Studio Moderna - volná místa | VímVíc.cz
Dobře naladěná telka

Studio Moderna

Studio Moderna s.r.o. je direct marketingová agentura. Patří mezi nejsilnější direct marketingové společnosti na světě a je evropským lídrem v tomto oboru. Denně se v televizi vysílá přes 240 hodin reklam značek Studio Moderna. Studio zaměstnává pracovníky ve 21 zemích světa. Do portfolia této firmy patří značky jako Dormeo, Delimano, Walkmaxx, Pink Panda, TOP SHOP, Kosmodisk a mnohé další. Kariéra ve Studio Moderna znamená práci s kvalitními, světově známými značkami v silné mezinárodní společnosti. Podívejte se níže na Studio Moderna recenze, ať víte, jaké klima na pracovišti panuje.

Hodnocení Studio Moderna

Přidat hodnocení
před 5 měsíci
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Studio Moderna na plný úvazek.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Snad kolektiv

Negativa firmy:

Fixní plat na úrovni minimální mzdy. Práce o víkendech POVINNÁ.

Doporučení pro management firmy:

Nelhat současným ani budoucím zaměstnancům.

před 3 roky
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Studio Moderna na plný úvazek více než 10 let.
Pozitiva firmy:

pracuji ve firmě přes 10let, prošla jsem si přes operátora až na současnou pozici. Je to jednoduché, pokud se chcete zlepšovat a postupovat na jiné pozice, tak právě tato firma vám k tomu dává příležitosti. Pokud člověk chce, vydělá si. A pokud se tam někomu nelíbí tak může jít jinam :D Jistě na něj někde čekají :D

Negativa firmy:

pořád je co zlepšovat :-)

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Studio Moderna na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

je mi jasné, že se "musí" nějakým způsobem zvýšit hodnocení firmy.... ale dávat 5 hvězdiček a psát jaký je to super zaměstnavatel je až trochu podezřelé... No píšu to tedy hlavně pro ty lidi, kteří vidí ty "bombastické" inzeráty na top práci... Co se týče mzdy, tak ty top výdělky jsou určeny jen pro pár "vyvolených". Co je a není pravda v inzerátech.... to nechám na každem jednotlivci at si odpovím sám... Ve firmě bych uvítal menší fluktuaci.... člověk si ani nezapamatuje jména nově příchozích... a ti kteří odcházejích ze "všelijakých" důvodů bude asi taky dost. Chceš si "nosit práci domů" ? Chceš být pod trvalým stresem a tlakem nadřízených? Chceš plnit nereálné cíle? Chceš žít od výplaty k výplatě? Prosím... tak je to tedy tvá volba :) PS: dávám 1 hvězdičku hodnocení.... dál bych více, ne všechno je špatně, ale těch 5 hvězdiček co dávají ostatní se mi zdá poněkud nadsazené...

před 4 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracuji ve společnosti Studio Moderna na plný úvazek, do roku 2019.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Operátora jsem dělal dva roky, v současné době jsem postoupil na vyšší pozici. Jako operátor jsem byl spokojený, velkou výhodou jsou bonusy, které nejsou omezené a je možnost si vydělat kolik zrovna potřebujete. Za mě tedy doporučuji.

Negativa firmy:

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (30)

Historie společnosti

Společnost vznikla v 1992 ve Slovinsku. Postupně expandovala a nabízela volná místa i v dalších evropských zemích. V České republice je možno budovat svou Studio Moderna kariéru od roku 2000. V současnosti společnost působí ve 21 zemích střední a východní Evropy. Tento trh znamená na 360 milionů potenciálních zákazníků. Práci ve Studio Moderna je možno najít například v jednom ze 405 maloobchodů, které společnost po Evropě má. Od vzniku společnosti mají pracovníci této agentury za úkol především pomáhat vytvářet kvalitní značky a budovat důvěru zákazníků v tyto produkty a podporovat prodej zboží. Firma pracuje s telemarketingem, internetovou reklamou, reklamou v tisku, DRTV a homeshoppingem. Značky propaguje také prostřednictvím vlastních maloobchodů a maloobchodních partnerů.

Studio Moderna kariéra

Chcete práci v nejsilnější direct marketingové agentuře v Evropě? Pak si prohlédněte volná místa ve Studio Moderna s.r.o. a zašlete svůj životopis. Kariéra ve Studio Moderna znamená zázemí stabilní silné společnosti a možnost kariérního růstu. Práce ve Studio Moderna ovšem přináší i další zajímavé benefity, jako je fitness centrum zdarma, zaměstnanecké slevy na prodávané produkty nebo stravenky. K fixnímu platu vás čeká ještě zajímavý bonusový systém a velkou výhodou kariéry v této firmě je zkrácená šesti hodinová pracovní doba. Volná místa jsou nejčastěji pro pozice operátor telefonní linky. Práci lze najít také do marketingu, prodeje, IT, logistiky a dalších oblastí. V ČR nabízí Studio Moderna volná místa především v Praze a také v Ostravě. Kariéra může být díky působnosti společnosti skutečně mezinárodní, ve společnosti těch nejlepších pracovníků v oboru.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

U nákladového nádraží 3153/8, 130 00 Praha 3

Velikost firmy:

100 - 250 zaměstnanců

IČ:

26159074

Založení / Zapsání do OR*:

28. 2. 2000

Právní forma:

s.r.o.