Údaje

Sídlo firmy:

Jateční 33a, 170 00 Praha 7

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

27082440

Založení / Zapsání do OR*:

26. 8. 2003

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Alza.cz je český úspěšný internetový obchod s elektronikou pro práci nebo zábavu, kosmetikou, médii, hračkami a také sportovním vybavením. Ovládají ji investoři přes holdingovou společnost L.S. Investments Limited. Za pouhý jeden den dokáže vydělat až 200 miliónů Kč. Loňský rok zvýšila tržby na rekordních 17 miliard korun. Disponuje desítkami odběrných míst a Alzaboxů. Mimo to, že má zákazník možnost výběru z mnoha výrobků, Alza.cz nabízí svým zákazníkům také nepřeberné množství služeb – od pojištění proti rozbití a krádeži, okamžité výměny přes servisní služby až po záruku výměny televize zdarma a nebo zdarma pomoc při prvním spuštění a instalaci nového výrobku.

Historie firmy

Firmu založil pan Aleš Zavoral, který získal v roce 1994 živnostenský list, pod kterým začal podnikat pod jménem "Alzasoft" na IT trhu, který byl tehdy na svém počátku. První zaměstnance získal především pomocí inzerce práce na nástěnkách vysokých škol. Úplně první prodejní pobočka byla otevřena v Praze v Dělnické ulici. V roce 1999 Alzasoft velice rozšířila svůj sortiment zboží a nově uvedli jako svou službu dodání zboží do 24 hodin po objednání. Stala se jednou z 5 nejnavštěvovanějších internetových stránek v České republice.

Roku 2004 se společnost transformovala na akciovou společnost a novinkou je úplná orientace na splnění individuálních přání a požadavků zákazníka. V roce 2006 se firma přejmenovala na dnešní název – Alza.cz. O 2 roky později firma dosáhla dramatického růstu zaměstnanců na 200 pracovníků. V tomto roce se Alza.cz snažila vstoupit do médií a upoutala pozornost novým maskotem – zeleným mimozemšťanem. V dalších letech společnost rostla velice rychle a dá se říct, že dnes je Alza.cz jeden z neprestižnějších maloobchodů v ČR.

Alza.cz kariéra

Chcete pracovat na místě, kde vám nikdo nebrání realizovat své kreativní nápady? Pracovní prostředí v Alza.cz nabízí netradiční odpočinkové zóny. Přijmou Vás s otevřenou náručí, pokud máte zájem stále inovovat sebe i okolí. Kariéra v Alza.cz vám nabízí školení a neustálé vzdělávání, kariérní růst, různé teambuildingy, kartu Multisport, zaměstnanecké slevy na nákupy v Alza.cz a mnoho dalšího. Prohlédněte si, jaká volná pracovní místa Alza.cz nabízí a vyberte si pozici, která vám bude vyhovovat. :)

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 8 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Alza.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Zajímavý adaptační program

Negativa firmy:

Žádná následná podpora, svázané ruce, vycházení vstříc těm co nepracují, dodržování domluvených věcí na nule, velice mladí nadřízení - bez zkušeností a praxe, špatná práce a přístup HR oddělení.

před 1 měsícem
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Alza.cz na zkrácený úvazek, do roku 2013.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

je to dobra firma

Negativa firmy:

všechno supr

před 2 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Obchodník - Holešovice
Pracoval(a) jsem ve společnosti Alza.cz na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2015.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Dlouhý a krátký týden. Včas peníze na účtu.

Negativa firmy:

V Holešovicích je přes léto až 30 stupňů a přes zimu jen 15 stupňů a nikdo s tim nic nedělá. Tlak na služby a neschopné vedení.Vscichni schopní odešli a že směny 9 lidí zůstal za půl roku jeden. To hovrivza vše.

před 2 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Alza.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Občas vyšli vstříc s volnem

Negativa firmy:

Na prodejně v létě nefungovala klimatizace

Zobrazit všechna hodnocení (67)

Zaměření firmy

IT technologie E-commerce Počítačové hry Elektronika Prodej zboží Přepravní služby