Smarty CZ - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Smarty CZ

Smarty.cz je specialista na mobilní telefony a vše, co s nimi souvisí. V nabídce obchodu najdete nejrůznější typy mobilních telefonů, tabletů, produktů značky Apple, široký výběr příslušenství, sportovních a zdravotních pomůcek a produktů pro chytrou domácnost. Společnost se zaměřuje na osobní přístup k zákazníkovi, prémiový servis a komplexní sortiment.

Hodnocení Smarty CZ

Přidat hodnocení
před 9 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Logistika sklad – Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Smarty CZ na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2022.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Firemní mobil

Negativa firmy:

-Firemní mobil pro sledování zaměstnanců a jejich aktuální polohy -Benefity: benefity který se postupně rušily a člověk který hned na to neměl jak oni tak měl smůlu. -Asertivní až agresivní chování vůči některým zaměstnancům (potažmo lidem kteří mlčeli a makali (nelezli takzvaně do zádele). -Spolupráce s influencery (říkali jak nemají peníze a přitom dotovaly influencery jak kdyby měli peníze na rozdávání) -Zadlužená společnost (kupuju a vylepšuju nový prostory a pak mají vysoké ztráty) -Manažeři a Team leadeři, kteří nevědí jak se chovat k příslušníkům pod jejich křídel. -Najdou si někoho koho budou bazírovat a ten pak je na zdravotní újmě -Základní mzda která nebyla ani v základu a strhly vám z ní i pár tisíc -20% bonus ke mzdě, který byl spíše 2-6% takže prakticky 500-700kč k výplatě -300kč na dopravu když dost firem nabízí i roční jízdné či svoz do práce -Stravenky, které nejsou -Stravování, které máte sladké v kuchyni, které si nemůže vzít aspoň jednu tyčinku na cestu bez toho aniž by mu někdo vynadal že si vůbec něco dovolil vzít. (k čemu to tam teda bylo? past na lidi aby měli zvýšenou hladinu cukru?) dost firem má aspoň stravování za 20-45kč tady? nikoliv jen si musíte objednat za vlastní prachy aby jste se vůbec najedli což vás klidně dělalo kolem 300-250kč za den. -Člověk jako co má problémy jak zdravotně tak psychicky a donesl i potvrzení že byl u doktora tak stejně veliký nezájem z pohledu Team Leadera a Manažera. -Osobní rozvoj, člověk si chtěl požádat o grafickou nadanost, ale nikdo mu nebyl schopný říct že má sjednanou schůzi s vyšším velením a tak člověk dostal vynadáno za to že nepřišel na schůzi a také že proč o to vůbec člověk žádá když ani nepřijde, takže rozvoj 0% -Motivace nebyla žádná. -Pomluvy za zády ublížení na psychické zdraví i fyzické.

před 1 rokem
1.0

Benefity

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Smarty CZ na plný úvazek, do roku 2021.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Navrch huj vespod fuj, pozlátka, lákadla, reklamy a influenceři který spolupracují s firmou a neví o jejím fungování nic. Vedení firmy není férové a nejedná čestně a upřímně. Strhávání bonusové složky mzdy jak se jim zlíbí. Pomluvy a intriky kolegů, kteří rádi udělají cokoli, aby si udrželi židli. Jednání s člověkem, který odchází jak s nepotřebným odpadem.

Doporučení pro management firmy:

Přečíst si ve slovníku význam slova férové a čestné jednání.

před 4,5 roky
4.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Oddělení obchodu – Praha
Pracuji ve společnosti Smarty CZ na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Možnost rozvoje a školení. Možnost mít balanc mezi prací a osobním životem. Možnost využívání HO, multisport karta , produkty Apple k soukromému využití (Watch, iPhone, MacBook Pro). Fajn kolektiv nejen v týmu, ale celkově na centrále napříč týmy i v rámci prodejen.

Negativa firmy:

více dovolené a sick days :)

Doporučení pro management firmy:

Benefity neubírat/neupravovat, ale přidávat.

před 4,5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Obchodník
Pracuji ve společnosti Smarty CZ na plný úvazek 8-10 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Fér přístup

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (23)

Ke společnost patří druhá samostatná divize, a to společnost iWant Apple Premium Reseller, kde máme rádi nakousnutá jablka. V tuto chvíli mámě již 9 otevřených prodejen po celé České republice a u toho nekončíme.

Historie

Již od roku 1999 nabízí společnost ty nejkomplexnější služby na českém trhu a k tomu navíc profesionální servis.

V roce 2012 byl navíc spuštěn Smarty e-shop s nejširším výběrem produktů a příslušenství. Od té doby se kvalita služeb a výběr produktů neustále zvyšuje a Smarty CZ se řadí mezi přední prodejce elektroniky v Čechách.

Kariéra v Smarty

Chcete se stát součástí Smarty týmu? Smarty nabízí svým zaměstnancům množství benefitů, možnost průběžného vzdělávání a vidinu profesního růstu. Ať už jde v Smarty o práci na centrále či kamenné prodejně, každý zaměstnanec je důležitým článkem, který drží celek pohromadě.

V případě zájmu o zaměstnání u společnosti Smarty CZ kontaktujte přímo personální oddělení a to prostřednictvím formuláře na https://www.smarty.cz v sekci O nás.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Olivova 2096/4, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

150+ zaměstnanců

IČ:

24228991

Založení / Zapsání do OR*:

20. 3. 2012

Právní forma:

a.s.