Pilulka.cz - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Podpořte imunitu přes Pilulku

Pilulka.cz

Pilulka.cz je populární online lékárna. Coby významný lékárenský distributor spolupracuje Pilulka.cz s více než 300 lékárnami v České republice i na Slovensku. Jen v ČR má Pilulka.cz přes 1215 odběrných míst. Pracovníci Pilulka.cz denně připravují léky a přidružený sortiment, jako jsou zdravotnické potřeby, kosmetiky, doplńky stravy a další tak, aby vyhověli potřebám zákazníků Pilulka.cz.

Hodnocení Pilulka.cz

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Historie společnosti

E-shop Pilulka.cz vznikl v roce 2013 - stejně jako jeho “slovenský bratr” Pilulka.sk. Zakladateli Pilulka.cz jsou bratři Petr a Martin Kasovi. Společnost, jejíž součástí je i Pilulka.cz, vlastní síť “růžových” lékáren pod značkou Pilulka Lékárny a alianční sítě lékáren CoPharm v České republice a TopFarma na Slovensku. Jedná se tak o třetí největší lékárenský řetězec v ČR. I přes různé především legislativní nástrahy prodeje léků online, společnost úspěšně roste, s čímž je spjat i nárůst nabídky volných míst v Pilulka.cz. V současnosti buduje kariéru v Pilulka.cz více než 250 zaměstnanců. Za 5 let na trhu získala Pilulka.cz mnohá ocenění jako například 1. místo E-commerce inspirace Křišťálová Lupa 2015, 1. místo nejvíce inovativní a originální internetový obchod v soutěži E-commerce Awards nebo ocenění od Deloitte coby nejrychleji rostoucí technologická firma ve střední Evropě. Aktuální denní tržba společnosti přesahuje jeden milion Kč, denně zaměstnanci Pilulka.cz vyřídí více než 1000 objednávek a unikátní je rovněž služba Pilulka Auto – dovoz léků až do domu.

Pilulka.cz kariéra

Práce v Pilulka.cz znamená mnoho zaměstnaneckých výhod. Jedná se o zajímavé platové ohodnocení, firemní zdroje a prostor k realizaci vlastních nápadů či možnost pracovat přímo s majiteli firmy. Mezi další benefity patří pravidelné společné firemní akce, moderní prostory, kam můžete vzít své domácí mazlíčky, nápoje zdarma a slevy na sortiment. Kariéra v Pilulka.cz nabízí také přátelský kolektiv a možnost profesního i osobního růstu díky vzdělávacím kurzům prostřednictvím Pilulka Akademie. Šanci začít svou kariéru v Pilulka.cz dává společnost také absolventům. Práci v Pilulka.cz je možno získat jak na HPP, tak i na dohodu o provedení práce. Volná místa Pilulka.cz obsazuje především pro pozice lékárníků, ale volná místa naleznete i v administrativě, marketingu a dalších oborech. Společnost nezapomíná ani na studenty farmacie a dalších oborů, kterým nabízí možnost praxe již během studia. Získáte-li volné místo v Pilulka.cz, počítejte také s dobročinnými činnostmi, kterých se společnost a její zaměstnanci účastní. Jde například o darování krevní plazmy a sbírky pro Klokánek nebo Armádu spásy. Pracovat můžete v sídle společnosti v Praze, volná místa Pilulka.cz inzeruje i na jiných místech v ČR. Pokud vás společnost zaujala, prohlédněte si nabízená volná místa a začněte svou kariéru v Pilulka.cz.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Rosická 653, 190 17 Praha

IČ:

28673719

Založení / Zapsání do OR*:

1. 9. 2008

Právní forma:

s.r.o.