Tipli

Kde nás najdete?

Sídlíme v 5. patře domu Černá labuť kousek od náměstí Republiky. Prostory v centru Prahy zajišťují, že se k nám každý snadno dostane. V otevřené prosvětlené kanceláři k sobě máme blízko, ať už je potřeba cokoli rychle vyřešit nebo někdo z nás slaví narozeniny. A abychom podpořili zdravou soutěživost v kolektivu, pořídili jsme si i stolní fotbálek.

„Dream Job? Pracovat v Tipli! :) Jsme parta mladých lidí, kteří společně tráví čas i mimo kanceláře. Skvělý kolektiv, fotbálek, multisportka, sídlo v centru a volná pracovní doba. Co víc si přát? Tipla bych si, že nic!" Aneta Podráská, Marketing Manager
„Každý deň sa učím nové veci, ktoré ma posúvajú. Sú tu pohodoví ľudia, rozumieme si a užívame si spolu kopec srandy. Najviac ma baví pracovať na projektoch, ku ktorým by som sa v korporátoch nedostala.“ Lucia Petrovčíková, Marketing Manager

Proč u nás pracovat?

Jsme dynamicky se rozvíjející parta mladých lidí, kteří spolu nejen rádi pracují, ale ještě raději pořádají teambuildingové akce. Táhneme za jeden provaz a vzájemně si kryjeme záda, když jde do tuhého. Nebráníme se inovacím a svěžím nápadům, neshody řešíme nad půllitrem piva. Nebo v lasergameové aréně.

Čím se zabýváme?

Tipli funguje na principu cashbacku, což znamená, že lidem vracíme část peněz z jejich nákupů na internetu. Dva měsíce po expandování na Slovensko jsme se stali tamní cashbackovou jedničkou. Za své úspěchy vděčíme nejen nejmodernějším komunikačním a organizačním nástrojům používaných uvnitř firmy, ale především cílevědomému sehranému týmu.

Fotogalerie

Tipli lidi
Fotbálek
Lidi v Tipli
tipli oprava 2
Práce v Tipli
dog friendly office
Lasergame
Michal

Hodnocení

Přidat hodnocení
5.0
Naprostá spokojenost (19. 06. 2017)
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Tipli na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

V tipli se mi líbí hned několik věcí. Základem je výborná atmosféra uvnitř firmy, od ostatních kolegů je možnost se navzájem učit. Dále oceňuji možnost osobního rozvoje a uplatnění vlastních nápadů. Něco vymyslíte a hned druhý den je to na webu. V neposlední řadě k mé spokojenosti patří pocit, že pracujete na smysluplném projektu, který pomáhá lidem šetřit, firemní benefity jako je např. multisport karta a také schopnost vedení mít za zády silnou investiční skupinu.

Negativa firmy:

Žádná nejsou.

5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Nejlepší zaměstnavate, kterého jsem za svůj život měl. (08. 06. 2017)
Současný zaměstnanec - Account executive - Praha
Pracuji ve společnosti Tipli na zkrácený úvazek méně než 1 rok.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Výborný kolektiv, Teambuildingové akce, Multisport karta, krásné prostředí v centru Prahy, pozitivní atmosféra v celé firmě.

Negativa firmy:

Nenašel jsem dosud nic, s čím bych nebyl spokojen.

5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Skvělá firma! (12. 05. 2017)
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Tipli na zkrácený úvazek.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Přátelské prostředí, ve všem zaučí, se vším je vždy možné přijít za vedením a dohodnout se. Možnost kariérního růstu. Skvělé benefity, pravidelné teambuildingy, opravdu doporučuji.

Negativa firmy:

Žádná mě nenapadají.

Zobrazit všechna hodnocení (3)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

E-commerce