Shoptet - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz
Repasované počítače, notebooky a další

Shoptet

Na Shoptet velmi brzy přijde každý, kdo hledá kompletní řešení pro svůj e-shop a nechce utrácet za finančně a časově náročné vyvíjení online obchodu na míru. Shoptet totiž nabízí už hotový systém pro snadné vytvoření si vlastního e-shopu. Ten si klient může sám editovat i spravovat přímo v jeho administračním systému, který je maximálně intuitivní. Svou kariéru Shoptet rozšířil o pokladní systém pro správu kamenné prodejny a pro osobní prodej. V České republice je jedničkou a své místo si obhajuje i na Slovensku. V současné době má více než 15 tisíc spokojených zákazníků a neustále vyvíjí další vylepšení funkčnosti svých e-shopů.

Hodnocení Shoptet

Přidat hodnocení
před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – PPC specialista – Praha
Pracuji ve společnosti Shoptet na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Práce v Shoptetu mě těší z více důvodů. Hodně významné pro mě je, že Shoptet nabízí vlastní kvalitní produkt. Díky tomu se firmě daří a je vzrušující i motivující ten růst sledovat. I přesto, že firma roste, tady panuje lidský přístup a přátelská atmosféra. Kolektiv ve firmě je správným způsobem různorodý, je to vidět i na mimopracovních akcích. Jedna parta chodí občas venčit psy, druzí zajdou hrát fotbal a na party, někdo pořádá letní grilovačky, jiný hraní deskovek nebo filmové večery. Nezapomíná se tu ale ani na akce pro všechny a tak vyrážíme třeba i na večeři nebo výlet parníkem.

Negativa firmy:

Pokud někdo nastoupí do Shoptetu z větší firmy, jako to bylo u mě, může to pro něj být těžší. Přece jen v korporacích to chodí jinak a tak je třeba si na tuhle změnu zvyknout. Když ale pak zjistíte, že ve střední firmě můžete víc vidět vliv svojí práce, jde to samo.

Doporučení pro management firmy:

Pokračujte v tom, jak to děláte. :)

před 5 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Anonymní – Praha
Pracuji ve společnosti Shoptet na plný úvazek 1-2 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Skvělé prostředí orientované na zákazníky. Produkt, který skutečně pomáha

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie

Shoptet na úplném počátku, v roce 2007, nabízel e-shopy navrhované na míru, ale poměrně rychle přesedlal na dnešní produkt a od roku 2009 poskytuje krabicové online řešení pro e-shopy. S neustále narůstajícím počtem e-shopů, které fungují na Shoptet platformě, zdokonalováním funkcí systému a dalšími podpůrnými projekty roste i firma jako taková. Mimo kvalitní zákaznickou podporu a dobré vztahy s klienty i partnery jim záleží především na kvalitním produktu. Shoptet volná místa nabízí jak čerstvým absolventům, tak i zkušeným pracovníkům.

Kariéra v Shoptetu

Volná místa v Shoptetu poskytují programátorům, odborníkům na IT technologie, ale i obchodníkům. Budovat kariéru v Shoptetu mohou ale i zájemci z oboru marketing nebo zákaznické podpory. Předpokladem pro práci v Shoptetu je schopnost pracovat v týmu a umět přicházet s vlastními nápady. Kariéru v Shoptetu zde můžete nastartovat na plný úvazek, ale výjimkou nejsou ani úvazky částečné. Hodně záleží na oboustranné spokojenosti a na domluvě, takže problém není ani občasný home office. Příjemné a útulně zařízené kanceláře najdete v centru Prahy. Zaměstnanci v hodnocení Shoptetu kladně chválí především zdejší přátelskou atmosféru a férové jednání.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dvořeckého 628/8, 169 00 Praha - Břevnov

Velikost firmy:

11 - 50 zaměstnanců

IČ:

28935675

Založení / Zapsání do OR*:

13. 8. 2009

Právní forma:

s.r.o.