B2M.CZ

Jsme In (house)!

Sídlíme v moderní kancelářské budově v pražských Stodůlkách. Naše nové open space kanceláře jsou plné barev, motivačních hesel a velkých LCD s dashboardy. Pro zrelaxování můžete využít pytle na sezení, zahrát si šipky nebo třeba X-BOX. Když vás přepadne hlad, stačí se projít po budově, kde narazíte na restauraci. A pokud máte zvířecího mazlíčka, rádi se s ním seznámíme.

„Přátelský kolektiv a práce, která člověka posouvá v širokém spektru dovedností pořád dál. Práce s klienty je a vždy byla zajímavou výzvou, člověk se nenudí a čas pak hezky utíká. Firma poskytuje různé benefity, pořádají se zajímavé teambuildingové akce, celkově neformální atmosféra, doporučuji :)“ Ladislav Boszorád
„ Ocenění kvalitní práce různým druhem benefitů (od poukázek do eshopů až po možnost mít služební auto). Nadřízení, kteří Váš názor nejen vyslechnou, ale vezmou jej i v potaz. Díky velikosti firmy zde není moc byrokracie. I díky tomu je zde skvělá atmosféra a fajn komunikace vedení směrem nahoru i dolů. “ Michael Kohout

Spřízněná duše všude, kam se podíváš

Jsme takovou rodinnou firmou, kde se všichni známe a kde si i s majitelem tykáme. Najdete u nás kolegy do věku 25 let, ale i zkušenější zaměstnance kolem 40 – každý zde najde spřízněnou duši. Společně trávíme čas nejen na častých firemních akcích, ale i na zcela neplánovaných sedáncích u piva.

Co nabízíme a koho hledáme?

Pro své lidi děláme vše pro jejich pohodlí, úspěch a kariéru. Čeká na Vás zajímavá náplň práce, přátelští kolegové a celá řada benefitů. Pracovat budete v mladém týmu, ve kterém není o srandu nouze :).

Kdo vlastně jsme?

Naší službou malým a středním firmám je zasílání obchodních příležitostí. V současné době jsme jedničkou na trhu poptávek, co se týká počtu obchodních příležitostí i obratu / zisku naší společnosti. Zkrátka dodáváme byznys našim klientům z Česka a Slovenska.

Fotogalerie

foto 2
práce v b2m
zábava v b2m
práce v b2m
práce v b2m
schůzka v b2m
zábava b2m
zábava b2m

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 6 dny
1.0

Benefity

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek, do roku 2014.
Nedoporučuje
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Nepravdivé informace, okrádání zákazníků i zaměstnanců, šikana, neplacené přesčasy,

před 3 měsíci
4.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Přátelský kolektiv, motivace - motivační hodnocení - výdělek dle výsledků Vaší dobře odvedené práce. Kvalitní zaškolení a vedení Vaším leadrem.

Negativa firmy:

Striktní dodržování pracovní doby, Při dojíždění zaměstnanec musí počítat s časovou ztrátou v koloně, ale dalo se nakonec telefonmicky omluvit.

před 3 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek, do roku 2014.
Pozitiva firmy:

Asi nic

Negativa firmy:

Ze začátku říkali jak jsem dobrá a že budu nejlepší a takovýhle kecy... Pak mě posadili k ženské s kterou jsem se neměla ráda(říkala jsem jim to,ignorace) a za 14dni mě bez udání důvodu vyrazili.. Jako motivace bylo to- čím víc uzavřete smluv tím víc peněz bude vedení mít...

před 4 měsíci
5.0

Benefity

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek 3-4 roky.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Menší firma: "rodinné" prostředí, vzájemná spolupráce.. Dobrý produkt: služby, které mají smysl a užitek

Negativa firmy:

nic zásadního

Doporučení pro management firmy:

zapracovat na benefitech pro zaměstnance

Zobrazit všechna hodnocení (11)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

E-commerce Média Služby Internetový vyhledávač