MD ELEKTRONIK - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Autodoplňky výhodně!

MD ELEKTRONIK

MD ELEKTRONIK je firma zabývající se řešením přenosu dat ve vozidlech. Je producentem inovativních, moderních technologií a elektronických aplikací naprosto nepostradatelných v dnešním automobilovém průmyslu. Jedná se o velice úspěšnou firmu, jednající na celosvětové úrovni. Její produkty jsou inetgrovány do více než 200 modelů automobilů a zároveň i do více než 40 OEM. Práci u MD ELEKTRONIK má více jak 4 600 profesionálů, kteří se zasluhují o tu nejlepší kvalitu služeb a výrobků firmy.

Hodnocení MD ELEKTRONIK

Přidat hodnocení
před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec – Operator vyroby – Chotesov
Pracuji ve společnosti MD ELEKTRONIK na pracovní smlouvu 5-7 let.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

13.plat, stravovani, doprava busem, cafeteria

Negativa firmy:

Bohuzel stale se zvysujici normy, obrovsky podil agenturnich pracovniku (cca 95%), ve vedoucich funkcich same ukrajinky. Plat za turnusy naprosto neadekvatni. Pokud si chcete privydelat na prescasech, tak stejne vetsinou zakazane, takze odchazite se zakladem. Zachody neskutecne spinave, clovek se na ne uplne stiti. Stav stroju je na katastrofalni urovni. Vezmou kohokoli z agentur.

Doporučení pro management firmy:

Vyrazne pridat zamestnancum.

před 5 roky
4.0
Bývalý zaměstnanec – Dělnice – Chotěšov
Pracoval(a) jsem ve společnosti MD ELEKTRONIK na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2013.
Pozitiva firmy:

Obědy, přístup kolegů,přístup šéfa

Negativa firmy:

před 5 roky
3.0

Benefity

Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti MD ELEKTRONIK na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Benefity

Negativa firmy:

Mnoho agenturních zaměstnanců, cizinců

před 5 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti MD ELEKTRONIK na plný úvazek, do roku 2018.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

2 směny. Docela dobrý kolektív. Lehká práce.

Negativa firmy:

Plat vůbec neodpovídá tomu co pišou a slibují , takže si nevydělá ani **t. v čistým to byste museli chodit soboty i když nejsou povinné. V práci byla nuda úplně ticho žádná komunikace ani o přestávce. Občas pár slov. Každý pracuje sám. Nejhorší tam mají docházku pořád si musíte nadělat hodiny i když budete u lékaře jinak máte za A.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (13)

Historie společnosti

Firma G. Merx Elektrotechnik byla založena v roce 1974 v německém Bavorsku, zpočátku ve firmě začínalo budovat svou kariéru pouhých 20 zaměstnanců, o šest let později již čítá firma téměř 100 zaměstnanců. Firma zaznamenávala stále větší úspěch a expanzi, v roce 1989 se integrovala do koncernu HEIDENHAIN a byla přejmenována na dnešní název MD ELEKTRONIK GmbH. V roce 2015 společnost investovala 700 milionů korun do nových strojů a haly, tím vzrostla i její nabídka volných míst.

V roce 1993 vstupuje firma na český trh a buduje na území ČR první výrobnu, o pár let později zakládá dceřiné společnosti v Číně a USA. Momentálně MD ELEKTRONIK působí na 3 kontinentech ve 4 závodech a je dodavatelem pro více než 25 výrobců automobilů.

Kariéra v MD ELEKTRONIK

Máte zájem začít kariéru v MD ELEKTRONIK - ve společnosti vyznačující se neustálým růstem a celosvětovou působností? Společnost hledá pro MD ELEKTRONIK nejen profesionály, ale i absolventy nebo dokonce studenty. Nejčastějšími inzerovanými pozicemi jsou seřizovači, skladníci a další pracovníci v logistice nebo dělníci a technici.

Dobře odvedenou práci firma odměňuje hned několika benefity. Mezi ně patří například docházkový bonus, stravování ve firmě, bonus k životním i pracovním jubileím, bonusy za zlepšovací nápady, možnost postupu v kariéře, benefitní program na sport, vzdělávání, kulturu a rekreaci, firemní večírky, sportovní dny, 13. mzda nebo finanční podpora dětí zaměstnanců ve školním vzdělávání a další. Podívejte se ještě dnes na volná místa u MD ELEKTRONIK. Pro práci v mezinárodní firmě je výhodou i cizí jazyk, zlepšete si své jazykové dovednosti před pohovorem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Dobřanská 629, 332 14 Chotěšov

Velikost firmy:

2 500 - 3 000 zaměstnanců

IČ:

45352585

Založení / Zapsání do OR*:

27. 1. 1993

Právní forma:

s.r.o.