Tipli

Kde nás najdete?

Sídlíme v 5. patře domu Černá labuť kousek od náměstí Republiky. Prostory v centru Prahy zajišťují, že se k nám každý snadno dostane. V otevřené prosvětlené kanceláři k sobě máme blízko, ať už je potřeba cokoli rychle vyřešit nebo někdo z nás slaví narozeniny. A abychom podpořili zdravou soutěživost v kolektivu, pořídili jsme si i stolní fotbálek.

„Dream Job? Pracovat v Tipli! :) Jsme parta mladých lidí, kteří společně tráví čas i mimo kanceláře. Skvělý kolektiv, fotbálek, multisportka, sídlo v centru a volná pracovní doba. Co víc si přát? Tipla bych si, že nic!" Aneta Podráská, Marketing Manager
„Každý deň sa učím nové veci, ktoré ma posúvajú. Sú tu pohodoví ľudia, rozumieme si a užívame si spolu kopec srandy. Najviac ma baví pracovať na projektoch, ku ktorým by som sa v korporátoch nedostala.“ Lucia Petrovčíková, Marketing Manager

Proč u nás pracovat?

Jsme dynamicky se rozvíjející parta mladých lidí, kteří spolu nejen rádi pracují, ale ještě raději pořádají teambuildingové akce. Táhneme za jeden provaz a vzájemně si kryjeme záda, když jde do tuhého. Nebráníme se inovacím a svěžím nápadům, neshody řešíme nad půllitrem piva. Nebo v lasergameové aréně.

Čím se zabýváme?

Tipli funguje na principu cashbacku, což znamená, že lidem vracíme část peněz z jejich nákupů na internetu. Dva měsíce po expandování na Slovensko jsme se stali tamní cashbackovou jedničkou. Za své úspěchy vděčíme nejen nejmodernějším komunikačním a organizačním nástrojům používaných uvnitř firmy, ale především cílevědomému sehranému týmu.

Fotogalerie

Tipli lidi
Fotbálek
Lidi v Tipli
tipli
Práce v Tipli
dog friendly office
Lasergame
Michal Hardyn

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Tipli na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Rozvíjející se firma, jejíž páteří je skvělý mladý kolektiv. Možnost seberealizace a volnost v řešení pracovní agendy. Reálný prostor pro růst v rámci firmy. Naslouchání zaměstnancům. Moderní kanceláře v centru Prahy. Možnost homeoffice a firemní akce.

Negativa firmy:

Jako každá mladá společnost se hledá v nastavení optimálních vnitřních procesů. Vyváženo postojem firmy, kdy je každému zaměstnanci dána možnost vyjádřit se a reálně vše ovlivnit.

před 2 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Marketing
Pracuji ve společnosti Tipli na plný úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Hodně příležitostí, dobrá komunikace, výborná parta lidí, užitečné benefity (multisportka, služební počítač, home office)), příjemné kanceláře v centru Prahy, spousta akcí mimo práci.

Negativa firmy:

před 2 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Tipli na poloviční úvazek méně než 1 rok, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Pohodoví lidé, ze kterých se stanou kamarádi. Super místo v centru Prahy. Multisportka.

Negativa firmy:

Chybí zaškolení do práce. Chybí senioři, od kterých se něco naučíte. Práce přes časy. Velmi nízké platové hodnocení. Když budete hodně a dobře pracovat budete chváleni, ale na výplatě to nepoznáte. Musí se pracovat i na teambuildingu, zábava pouze večer po práci.

Doporučení pro management firmy:

Říkat, co si doopravdy myslíte, ne co si myslíte, že lidé chtěji slyšet. Možnost se učit od seniorních lidí, kteří ve firmě chybí. Zvýšení platů všech zaměstnanců.

10. 09. 2018
Tipli reaguje na toto hodnocení:

Moc děkuji za cennou zpětnou vazbu. Máme zájem pracovat na lepších podmínkách pro kolegy v našem týmu a podobná zpětná vazba nám velmi pomáhá být zase o něco lepší. K odměňování - to je vždy o konkrétní pracovní pozici. Odměnu domlouváme při začátku spolupráce, následně roste podle výsledků a růstu konkrétního pracovníka. Průměrně rostou odměny v našem týmu o 8-20 % ročně v závislosti na výsledcích. Komentář k zaškolení si jistě vezmeme k srdci, určitě vidíme prostor pro zlepšení. Vždy je možné leccos vylepšit. Obzvlášť v podmínkách rychlého růstu firmy a týmu, který za méně než 2 roky dosáhne brzy 100 lidí. To je značný růst. Jsem rád za pozitivní hodnocení nálady v týmu, to potěší.

před 6 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Tipli na poloviční úvazek.
Pozitiva firmy:

Perspektivní a rostoucí společnost

Negativa firmy:

10. 09. 2018
Tipli reaguje na toto hodnocení:

Děkujeme, podobné hodnocení potěší.

Zobrazit všechna hodnocení (9)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

E-commerce