eBay Czech Republic - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

eBay Czech Republic

eBay Czech je internetový portál, kde lze nakupovat, prodávat nebo dražit všechny možné typy zboží. eBay Czech Republic je zkrátka virtuální tržiště, kde je možné obchodovat s věcmi od módy a kosmetiky, přes elektroniku, až po automobilové součástky nebo ty nejmenší bytové doplňky. eBay je dostupný ve 180 zemích světa, denně se zde uskuteční milióny nákupu a práci v eBay má celosvětově přes 12 000 pracovníků. Volná místa nabízí tato společnost v různých oborech.

Hodnocení eBay Czech Republic

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnost byla vytvořena v roce 1996 panem Pierrem Omidyarem v USA, který chtěl vytvořit otevřené internetové tržiště a založil AuctionWeb. První produkt který prodal, bylo rozbité laserové ukazovátko. Během prvních pár let se začala společnost eBay rozrůstat a již za necelé dva roky fungování se na eBay uskutečnilo milión obchodů. V roce 1997 se společnost přejmenovává na eBay a v roce 1999 začíná svou kariéru i v Evropě.

Později vzniká i eBay Czech Republic, který umožňuje i obyvatelům České republiky využívat globální internetové tržiště. eBay Czech otevírá své první kanceláře v Praze v roce 2008 a od té doby se stále rozrůstá a nabízí volná místa. Celosvětově dnes na eBayi nakupuje přes 170 miliónů aktivních uživatelů, teď chce společnost vyměnit dlouho používaný platební systém PayPal za vlastní platební systém.

Kariéra v eBay Czech

Chcete se stát součástí úspěšné globální společnosti? Jste týmový hráč? Podívejte se na volná místa v eBay Czech Republic. Společnost hledá lidi, kteří se nebojí rozvíjet a učit novým věcem. eBay nabízí volné pozice po celém světě a to v oborech: vývoje, managementu, designu, analytice, zákaznické péči, prodeje a obchodě, marketingu, financí, právu a dalších. Poskytuje i stáže a uplatnění pro čerstvé absolventy.

Práci svých zaměstnanců společnost odměňuje nejen klasickými benefity jako je dovolená navíc nebo občerstvení na pracovišti, ale i wellness a fitness programy, plány finanční stability a možností věnovat dostatek času soukromému životu. Získejte práci, která Vás bude bavit, začněte svou kariéru v eBay Czech.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

28161254

Založení / Zapsání do OR*:

2. 10. 2007

Právní forma:

s.r.o.