Aukro - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Údaje

Sídlo firmy:

nám. T. G. Masaryka 1280, 760 01 Zlín

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

05360722

Založení / Zapsání do OR*:

1. 9. 2016

Právní forma:

s.r.o.

Web:

aukro.cz

O společnosti

Společnost Aukro práci zaměřila na provoz největšího online tržiště a zároveň obchodu se stabilními cenami v České republice. Aukro se řadí mezi jedny z nejnavštěvovanějších komerčních stránek v České republice. Na internetovém webu Aukro zákazníci najdou širokou nabídku produktů. Od elektroniky, přes módu a bytové doplňky, až po automobily a motocykly. Na Aukro si najde příslušenství ke svému koníčku každý.

Hlavní oblasti působení

Svou práci řídí Aukro ze Zlína, kde má také své hlavní sídlo. Kanceláře největšího internetového obchodu se nachází přímo v centru toho moravského města. Dnes už volné místo v Aukro nalezlo již zhruba 200 zaměstnanců především v IT oborech, ale uplatnění najdou i uchazeči z jiných oborů, kteří se nebojí výzev.

Říká se o Aukro

Svou kariéru Aukro rozšířilo i o novou službu Aukrobot, která slouží pro usnadnění práce lidem, jež se stěhují nebo vyklízejí různé místnosti. Nová moderní služba za vás prodá nepotřebné věci a to včetně nafocení, popisu, balení a odvozu. Od roku 2012 také funguje tzv. AukroPoint, síť výdejních míst, kam si nechá nakupující poslat svou objednávku a nemusí čekat dlouhé fronty na poště.

Od počátku svého působení Aukro získalo mnoho ocenění, jako je například Křišťálová lupa v kategorii Internetového obchodování nebo ocenění od Superbrands Award také v kategorii Internetového obchodování aj.

Aukro Berani Zlín

Protože má Aukro své kořeny a hlavní sídlo ve Zlíně, stal se generálním sponzorem extraligového hokejového týmu Zlín. Spolupráce tak vedla ke změně názvu na HC Aukro Berani Zlín a zároveň představili i nové logo, jehož dominantou je beraní hlava se začleněným názvem internetového tržiště Aukro.

Historie společnosti

Společnost byla založena v roce 2001 v České republice jako obchodní portál, který podporuje aukce, nákup a prodej zboží za pevné ceny. O pouhých 6 let později již na Aukro obchodovalo více jak 1 milión Čechů. Zároveň přichází s novinkou možnosti vrácení či reklamace zakoupeného zboží u prodejce jako na ostatních e-shopech.

V roce 2011 se Aukro stalo členem skupiny Allegro Group, svým zákazníkům se zavázalo garancí profesionálních služeb díky podepsání smlouvy s nejlepšími prodejci na Aukro. Momentálně je na Aukro registrovaných skoro 4 miliony uživatelů. Dnes už kariéru Aukro plánuje rozšířit na Balkán.

Kariéra v Aukro

Hledáte práci v ryze české a navíc i v úspěšné společnosti? Aukro volná místa nabízí v neformálním, přátelském prostředí, možnost osobního i pracovního rozvoje a dalšího vzdělávání. Zaměstnanci mohou využít pružné pracovní doby a jejich práce v Aukro je odměňována štědrými benefity. Stravenky, firemní svačiny, teambuildingy nebo benefitní systém Cafeteria - to vše obnáší kariéra v Aukro. Prohlédněte si volná místa v Aukro a najděte si zaměstnání přesně pro Vás.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele