Růžový slon - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

Růžový slon

Společnost Růžový slon provozuje jeden z nejznámějších a nejúspěšnějších sexshopů v České republice. Díky široké nabídce produktů a perfektnímu přístupu k zákazníkům je velmi oblíbeným a vyhledávaným obchodem s erotickými potřebami, pomůckami, prádlem a dalším. Růžový slon prodává své produkty nejen diskrétně na svém e-shopu, ale i v kamenné prodejně, kde je nejdůležitější prací zaměstnanců poskytnout zákazníkům profesionální poradenství ohledně správného výběru produktů. Volná místa v Růžovém slonovi najdete v marketingu, ve skladu i vývoji.

Hodnocení Růžový slon

Přidat hodnocení

Historie společnosti

Společnost Růžový slon odstartovala svou kariéru v roce 2002 v Havířově pod názvem Sexshop Havířov. V počátcích provozovala pouze kamennou prodejnu, která nabízela zákazníkům možnost zapůjčení videokazet, vyzkoušení videokabinek a zakoupení erotických pomůcek. V roce 2006 přichází společnost s novinkou - testování prodávaných pomůcek a natáčení videí, jak se co používá. Jak šel čas, měnily se i trendy ve světě erotiky. Proto společnost v roce 2007 ruší videokabinky, zužuje počet nabízených videokazet a místo toho rozšiřuje portoflio nabízených produktů a zboží.

V roce 2008 společnost oficiálně zavádí jméno Růžový slon a nově spouští i e-shop ruzovyslon.cz. V roce 2010 dochází ke kompletní modernizaci prodejny, ruší se videopůjčovna a je zvětšena celková prodejní plocha. Během dalších několika let Růžový slon rozšiřuje nejen prodejní prostory, ale i sklad a kanceláře. Každou pomůcku Růžový slon důkladně testuje a prověřuje, zároveň píše i magazín, natáčí instruktážní videa nebo provozuje poradnu. Růžový slon dokonce provozuje projekt SexualniAsistence.cz, který pomáhá hendikepovaným objevovat sexualitu.

Kariéra v Růžový slon

Toužíte po práci v ryze české a úspěšné společnosti? Jste komunikativní člověk s pozitivním přístupem k novým věcem, kteří se nestydí mluvit nebo psát o sexuálních pomůckách? Podívejte se na volná místa v Růžový slon. Firma hledá kreativní lidi, kteří budou projekt posouvat dál. Nejčastěji inzeruje pracovní nabídky redaktorů pro magazín, dále pozice pro natáčení produktových videí, marketingové, ale i pro programátory nebo skladníky.

Společnost nabízí svým zaměstnancům práci v příjemném prostředí a přátelském kolektivu, možnost získání slev na prodávané produkty a příležitost naučit se novým věcem. Začněte budovat kariéru v Růžový slon a mějte zábavnou, nevšední práci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Výstavní 1928/9, 702 00 Ostrava - Moravská Ostrava

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

28642317

Založení / Zapsání do OR*:

16. 12. 2010

Právní forma:

s.r.o.