eBay Czech Republic - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

eBay Czech Republic

eBay Czech je internetový portál, kde lze nakupovat, prodávat nebo dražit všechny možné typy zboží. eBay Czech Republic je zkrátka virtuální tržiště, kde je možné obchodovat s věcmi od módy a kosmetiky, přes elektroniku, až po automobilové součástky nebo ty nejmenší bytové doplňky. eBay je dostupný ve 180 zemích světa, denně se zde uskuteční milióny nákupu a práci v eBay má celosvětově přes 12 000 pracovníků. Volná místa nabízí tato společnost v různých oborech.

Hodnocení eBay Czech Republic

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Historie společnosti

Společnost byla vytvořena v roce 1996 panem Pierrem Omidyarem v USA, který chtěl vytvořit otevřené internetové tržiště a založil AuctionWeb. První produkt který prodal, bylo rozbité laserové ukazovátko. Během prvních pár let se začala společnost eBay rozrůstat a již za necelé dva roky fungování se na eBay uskutečnilo milión obchodů. V roce 1997 se společnost přejmenovává na eBay a v roce 1999 začíná svou kariéru i v Evropě.

Později vzniká i eBay Czech Republic, který umožňuje i obyvatelům České republiky využívat globální internetové tržiště. eBay Czech otevírá své první kanceláře v Praze v roce 2008 a od té doby se stále rozrůstá a nabízí volná místa. Celosvětově dnes na eBayi nakupuje přes 170 miliónů aktivních uživatelů, teď chce společnost vyměnit dlouho používaný platební systém PayPal za vlastní platební systém.

Kariéra v eBay Czech

Chcete se stát součástí úspěšné globální společnosti? Jste týmový hráč? Podívejte se na volná místa v eBay Czech Republic. Společnost hledá lidi, kteří se nebojí rozvíjet a učit novým věcem. eBay nabízí volné pozice po celém světě a to v oborech: vývoje, managementu, designu, analytice, zákaznické péči, prodeje a obchodě, marketingu, financí, právu a dalších. Poskytuje i stáže a uplatnění pro čerstvé absolventy.

Práci svých zaměstnanců společnost odměňuje nejen klasickými benefity jako je dovolená navíc nebo občerstvení na pracovišti, ale i wellness a fitness programy, plány finanční stability a možností věnovat dostatek času soukromému životu. Získejte práci, která Vás bude bavit, začněte svou kariéru v eBay Czech.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Karolinská 654/2, 186 00 Praha 8 - Karlín

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

28161254

Založení / Zapsání do OR*:

2. 10. 2007

Právní forma:

s.r.o.