Bonami - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Nábytek, dekorace, koberce a další

Bonami

Bonami je mladý český internetový obchod s moderními bytovými doplňky do domácnosti a nábytkem. Společnost působí ve čtyřech evropských zemích - v České republice, na Slovensku, v Polsku a Rumunsku a dokonce do budoucna plánuje rozšíření své kariéry do Maďarska. Internetový obchod dnes najdete pod křídly skupiny Miton, do jejíhož portfolia patří úspěšné firmy, jako je Glami, Rohlik.cz, Twisto, Restu či Dáme jídlo. E-shop všude využívá velkého potenciálu trhu a značné ochoty zákazníků utrácet za kvalitní značkové zboží, jako jsou Bonami koberce, povlečení, nábytek aj. Díky usilovné práci Bonami bylo možné spustit i mobilní aplikaci nebo zrychlit přepravní služby směrem k zákazníkům. Chtěli byste se stát součástí designového světa plného zajímavých volných míst?

Hodnocení Bonami

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (1)

Cíle a sídlo firmy

Internetový obchod, který se svým nabízeným sortimentem zaměřil hlavně na nábytek a bytové doplňky známých značek, odstartoval svoji činnost v České republice v lednu 2013. Cílem společnosti je nabídnout zákazníkům inspiraci a kvalitní produkty pro jejich domácnosti za dostupnou cenu. Kariéra v Bonami je o tom nebát se zkoušet nové věci a přijmout ji jako zajímavou výzvu.

A odkud e-shop řídí veškerou svou práci? Firma má své sídlo v pražském Karlíně, přímo naproti stanice metra Křižíkova. V současné době se můžete těšit na nové designové kanceláře a na skvělý tým, který se stará již o více než 3 miliony zákazníků.

Kariéra v Bonami

Pro Bonami je na prvním místě spokojený zákazník, což úzce souvisí s pracovním týmem. Zaujala vás možnost práce v mladém českém e-shopu? Volná místa Bonami nabízí jak na HPP, tak i jako part-time, stačí si jen vybrat od pozice účetní, vývojáře, obchodního asistenta až po skladníka či člena týmu zákaznické péče. Pokud chcete, aby si vás společnost všimla, pošlete jim svůj životopis a přidat můžete i svůj LinkedIn profil. Spojte kariéru s Bonami a získejte práci se zázemím stabilní a stále se rozvíjející společnosti, která se chce stát jedničkou v online prodeji Home & Living v Evropě. Zajímají vás zaměstnanecké benefity? Svým pracovníkům nabízí:

  • stravenky
  • flexibilní pracovní dobu
  • možnost dalšího vzdělávání
  • teambuildingy

Tak neváhejte a získejte volné místo ve firmě, jejíž mottem je otevřenost, zodpovědnost, přátelskost a chytrost. A pokud stále váháte, podívejte se na recenze Bonami a ujistěte se, že je to to pravé pro vás.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Újezd 450/40, 118 00 Praha - Malá Strana

Velikost firmy:

do 50 zaměstnanců

IČ:

24230111

Založení / Zapsání do OR*:

24. 10. 2012

Právní forma:

a.s.