou v Praze, kde pod záštitou Fakulty mezinárodních vztahů vyučuje volitelný předmět E-commerce B2C pro magisterský obor. Navázala dalším předmětem Online marketing pro bakalářské studium.

Alza.cz kariéra

Chcete pracovat na místě, kde vám nikdo nebrání realizovat své kreativní nápady? Pracovní prostředí nabízí netradiční odpočinkové zóny, např. solnou jeskyni nebo lezeckou stěnu. Tento komfort mají v práci zaměstnanci Alza.cz. Přijmou Vás s otevřenou náručí, pokud máte zájem stále inovovat sebe i okolí. Kariéru v Alza.cz můžete rozjet jako pracovníci logistiky, marketingu, call centra, v IT oddělení nebo v jedné z prodejen například v Alza Brno, Ostrava, Plzeň nebo Olomouci.

Práce v Alza.cz vám nabízí školení a neustálé vzdělávání, kariérní růst, různé teambuildingy, kartu Multisport, zaměstnanecké slevy na nákupy a mnoho dalšího. Prohlédněte si, jaká volná pracovní místa Alza.cz nabízí a vyberte si pozici, která vám bude vyhovovat.

Jak probíhá přijímací řízení u Alza.cz?

 • Našli jste svůj dream job? Zašlete životopis nebo odkaz na Linkedin profil.
 • Nejpozději do 5 dnů se s Vámi Alza.cz spojí telefonicky nebo emailem.
 • První kolo je s personalistou, kde zároveň absolvujete vstupní testy.
 • Dostanete zadání projektového úkolu, který budete vypracovávat doma.
 • Druhé kolo je s budoucím nadřízeným a kolegou.
 • Obdržíte pracovní nabídku

Aktuální nabídka volných pracovních míst v Alza.cz

Aktuální nabídku volných pracovních míst naleznete na webových stránkách https://www.alza.cz/kariera nebo sledujte naši nabídku pracovních pozic.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jateční 33a, 170 00 Praha 7 - Holešovice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

27082440

Založení / Zapsání do OR*:

26. 8. 2003

Právní forma:

a.s.

Pracovní nabídky

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie E-commerce Počítačové hry Elektronika Prodej zboží Přepravní služby