Kde nás najdete?

Sídlíme v 5. patře domu Černá labuť kousek od náměstí Republiky. Prostory v centru Prahy zajišťují, že se k nám každý snadno dostane. V otevřené prosvětlené kanceláři k sobě máme blízko, ať už je potřeba cokoli rychle vyřešit nebo někdo z nás slaví narozeniny. A abychom podpořili zdravou soutěživost v kolektivu, pořídili jsme si i stolní fotbálek.

„Dream Job? Pracovat v Tipli! :) Jsme parta mladých lidí, kteří společně tráví čas i mimo kanceláře. Skvělý kolektiv, fotbálek, multisportka, sídlo v centru a volná pracovní doba. Co víc si přát? Tipla bych si, že nic!" Aneta Podráská, Marketing Manager
„Každý deň sa učím nové veci, ktoré ma posúvajú vpred. Sú tu pohodoví ľudia, rozumieme si a užívame si spolu kopec srandy. Najviac ma baví pracovať na projektoch, ku ktorým by som sa v korporátoch nikdy nedostala.“ Lucia Petrovčíková, Marketing Manager

Proč u nás pracovat?

Jsme dynamicky se rozvíjející parta mladých lidí, kteří spolu nejen rádi pracují, ale ještě raději pořádají teambuildingové akce. Táhneme za jeden provaz a vzájemně si kryjeme záda, když jde do tuhého. Nebráníme se inovacím a svěžím nápadům, neshody řešíme nad půllitrem piva. Nebo v lasergameové aréně.

Čím se zabýváme?

Tipli funguje na principu cashbacku, což znamená, že lidem vracíme část peněz z jejich nákupů na internetu. Dva měsíce po expandování na Slovensko jsme se stali tamní cashbackovou jedničkou. Za své úspěchy vděčíme nejen nejmodernějším komunikačním a organizačním nástrojům používaných uvnitř firmy, ale především cílevědomému sehranému týmu.

Fotogalerie

Tipli lidi
Fotbálek
Lidi v Tipli
tipli oprava 2
Práce v Tipli
dog friendly office
Lasergame
Michal

Zaměření firmy

E-commerce