Econea - práce, kariéra, volná místa | VímVíc.cz

Econea

Mladá česká společnost Econea je momentálně největším online ekologickým internetovým obchodem u nás a každý měsíc obslouží více než 8 tisíc objednávek. Vybrat si můžete z tisíců nabízených produktů pro zdravý, udržitelný a etický životní styl. Firma se snaží inspirovat lidi ke změně a dosáhnout k menší spotřebě odpadů, čím ochrání přírodu. V současné době práci v Econea získalo 17 pracovníků, ale svůj tým se snaží rozšířit o další šikovné zaměstnance, kteří jim pomohou v dalším rozvoji.

Hodnocení Econea

Přidat hodnocení

Historie společnosti Econea

E-shop Econea.cz byl založen v roce 2014 jako internetový obchod, jehož zboží bude šetrné k přírodě. Firma se během let rozšířila a dnes kariéru budují nejen zakladatelé, ale i full-time zaměstnanci, několik externistů nebo dokonce brigádníci. Internetový obchod se nezabývá pouze prodejem šetrných výrobků, ale zákazníky také informuje a vzdělává nejen o produktech, ale i o malých krůčkách, které vedou k udržitelnějšímu životu.

Econea vlastní v pražských Letňanech svůj sklad, odkud také řídí veškerou svou práci z krásných moderních kanceláří. Podívejte se na recenze a hodnocení od bývalých i stálých zaměstnanců!

Kariéra v Econea

Chtěli byte získat práci v e-shopu s ekologickými produkty? Podívejte se na aktuální volná místa, která nabízejí. Společnost hledá nové kolegy do svého přátelského týmu z řad programátorů, copywriterů, skladníků, pracovníky do zákaznického servisu, marketingu a další. A jak vybírají nového parťáka? Důležitá je vzájemná sympatie a vědomí, že jste na stejné vlně s podobnými hodnotami. Econea razí heslo, že spokojení zaměstnanci, dělají spokojené zákazníky, proto se v rámci firemní kultury setkáte s:

  • přátelskými vztahy
  • důvěrou
  • otevřeností a respektem
  • uplatnění talentu
  • ocenění

Pokud chcete firmě dát o sobě vědět, podívejte se na vzor životopisu, ať zaujmete na první pohled.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Plzeňská 157/98, 150 00 Praha - Košíře

Velikost firmy:

10-19 zaměstnanců

IČ:

02322986

Založení / Zapsání do OR*:

15. 11. 2013

Právní forma:

s.r.o.