Alza.cz – kariéra a volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

Jateční 33a, 170 00 Praha 7 Holešovice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

27082440

Založení / Zapsání do OR*:

26. 8. 2003

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Alza.cz je český úspěšný internetový obchod s elektronikou pro práci nebo zábavu, kosmetikou, médii, hračkami a také sportovním vybavením. Ovládají ji investoři přes holdingovou společnost L.S. Investments Limited. Za pouhý jeden den dokáže vydělat až 200 miliónů Kč. Loňský rok zvýšila tržby na rekordních 17 miliard korun. Disponuje desítkami odběrných míst a Alzaboxů. Mimo to, že má zákazník možnost výběru z mnoha výrobků, firma nabízí svým zákazníkům také nepřeberné množství služeb – od pojištění proti rozbití a krádeži, okamžité výměny přes servisní služby až po záruku výměny televize zdarma a nebo zdarma pomoc při prvním spuštění a instalaci nového výrobku. Alza.cz inzeruje volná místa v rozličných oborech a každý rok přijme více jak 150 zaměstnanců.

Historie firmy

Firmu založil pan Aleš Zavoral, který získal v roce 1994 živnostenský list, pod kterým začal podnikat pod jménem "Alzasoft" na IT trhu, který byl tehdy na svém počátku. První zaměstnanci odstartovali svou kariéru díky inzerci práce na nástěnkách vysokých škol. Úplně první prodejní pobočka byla otevřena v Praze v Dělnické ulici. V roce 1999 Alzasoft velice rozšířila svůj sortiment zboží a nově uvedli jako svou službu dodání zboží do 24 hodin po objednání. Stala se jednou z 5 nejnavštěvovanějších internetových stránek v České republice.

Roku 2004 se společnost transformovala na akciovou společnost a novinkou je úplná orientace na splnění individuálních přání a požadavků zákazníka. V roce 2006 se firma přejmenovala na dnešní název – Alza.cz. O 2 roky později dosáhla dramatického růstu zaměstnanců na 200 pracovníků. V tomto roce se firma snažila vstoupit do médií a upoutala pozornost novým maskotem – zeleným mimozemšťanem. V dalších letech společnost rostla velice rychle a dá se říct, že dnes je Alza.cz jeden z neprestižnějších maloobchodů v ČR.

Alza.cz kariéra

Chcete pracovat na místě, kde vám nikdo nebrání realizovat své kreativní nápady? Pracovní prostředí nabízí netradiční odpočinkové zóny. Přijmou Vás s otevřenou náručí, pokud máte zájem stále inovovat sebe i okolí. Kariéru v Alza.cz můžete rozjet jako pracovníci logistiky, marketingu, call centra, v IT oddělení nebo v jedné z prodejen například v Alza Brno, Ostrava, Plzeň nebo Olomouci.

Práce v Alza.cz vám nabízí školení a neustálé vzdělávání, kariérní růst, různé teambuildingy, kartu Multisport, zaměstnanecké slevy na nákupy a mnoho dalšího. Prohlédněte si, jaká volná pracovní místa Alza.cz nabízí a vyberte si pozici, která vám bude vyhovovat. :)

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 20 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Alza.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Open Office , dog friendly, sleva na zboží

Negativa firmy:

Výplata , školící proces,

před 2 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Alza.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

čisté prostředí

Negativa firmy:

mzda, vedení, doslova okrádání zaměstnanců

Doporučení pro management firmy:

Pokud bych měl přirovnat firmu k fotbalu, zaměstnanci si vypracovávají gólové šance, jenže podplacený rozhodčí furt píská off side, který nikdy nebyl a regulérně vstřelené góly nejsou uznávány. Následně jde alza do protiútoku, hráč z vedení alzy simuluje faul a podplacený rozhodčí nařizuje penaltu proti zaměstnancům.

před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Alza.cz na plný úvazek, do roku 2019.
Pozitiva firmy:

Jediná pozitivní věc co jsem ve firmě alza mohl zažít je pocit odejít at žije C.Z.C

Negativa firmy:

1. - Po nastupu na prvni smenu jsem byl zaucen pouhy jeden den druhy den jsem musel absolutně dělat vše sám, protože mému školiteli dali dovolenou na tyden ( samoszřejmě odráželo se to tím že na vás všichni hulákají že vše děláte špatně aby ne.. učenec z nebe nespadl že ) 2. Kolektiv totálně neochotný pomoci novemu zamestnanci jelikož např. sklad v horních počernicích činí z deseti skladníku jednoho čecha a zbytek obsazenstva ruzné narodosti rusko ukrajina filipinci nepalci atd. malo kdy vam pomuže i ang. jazyk jak neumite alespon rusky jste nahraní 3. když není dost práce posílají vas domu.. jelikož mate fond hodin ktery musíte splnit stava se že ke konci mesice jdete na osm dvanactihodinovích směn v řadě čož je v rozporu se zákonem 4. Nemate splnený fond hodin ? začonu vám vyhrožovat vypovědí ačkoliv vás posílají ze směn dříve domu + další vyhrožování že si udělají zaopatření proti pracovní neschopnosti aby jste nahodou na ně nešli marodit což je další přestupek na který nemají právo jelikož i po skončení pracovního pomeru jste stale v ochranne lhute trvající 7 dni kdy mužete jít na firmu marodit v pripade ze onemocníte ( osobní vzkušenost ) 5. nekdy se nedostanete ani po 8 hodinach na pauzu prorože každy clovek ma svou ulohu kterou musi plnit a neni kdo by za vas mohl zaskocit po dobu pauzy ( s pravniho hlediska po 6 hodinách odpracovaných musíte jit na 30 minutovou pauzu ) 6. na povrch se alza tváří mile a darovačně ale jakmile podepišete smlouvu pak teprve poznate prohnilost firmy a jaka opravdu je 7. nadřízený - vedoucí - supervizor a podobné pozice rozdají práci a poté se odeberou a vykecavají spolu o zaležitostech mimo pracovní hledisko.. když za nima přijdete o radu řeknou vám že mají poradu ... opravdu ? 8. nedoporučuji tohle zamestnaní žadnemu z nasich... jen at si tam dělají cizinci z agentury na kterých alza vydělá.

před 3 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Marketing - Praha
Pracuji ve společnosti Alza.cz na plný úvazek 1-2 roky.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Mladý kolektiv Společné prostory kolem kavárny jsou příjemné Dog friendly office

Negativa firmy:

Buzerace za docházku (oběd, relax pauza - vše vypínat!) Máte k dispozici posilovnu - ale nikdo tam nechodí, ping pong - ale nikdo ho nehraje, saunu - ale nikdo tam nechodí, horolezeckou stenu - ale nikdo tam nelozi. Do solné jeskyně se zamestnanci chodí schovávat z hlučného openspacu. HR nechce řešit problémy zaměstnanců Umělé světlo Malusy za všechno Jedinný benefit jsou zaměstnanecké nákupy, ostatní žalostné Sliby, chyby Enormní počet přesčasů, které neproplácí Arogance a nevážení si zamestnanců

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (76)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

IT technologie E-commerce Počítačové hry Elektronika Prodej zboží Přepravní služby