B2M.CZ

Jsme In (house)!

Sídlíme v moderní kancelářské budově v pražských Stodůlkách. Naše nové open space kanceláře jsou plné barev, motivačních hesel a velkých LCD s dashboardy. Pro zrelaxování můžete využít pytle na sezení, zahrát si šipky nebo třeba X-BOX. Když vás přepadne hlad, stačí se projít po budově, kde narazíte na restauraci. A pokud máte zvířecího mazlíčka, rádi se s ním seznámíme.

„Přátelský kolektiv a práce, která člověka posouvá v širokém spektru dovedností pořád dál. Práce s klienty je a vždy byla zajímavou výzvou, člověk se nenudí a čas pak hezky utíká. Firma poskytuje různé benefity, pořádají se zajímavé teambuildingové akce, celkově neformální atmosféra, doporučuji :)“ Ladislav Boszorád
„ Ocenění kvalitní práce různým druhem benefitů (od poukázek do eshopů až po možnost mít služební auto). Nadřízení, kteří Váš názor nejen vyslechnou, ale vezmou jej i v potaz. Díky velikosti firmy zde není moc byrokracie. I díky tomu je zde skvělá atmosféra a fajn komunikace vedení směrem nahoru i dolů. “ Michael Kohout

Spřízněná duše všude, kam se podíváš

Jsme takovou rodinnou firmou, kde se všichni známe a kde si i s majitelem tykáme. Najdete u nás kolegy do věku 25 let, ale i zkušenější zaměstnance kolem 40 – každý zde najde spřízněnou duši. Společně trávíme čas nejen na častých firemních akcích, ale i na zcela neplánovaných sedáncích u piva.

Co nabízíme a koho hledáme?

Pro své lidi děláme vše pro jejich pohodlí, úspěch a kariéru. Čeká na Vás zajímavá náplň práce, přátelští kolegové a celá řada benefitů. Pracovat budete v mladém týmu, ve kterém není o srandu nouze :).

Kdo vlastně jsme?

Naší službou malým a středním firmám je zasílání obchodních příležitostí. V současné době jsme jedničkou na trhu poptávek, co se týká počtu obchodních příležitostí i obratu / zisku naší společnosti. Zkrátka dodáváme byznys našim klientům z Česka a Slovenska.

Fotogalerie

Práce v B2M
práce v b2m
zábava v b2m
práce v b2m
práce v b2m
schůzka v b2m
zábava b2m
zábava b2m

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 13 dny
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Lidi, co tam už stejně nejsou.

Negativa firmy:

Byla to jak škola ve vězení. Najíst se pouze při dvou desetiminutových přestávkách nebo půlhodinové obědové pauze, jinak sedíš furt na zadku a voláš a voláš a voláš, protože musíš. Telefon mít v tašce a chraň tě ruka na něj šáhnout. Chápala bych, kdybych neplnila každý měsíc jejich cíle. Když nesplníš svůj denní cíl, budeš tam hodinu déle a neboj, nezaplatí ti to. Říkají, jak budeš volat lidem, co o to mají zájem, ale možná tak ve snu a 8 lidí z 10ti tě poště do.......

před 21 dny
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Operátor - Praha 5
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2017.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Lidi ve firmě táhnou opravdu za jeden provaz. Z většinou bývalých kolegů i nadále udržuji kontakt.

Negativa firmy:

Škoda, že firma není přímo na metru a je třeba jet 2 zastávky autobusem. Ale spoje jezdí každou chvilku takže to takový problém není.

před 1 měsícem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nekompetentní vedení firmy, od majitele až po management. Pracovní podmínky děs, staré vybavení, neskutečně pomalý internet a systém. V základu nefungující firma, která pouze využívá své zaměstnance a platí jim za to takřka minimální mzdu. Pokud máte nápad jak službu vylepšit, ani se nesnažte (buď vám vše hned zamítnou, nebo využijí bez vašeho svolení). Veliká fluktuace zaměstnanců mluví sama za sebe. Kdo je jen trochu schopný, odchází. Rozhodně nedoporučuji v této firmě pracovat.

Doporučení pro management firmy:

Najít nový management.

před 2 měsíci
1.0

Benefity

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek, do roku 2014.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nepravdivé informace, okrádání zákazníků i zaměstnanců, šikana, neplacené přesčasy,

Zobrazit všechna hodnocení (14)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

E-commerce Média Služby Internetový vyhledávač