Aukro - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Aukro

Společnost Aukro práci zaměřila na provoz největšího online tržiště a zároveň obchodu se stabilními cenami v České republice. Aukro se řadí mezi jedny z nejnavštěvovanějších komerčních stránek v České republice. Na internetovém webu Aukro zákazníci najdou širokou nabídku produktů. Od elektroniky, přes módu a bytové doplňky, až po automobily a motocykly. Na Aukro si najde příslušenství ke svému koníčku každý.

Hodnocení Aukro

Přidat hodnocení

Hlavní oblasti působení

Svou práci řídí Aukro ze Zlína, kde má také své hlavní sídlo. Kanceláře největšího internetového obchodu se nachází přímo v centru toho moravského města. Dnes už volné místo v Aukro nalezlo již zhruba 200 zaměstnanců především v IT oborech, ale uplatnění najdou i uchazeči z jiných oborů, kteří se nebojí výzev.

Říká se o Aukro

Svou kariéru Aukro rozšířilo i o novou službu Aukrobot, která slouží pro usnadnění práce lidem, jež se stěhují nebo vyklízejí různé místnosti. Nová moderní služba za vás prodá nepotřebné věci a to včetně nafocení, popisu, balení a odvozu. Od roku 2012 také funguje tzv. AukroPoint, síť výdejních míst, kam si nechá nakupující poslat svou objednávku a nemusí čekat dlouhé fronty na poště.

Od počátku svého působení Aukro získalo mnoho ocenění, jako je například Křišťálová lupa v kategorii Internetového obchodování nebo ocenění od Superbrands Award také v kategorii Internetového obchodování aj.

Aukro Berani Zlín

Protože má Aukro své kořeny a hlavní sídlo ve Zlíně, stal se generálním sponzorem extraligového hokejového týmu Zlín. Spolupráce tak vedla ke změně názvu na HC Aukro Berani Zlín a zároveň představili i nové logo, jehož dominantou je beraní hlava se začleněným názvem internetového tržiště Aukro.

Historie společnosti

Společnost byla založena v roce 2001 v České republice jako obchodní portál, který podporuje aukce, nákup a prodej zboží za pevné ceny. O pouhých 6 let později již na Aukro obchodovalo více jak 1 milión Čechů. Zároveň přichází s novinkou možnosti vrácení či reklamace zakoupeného zboží u prodejce jako na ostatních e-shopech.

V roce 2011 se Aukro stalo členem skupiny Allegro Group, svým zákazníkům se zavázalo garancí profesionálních služeb díky podepsání smlouvy s nejlepšími prodejci na Aukro. Momentálně je na Aukro registrovaných skoro 4 miliony uživatelů. Dnes už kariéru Aukro plánuje rozšířit na Balkán.

Kariéra v Aukro

Hledáte práci v ryze české a navíc i v úspěšné společnosti? Aukro volná místa nabízí v neformálním, přátelském prostředí, možnost osobního i pracovního rozvoje a dalšího vzdělávání. Zaměstnanci mohou využít pružné pracovní doby a jejich práce v Aukro je odměňována štědrými benefity. Stravenky, firemní svačiny, teambuildingy nebo benefitní systém Cafeteria - to vše obnáší kariéra v Aukro. Prohlédněte si volná místa v Aukro a najděte si zaměstnání přesně pro Vás.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

nám. T. G. Masaryka 1280, 760 01 Zlín

Velikost firmy:

50 - 200 zaměstnanců

IČ:

05360722

Založení / Zapsání do OR*:

1. 9. 2016

Právní forma:

s.r.o.

Web:

aukro.cz