Mall.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

U garáží 1611/1, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

500 - 1 000 zaměstnanců

IČ:

26204967

Založení / Zapsání do OR*:

13. 10. 2000

Právní forma:

a.s.

O společnosti

Mall.cz je český internetový obchod nabízející cca 200 000 produktů v kategoriích od bílé techniky, přes elektroniku, sportovní potřeby, hračky, až po mobily a počítače. Společnost poskytuje zákazníkům dopravu zdarma při nákupu nad 1000 Kč a to kamkoliv po celé ČR. Mall ve spolupráci s Raiffeisen Bank nabízí také Mall kreditní kartu, díky které získáte mimo jiné po každém nákupu na Mall.cz 2 % z platby zpět. Společnost rychle roste a otevírá kamenné prodejny, kterých je v ČR již 18. Během jednoho dne dovede Mall exportovat téměř 11 000 objednávek, čímž prokazuje velmi dobře vykonanou práci. Společnost se zapojuje také do dobročinných akcí, a to podporou nadací Klokart.cz a Dobryandel.cz. Bez nároku na podíl nabízí Mall produkty, jejichž výdělek putuje právě na podporu těchto nadačních fondů.

Historie firmy

Zakladateli firmy byli v roce 2000 Ondřej Fryč, Petr Burcal a Jan Menšík. Tehdy vznikla společnost pod názvem bilezbozi.cz. S touto společností začali zakladatelé svou kariéru jako první prodejci vestavěných domácích spotřebičů u nás. Popularita rostla a začaly se otvírat nové obchody pod vedením nyní už transformované společnosti Internet Mall a.s. V roce 2003 se už o firmě začíná mluvit jako o největším internetovém prodejci v České republice. Mezi lety 2005 - 2007 se rozrůstá již do zahraničí. Konkrétně se jedná o Slovensko, Maďarsko, Polsko a Německo, kde je ale v roce 2011 pobočka uzavřena a společnost se rozhoduje soustředit pouze na trh střední a východní Evropy. Volná místa najdete tedy i v těchto oblastech. Mezi tím se v roce 2009 všechny obchody slučují pod finální značku Mall.cz. V roce 2016 přišla společnost Mall s úspěšným pokusem doručování zboží pomocí dronů.

Kariéra Mall.cz

Máte zájem o práci ve velké a rychle rostoucí společnosti? Ve společnosti Internet Mall je nabídka volných míst opravdu široká. Kariéru zde můžete začít jako skladník, pracovník pobočky nebo call centra, své místo tu najde ale i marketingový specialista či IT technik. Společnost nabízí i pozice pro brigádníky, které jsou ideální především pro studenty. Navíc poskytuje Mall benefit v podobě příspěvku na dopravu, není tedy problém ani to, pokud nebydlíte zrovna za rohem. Z nabídky volných míst si vybere téměř každý. Pokud zaujala společnost i Vás, neváhejte se podívat, které pozice jsou právě volné, a vyberte si tu, které Vám vyhovuje nejvíce.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 22 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Mall.cz na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Jediné pozitivum bylo snad hezké a čisté prostředí, uklízečka chodila několikrát denně a o vše se starala. Možná i občerstvení na procovišti, ale to už je dnes leckde.

Negativa firmy:

před 22 dny
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Produktový specialista - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Mall.cz na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2018.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Fajn položka do životopisu, jedná-li se o práci v kancelářích.

Negativa firmy:

Jestli je u vedení Mallu něco na posledním místě, pak jsou to zaměstnanci. Nezajímá je, jestli u nich bude pracovat loajální a schopný člověk xx let a nebo neschopný lempl, který nepřežije zkušebku. Hlavní je, aby za tím stolem zkrátka někdo seděl, dělal, co má a držel krok. Kvalitní lidé na vyšších postech se propouštějí ze dne na den, jestliže se na dané místo víc "hodí" něčí kamarád. Fluktuace je obrovská, v roce 2018 to bylo kolem 60%. Lidé se střídají tak často, že nikdy nemůžete znát všechny, které byste (z titulu své pozice a spolupráce) znát měli. Není výjimkou, že se na určitou práci zaměstná "mozek" a až splní, co má, tak se propustí. Mzdy jsou podprůměrné a dobré peníze si vydělají pouze zmínění kamarádi na nejvyšších pozicích. Na zaměstnancích se šetří, jak to jde, ovšem na Mareše a další reklamu je peněz bez limitu. Je zde neustálá snaha něco měnit a zlepšovat, nově a nově organizovat, spolupracovat, ale ve finále je z toho každý jen unavený a znechucený. Chod a atmosféra jednotlivých oddělení se dost liší v závislosti na konkrétním manažerovi.

Doporučení pro management firmy:

Přečíst si tyto recenze.

před 1 měsícem
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Mall.cz na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Mall.cz na plný úvazek, do roku 2019.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Jediné co na této firmě bylo dobré, byli benefity.

Negativa firmy:

Firma trpí neuvěřitelnou fluktuací kvalitních lidí. Pokud je člověk vice kvalitní a snaží se tu něco změnit, tak narazí vždy na nástrahy vedení, které se snaží udržet na své židly. A přitom neumí skoro nic (pouze chodit školit věci, které nedělá a pokud je dělá tak špatně). Přístup k lidem je tu tragický, chodí se tu a pokud někomu nevyhovujete a má známe u vedení, vyhodí vás na hodinu. V současné chvíli se do vývoje přijalo mnoho odborníků, kteří budou odměněni výpovědí jakmile nebudou potřeba (což bude brzy).

Zobrazit všechna hodnocení (28)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

E-commerce Služby Elektronika Elektrotechnika Prodej zboží