DATART - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Elektronika výhodně zde!

DATART (HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.)

Společnost DATART INTERNATIONAL a.s. byl český a slovenský maloobchodní prodejce zaměřený na spotřební elektroniku, který v létě v roce 2018 zanikl. Datart se stal součástí skupiny HP Tronic. Tato společnost, HP Tronic, provozuje v České republice elektro prodejny Euronics a online obchod Kasa.cz. HP Tronic se i nadále rozhodl používat pro elektro prodejny jako hlavní značku Datart.

Hodnocení DATART (HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.)

Přidat hodnocení
před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DATART (HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.) na pracovní smlouvu, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nenašel jsem co by za to stály

Negativa firmy:

Komunikace s HP Tronic pouze pres email. Datum nastupu se prodloužil o cca 3 týdny. U Datart doprava pokuď chcete pracovat musíte si koupit a přinést své vlastní nářadí. Kolegové chodí do práce jak chtějí. neskutečný nepořádek ve skladu. Zde normální člověk nemůže dělat.

Doporučení pro management firmy:

Měli by vědět kdo opravdu pro ně pracuje.

před 1,5 rokem
2.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti DATART (HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.) na zkrácený úvazek 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Z počátku to vypadalo na fér přístup, jediné slušné zacházení je na franšíze.

Negativa firmy:

Levá ruka neví co dělá pravá, pravidla a nesmyslné postupy vymýšlí neschopné vedení od stolu, špatný systém ohodnocení, ale umí se pochválit za neúspěšné nařízení.

před 1,5 rokem
1.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DATART (HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.) na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

Naprosto žádná

Negativa firmy:

před 1,5 rokem
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti DATART (HP TRONIC Zlín, spol. s r.o.) na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zopár skutočne kvalitných ľudí, kolegov, vedúcich.. fajn školenia pre predajný personál.

Negativa firmy:

Čím dlhšie vo firme, tým horšie.. po fúzií s HP Tronic chvíľkové svetielko v tme v podobe vyšších bonusov, zhaslo. Firma, resp. vedenie, si neváži nikoho a nič- fér jednanie nečakajte. Ani k zákazníkom, a už vôbec nie k personálu, teda k tomu zbytku, ktorý tam zostal.. Ostatné tu už bolo spomenuté v príspevkoch podo mnou.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (31)

V současné době má Datart 111 prodejen a dva e-shopy Datart.cz a Datart.sk.

I v tomto roce plánujeme pokračovat v otevírání nových Datart prodejen. Pro zákazníky tak stavíme nejhustší síť elektro prodejen s cílem, kdy zákazník bude mít prodejnu Datartu v dojezdové vzdálenosti do 30 minut od svého bydliště. Zároveň pro ně zlepšujeme naše unikátní služby, včetně velmi oblíbeného osobní odběru v prodejně do 60 minut zdarma a naší Datart dopravy. Naším cílem je jednak zvýšení komfortu pro zákazníka, ale i zrychlení těchto služeb. V e-shopech se zaměříme na zlepšení pohodlí během nakupování, především pak v mobilní verzi, kde cítíme velký potenciál dalšího růstu.

Zároveň bude Datart rozšiřovat nabídku produktů a služeb při zachování vysokého standardu péče o zákazníky. Důraz přitom bude klást na nabídku opravdových služeb elektrospecialisty, kterými se chce odlišit od ostatních.

Motto

Jejich motto Rozehraj to s Datartem přilákalo mnoho zákazníků, kteří si mohou vybrat z široké nabídky spotřebičů. Nakupovat lze také z pohodlí domova prostřednictvím e-shopu. Se starými spotřebiči už nemusíte mít žádnou práci, protože DATART vám zajistí i ekologickou likvidaci.

Historie

Společnost Datart byla založena v roce 1990 Pavlem Slámou, Pavlem Bádalem, Petrem Soukupem a Charlesem Butlerem. Nejdříve se jednalo o společnost specializující se na dovoz a na velkoobchodní prodej spotřební elektroniky a nahrávatelných nosičů (CD, VHS, MD).

V roce 1992 byl zahájen maloobchodní prodej. Dočasná prodejna byla umístěna v pražském obchodním paláci Perla. O rok déle byla na Budějovické v Praze otevřena první stálá maloobchodní prodejna DATART, která už v současnosti neexistuje.

Současnost

V srpnu 2018 došlo k fúzi firmy DATART INTERNATIONAL se skupinou HP Tronic, která v ČR provozuje mimo jiné elektro prodejny Euronics. Silné zázemí skupiny HP Tronic a mnoholeté zkušenosti elektrospecialisty umožnily značce DATART postupně rozšiřovat nabídku zboží a služeb.

O HP Tronic

Jsme ryze česká společnost s významnou pozicí na trhu domácích spotřebičů, spotřební elektroniky, počítačů a mobilních telefonů v České republice a rovněž na Slovensku.
 • Adresa: náměstí Práce 2523, 760 01, Zlín
 • Telefon: +420 577 055 111
 • E-mail: info@hptronic.cz

Datart nabídka

V Datart prodejnách a e-shopu najdete široký sortiment spotřební elektroniky, zejména domácí spotřebiče, audio, video, PC a telekomunikační techniku včetně příslušenství.

 • Datart doprava
 • pojištění prodloužené záruky
 • pojištění výrobků
 • ekologická likvidace starých spotřebičů
 • záruční a pozáruční servis

Datart kontakt

 • Zákaznická linka: + 420 225 991 000
 • E-mail: infolinka@datart.cz

Kariéra v DATART

Vybudovat si kariéru v DATART mohou jak studenti na brigádě, tak i uchazeči hledající volná místa na plný úvazek. Práce s nejnovější elektronikou a skvělým týmem je na denním pořádku. Rozvoj a vzdělání zaměstnanců firma zabezpečuje pomocí odborných školení, konferencí a workshopů. Pro nováčky je připravený i tzv. Entry program, který jim pomáhá zvyknout si v novém prostředí. Pro studenty středních škol DATART vytvořil i odborné praxe a díky nim tak studenti získají přehled o prodeji elektroniky. Firemní benefity nabízejí v podobě příspěvků na stravovaní, cestovního pojištění, tarifů na volání nebo Multisport karty. Volná místa v DATART stále přibývají a vybrat si můžete z velké nabídky zajímavé práce.

Kariéra v HP Tronic

Kromě stabilního zázemí nabízíme mnoho zajímavých benefitů od lékařské péče, přes životní pojištění, zvýhodněné ceny elektroniky a pobytů na našich hotelech až po slevy na energie.
 • Stipendijní program
 • Studentský klub
 • Spolupráce formou brigád
 • Odborné praxe i stáže
 • Absolventské práce

Pokud byste rádi pracovali v Datart/HP Tronic, sledujte www.hptronic.cz/kariera a www.datart.cz/zamestnani. Sledujte také naši aktuální nabídku volných pracovních míst.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Náměstí práce 2523, 760 01 Zlín

Velikost firmy:

1 000 - 5 000 zaměstnanců

IČ:

49973053

Založení / Zapsání do OR*:

13. 1. 1994