Agentura GATE - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Vstup do světa zábavy

Agentura GATE

Agentura GATE patří mezi české reklamní společnosti, jejíž působnost zasahuje i na Slovensku a v Maďarsku. Pro svého klienta firma připravuje akce přímo sestavené na míru vybrané cílové skupině včetně analýzy a poznání zákazníka. Práce Agentury GATE se zaměřuje především na event management, podporu prodeje, launch a rebranding a mnoho dalšího. Společnost zaměstnává tým specialistů, kteří realizovali již řadu úspěšných kampaní pro tuzemské, ale i mezinárodní firmy.

Hodnocení Agentura GATE

Přidat hodnocení
před 5,5 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Agentura GATE na pracovní smlouvu.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Nikdy nepracujte pro tuhle agenturu, pracovala jsem pro ně v listopadu a doteď nemám vyplacené peníze, na emaily mi nikdo neodpovídá, prostě nic. Fakt otřesný

před 6 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Agentura GATE na pracovní smlouvu, do roku 2016.
Pozitiva firmy:

Nic

Negativa firmy:

Firma má mnohaletou špatnou pověst, kterou si nechává na internetu průběžně promazávat. Na webu podvodne-firmy.com byla tato firma obviněna desíkami, možná stovkami lidí za neproplacení brigád (byla jsem mezi nimi), další si stěžovali na přístup k zaměstnancům a čekání na vyplacení odměny v řádech několika měsíců. Určitě nedoporučuji. Vyhněte se této firmě velkým obloukem!!

před 6 roky
1.0
Současný zaměstnanec – Anonymní
Pracuji ve společnosti Agentura GATE na pracovní smlouvu.
Pozitiva firmy:

Negativa firmy:

Hrozny přístup. Po dvou měsících stále nevyplácene peníze. Neustále nějaké důvody, proč ještě nebyly poslány. Rozhodne nedoporučuji! Spolupráce už nikdy!

před 6 roky
1.0
Bývalý zaměstnanec – Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Agentura GATE na plný úvazek, do roku 2017.
Pozitiva firmy:

Slušné peníze

Negativa firmy:

Vyhodí vás kdykoliv se jim zachce. Pracovala jsem na pozici partnera na živnostenský list, takže moje chyba, že jsem přistoupila na jejich hru. Jeden měsíc nesplníte prodeje a jdete... Vyhněte se této společnosti a s ní spojené One planes one business! Na portálu podvodnefirmy.cz jim negativní komentáře (nejspíše na žadost vedení gatu) pravidelně odstraňují.

Doporučení pro management firmy:

Zaměstnávejte na HPP, je to fér přístup.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (10)

Historie

Kariéra Agentury GATE začala v roce 2002 a byla založena Ondřejem Novotným, který se rozhodl vytvořit reklamní agenturu a zaplní tak díru na trhu. Vybraný název společnosti nese význam, který znamená bránu a otevření nových možností či rozvíjení reklamního trhu. První práce Agentury GATE byla podpora prodeje pro Pivovar Staropramen a díky úspěšné akci se stali stálými spolupracovníky. Od roku 2004 Agentura GATE působí i na Slovensku a v roce 2011 se dokonce rozhodli vstoupit na trh maďarský.

Kariéra v Agentuře GATE

Agentura GATE volné místo nabízí všem zájemcům o práci, kteří mají zájem o tvůrčí a kreativní zaměstnání v týmu zkušených kolegů. Agentura GATE působí v Praze v Hrdlořezích, kde se nachází její hlavní sídlo, ale pro lepší dostupnost provozuje i v některých regionálních městech své pobočky. Těšit se můžete a příjemné a přátelské prostředí a na zajímavé firemní benefity včetně kariérního růstu. Možnost budovat kariéru Agentura GATE dává jak ostříleným a zkušeným pracovníkům, tak i studentům či absolventům, kteří chtějí získat odbornou praxi a dále rozvíjet svůj talent. Podívejte se na volná místa v Agentuře GATE a pracujte v české firmě s mezinárodní působností.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

V Třešňovce 227/12, 190 00 Praha 9

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

28927273

Založení / Zapsání do OR*:

3. 7. 2009

Právní forma:

s.r.o.