Údaje

Sídlo firmy:

Jateční 33a, 170 00 Praha 7

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

27082440

Založení / Zapsání do OR*:

26. 8. 2003

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Alza.cz je český úspěšný internetový obchod s elektronikou pro práci nebo zábavu, kosmetikou, médii, hračkami a také sportovním vybavením. Ovládají ji investoři přes holdingovou společnost L.S. Investments Limited. Za pouhý jeden den dokáže vydělat až 200 miliónů Kč. Loňský rok zvýšila tržby na rekordních 17 miliard korun. Disponuje desítkami odběrných míst a Alzaboxů. Mimo to, že má zákazník možnost výběru z mnoha výrobků, Alza.cz nabízí svým zákazníkům také nepřeberné množství služeb – od pojištění proti rozbití a krádeži, okamžité výměny přes servisní služby až po záruku výměny televize zdarma a nebo zdarma pomoc při prvním spuštění a instalaci nového výrobku.

Historie firmy

Firmu založil pan Aleš Zavoral, který získal v roce 1994 živnostenský list, pod kterým začal podnikat pod jménem "Alzasoft" na IT trhu, který byl tehdy na svém počátku. První zaměstnance získal především pomocí inzerce práce na nástěnkách vysokých škol. Úplně první prodejní pobočka byla otevřena v Praze v Dělnické ulici. V roce 1999 Alzasoft velice rozšířila svůj sortiment zboží a nově uvedli jako svou službu dodání zboží do 24 hodin po objednání. Stala se jednou z 5 nejnavštěvovanějších internetových stránek v České republice.

Roku 2004 se společnost transformovala na akciovou společnost a novinkou je úplná orientace na splnění individuálních přání a požadavků zákazníka. V roce 2006 se firma přejmenovala na dnešní název – Alza.cz. O 2 roky později firma dosáhla dramatického růstu zaměstnanců na 200 pracovníků. V tomto roce se Alza.cz snažila vstoupit do médií a upoutala pozornost novým maskotem – zeleným mimozemšťanem. V dalších letech společnost rostla velice rychle a dá se říct, že dnes je Alza.cz jeden z neprestižnějších maloobchodů v ČR.

Alza.cz kariéra

Chcete pracovat na místě, kde vám nikdo nebrání realizovat své kreativní nápady? Pracovní prostředí v Alza.cz nabízí netradiční odpočinkové zóny. Přijmou Vás s otevřenou náručí, pokud máte zájem stále inovovat sebe i okolí. Kariéra v Alza.cz vám nabízí školení a neustálé vzdělávání, kariérní růst, různé teambuildingy, kartu Multisport, zaměstnanecké slevy na nákupy v Alza.cz a mnoho dalšího. Prohlédněte si, jaká volná pracovní místa Alza.cz nabízí a vyberte si pozici, která vám bude vyhovovat. :)

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (61)

Zaměření firmy

IT technologie E-commerce Počítačové hry Elektronika Prodej zboží Přepravní služby