B2M.CZ

Jsme In (house)!

Sídlíme v moderní kancelářské budově v pražských Stodůlkách. Naše nové open space kanceláře jsou plné barev, motivačních hesel a velkých LCD s dashboardy. Pro zrelaxování můžete využít pytle na sezení, zahrát si šipky nebo třeba X-BOX. Když vás přepadne hlad, stačí se projít po budově, kde narazíte na restauraci. A pokud máte zvířecího mazlíčka, rádi se s ním seznámíme.

„Přátelský kolektiv a práce, která člověka posouvá v širokém spektru dovedností pořád dál. Práce s klienty je a vždy byla zajímavou výzvou, člověk se nenudí a čas pak hezky utíká. Firma poskytuje různé benefity, pořádají se zajímavé teambuildingové akce, celkově neformální atmosféra, doporučuji :)“ Ladislav Boszorád
„ Ocenění kvalitní práce různým druhem benefitů (od poukázek do eshopů až po možnost mít služební auto). Nadřízení, kteří Váš názor nejen vyslechnou, ale vezmou jej i v potaz. Díky velikosti firmy zde není moc byrokracie. I díky tomu je zde skvělá atmosféra a fajn komunikace vedení směrem nahoru i dolů. “ Michael Kohout

Spřízněná duše všude, kam se podíváš

Jsme takovou rodinnou firmou, kde se všichni známe a kde si i s majitelem tykáme. Najdete u nás kolegy do věku 25 let, ale i zkušenější zaměstnance kolem 40 – každý zde najde spřízněnou duši. Společně trávíme čas nejen na častých firemních akcích, ale i na zcela neplánovaných sedáncích u piva.

Co nabízíme a koho hledáme?

Pro své lidi děláme vše pro jejich pohodlí, úspěch a kariéru. Čeká na Vás zajímavá náplň práce, přátelští kolegové a celá řada benefitů. Pracovat budete v mladém týmu, ve kterém není o srandu nouze :).

Kdo vlastně jsme?

Naší službou malým a středním firmám je zasílání obchodních příležitostí. V současné době jsme jedničkou na trhu poptávek, co se týká počtu obchodních příležitostí i obratu / zisku naší společnosti. Zkrátka dodáváme byznys našim klientům z Česka a Slovenska.

Fotogalerie

Práce v B2M
práce v b2m
zábava v b2m
práce v b2m
práce v b2m
schůzka v b2m
zábava b2m
zábava b2m

Hodnocení

Přidat hodnocení
před 1 měsícem
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Skvělý kolegové

Negativa firmy:

- otročina,8 hodin sedět a volat a běda jak se budeš bavit s ostatními kolegy, nadřízená na Tebe okamžitě začne rvát , musíš mít provolano přes 2hodiny jinak jsi prescas, nemáš smlouvu si prescas, nemáte cíl si prescas a nikoho nic nezajímá .. když nečekaně musíš urychleně odejít tak to to vůbec nedovolí jelikož práci mas do půl 5 + možné přesčasy . Vedení nezajímá nic.

před 5 měsíci
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Prodejce - praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek méně než 1 rok, do roku 2016.
Nedoporučuje
Neutrální perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

poměrně vysoký základ

Negativa firmy:

směšné bonusy, vysoko nastavené - slušný základ, ale prémie 3k za prodaných 200k za měsíc, pokud prodá míň, tak jste bez prémií, člověku se z toho chce brečet. Hodně taky záleží na vedoucím. Jedna vedoucí byla fajn, snažila se vyjít vstříc, druhá si hrála doslova na Hitlera. Klidně nechala lidi na přesčas, pokud se ten den neplnil plán. A domů mohli, až ve chvíli, kdy vytvořili objednávku. Třeba hodinu nebo 2 po pracovní době. Je tam nějaký pokus o trénink obchodních dovedností. "Trenér" je člověk, který spíš nějaké dovednosti odkoukal, než že by to byl profesionál. Každodenní ranní mítink na povzbuzení - vyhlašování nejlepších a nejhorších. Prostě taková ranní vymývárna mozků, která se často v prodejních týmech děje. Obrovská fluktuace. Klidně 100 lidí týdně.

před 6 měsíci
4.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Super kolektiv, občerstvení , soutěže pro tym, komunikace s vedením- vždy se domluvíme

Negativa firmy:

Malé výplaty, pokud opravdu chcete mít hezkou pro život vystacujici výplatu, musíte opravdu zabrat ...

před 9 měsíci
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti B2M.CZ na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Lidi, co tam už stejně nejsou.

Negativa firmy:

Byla to jak škola ve vězení. Najíst se pouze při dvou desetiminutových přestávkách nebo půlhodinové obědové pauze, jinak sedíš furt na zadku a voláš a voláš a voláš, protože musíš. Telefon mít v tašce a chraň tě ruka na něj šáhnout. Chápala bych, kdybych neplnila každý měsíc jejich cíle. Když nesplníš svůj denní cíl, budeš tam hodinu déle a neboj, nezaplatí ti to. Říkají, jak budeš volat lidem, co o to mají zájem, ale možná tak ve snu a 8 lidí z 10ti tě poště do.......

Zobrazit všechna hodnocení (17)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

E-commerce Média Služby Internetový vyhledávač