Údaje

Sídlo firmy:

U garáží 1611/1, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26204967

Založení / Zapsání do OR*:

13. 10. 2000

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Mall.cz je český internetový obchod nabízející cca 200 000 produktů v kategoriích od bílé techniky, přes elektroniku, sportovní potřeby, hračky, až po mobily a počítače. Společnost poskytuje zákazníkům dopravu zdarma při nákupu nad 1000 Kč a to kamkoliv po celé ČR. Mall ve spolupráci s Raiffeisen Bank nabízí také Mall kreditní kartu, díky které získáte mimo jiné po každém nákupu na Mall.cz 2 % z platby zpět. Společnost rychle roste a otevírá kamenné prodejny, kterých je v ČR již 18. Během jednoho dne dovede Mall exportovat téměř 11 000 objednávek, čímž prokazuje velmi dobře vykonanou práci. Společnost se zapojuje také do dobročinných akcí, a to podporou nadací Klokart.cz a Dobryandel.cz. Bez nároku na podíl nabízí Mall produkty, jejichž výdělek putuje právě na podporu těchto nadačních fondů.

Historie firmy

Zakladateli firmy byli v roce 2000 Ondřej Fryč, Petr Burcal a Jan Menšík. Tehdy vznikla společnost pod názvem bilezbozi.cz. S touto společností začali zakladatelé svou kariéru jako první prodejci vestavěných domácích spotřebičů u nás. Popularita rostla a začaly se otvírat nové obchody pod vedením nyní už transformované společnosti Internet Mall a.s. V roce 2003 se už o firmě začíná mluvit jako o největším internetovém prodejci v České republice. Mezi lety 2005 - 2007 se rozrůstá již do zahraničí. Konkrétně se jedná o Slovensko, Maďarsko, Polsko a Německo, kde je ale v roce 2011 pobočka uzavřena a společnost se rozhoduje soustředit pouze na trh střední a východní Evropy. Volná místa najdete tedy i v těchto oblastech. Mezi tím se v roce 2009 všechny obchody slučují pod finální značku Mall.cz. V roce 2016 přišla společnost Mall s úspěšným pokusem doručování zboží pomocí dronů.

Kariéra Mall.cz

Máte zájem o práci ve velké a rychle rostoucí společnosti? Ve společnosti Internet Mall je nabídka volných míst opravdu široká. Kariéru zde můžete začít jako skladník, pracovník pobočky nebo call centra, své místo tu najde ale i marketingový specialista či IT technik. Společnost nabízí i pozice pro brigádníky, které jsou ideální především pro studenty. Navíc poskytuje Mall benefit v podobě příspěvku na dopravu, není tedy problém ani to, pokud nebydlíte zrovna za rohem. Z nabídky volných míst si vybere téměř každý. Pokud zaujala společnost i Vás, neváhejte se podívat, které pozice jsou právě volné, a vyberte si tu, které Vám vyhovuje nejvíce.

Je tohle Vaše firma?

Vytvořte si skvělý profil zaměstnavatele, zíkejte kvalitní zaměstnance a lepší hodnocení firmy.

Spravovat profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 10 dny
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Mall.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

kolektiv

Negativa firmy:

vymačkají vás a pak zahodí. Nezdravá fluktuace. Rozvoj žádný.

Doporučení pro management firmy:

zaměstnanci jsou lidé, ne čísla....

před 1 měsícem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Mall.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Žádné jsem bohužel nenašla

Negativa firmy:

- náplň práce - finanční ohodnocení - nulové benefity a velmi nízká cena poskytnutých stravenek - nevhodné pracovní prostředí (malé kuchyňky, přecpaný open space, nedostačující wc při takovém množství lidí, vztahy v pracovních týmech, ukřičení kolegové - takže žádný klid při práci, dog friendly office a neustále štěkající či kňučící pejsci, nezájem nadřízených o zaměstnance, atd atd.)

před 2 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Mall.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Skvělý kolektiv, individuální přístup, možnost kariérního růstu, spoustu benefitů

Negativa firmy:

Občas nějaký ukřičený zákazník

před 3 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Mall.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

*zaměstnanecké slevy *někteří fajn kolegové

Negativa firmy:

V době, kdy jsem nastupoval před několika lety, jednalo se o přátelské, neformální až rodinné prostředí, člověk do té práce chodil i rád. Bohužel to skončilo se změnou vlastníka. Firma se rozvíjí, avšak zaměstnanec je až někde na posledním místě. Mzdy jsou i po zvýšení podprůměrné, kdežto náplň práce nepřiměřená, nedá se stíhat a to jde na úkor kvality. Komunikace mezi odděleními nefunguje a to ani v případě důležitých informací. Přístup vedení k zaměstnancům se mi zdál občas až šikanující, na pracovišti také fungují protekční vztahy, pro různé zaměstnance platí dvojí metr, to se však schovává za to, že pro všechny platí stejná pravidla. Firma nabízí mnohé služby, které však v mnohých případech absolutně nefungují, na místo, aby se zaměřila na jejich zlepšení, rozšiřuje jejich portfolium. Píšu však na základě hodnocení jednoho daného oddělení, je možné, že na jiných odděleních jsou poměry jiné. :) I když to, podle zdejších recenzí, vypadá že ne. Za mě tedy rozhodně nedoporučuji, alespoň do chvíle, dokud se zásadně nezmění přístup vedení společnosti vůči zaměstnancům. Budget na mzdy není, ale na nákup dalších a dalších podniků, reklam a podobně ano.

Zobrazit všechna hodnocení (24)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Služby Elektronika Elektrotechnika Prodej zboží