GLAMI - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Aboutyou.cz

GLAMI

GLAMI je unikátní projekt, který funguje jako virtuální obchodní galerie. To znamená, že na webových stránkách můžete sledovat více jak milion produktů v mnoha kategoriích od předních značek světového formátu. Zákazníci mohou nakupovat, vybírat, komentovat a inspirovat se nejnovějšími kolekcemi, popřípadě výrazně ušetřit díky atraktivním slevám. Práce v GLAMI je zaměřena vedle módy také na bytové doplňky a dekorace. Volná místa v GLAMI jsou obsazována uchazeči, kteří chtějí pracovat se skvělými kolegy a přinášet efektivní řešení pro koncové zákazníky.

Hodnocení GLAMI

Přidat hodnocení

Historie

GLAMI předcházela práce na projektu DOMODI, jenž byl spuštěn začátkem září v roce 2013. Svou myšlenkou prodejní galerie si velmi rychle získala značka GLAMI statisíce pravidelných uživatelů, které nebránilo nic v její expanzi do dalších evropských států. Kariéru v GLAMI lze odstartovat nejen v České republice, Německu, Polsku a Francii, ale rovněž v Itálii nebo ve Španělsku. Projekt pracuje s řadou filtrů, které jsou příznivé při hledání individuálních požadavků. Zákazníci si mohou vybrat velikost, vzor, barvu, délku i cenu, což vyžaduje práce GLAMI na vysoké úrovni.

Kariéra v GLAMI

Móda jako klíčový aspekt vyžaduje, aby kariéru v GLAMI zahájili nadšenci se zájmem o cizí jazyky. V Praze volná místa GLAMI nabízí především kancelářským pozicím, kde se pracuje s počítačovými programy a velký důraz je kladen na detail. Práce v GLAMI slibuje komfortní a moderně zařízenou kancelář. Mezi další benefity patří stravenky, příspěvky na sportovní aktivity, bezplatné občerstvení, káva v kanceláři a stejně tak notebook. Volná místa GLAMI průběžně aktualizuje, čímž dává možnost pro kariérní růst uchazečům s praxí a otevírá své brány čerstvým absolventům.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Sudoměřská 814/46, 130 00 Praha - Žižkov

Velikost firmy:

do 50 zaměstnanců

IČ:

28228669

Založení / Zapsání do OR*:

11. 1. 2008

Právní forma:

s.r.o.