Proficio Marketing - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Potkejte nezadané lidi

Proficio Marketing

KDO JSME

Hodnocení Proficio Marketing

Přidat hodnocení

Za 5 let působení v online marketingu jsme si vydobyli jméno, které v oboru něco znamená. Náš tým tvoří více než 40 odborníků na rozvoj a výkonnost webu, PPC reklamu, SEO, sociální sítě, UX, webovou analytiku i copywriting. Pracujeme s kreativou a kampaněmi napříč všemi online médii. Jsme jediná Sklik Certifikovaná agentura v Brně a patříme mezi 15 klíčových agentur Googlu.

KDE NÁS NAJDETE

Kanceláře máme kousek od centra Brna. Pořádáme tu společné snídaně, fotbálková utkání i týmové porady. Máme tu dostatek místa na klidnou práci i úložných prostor pro unavená těla. Nemusíš se bát nedostatku kávy, čaje nebo čerstvého ovoce. Ani sklenička smoothie dělaného s láskou není výjimkou. Pokud pohrdneš kancelářským životem, můžeš pracovat z domu, kavárny nebo parku.

PROČ BÝT S NÁMI

Nabízíme možnost růstu a průběžného vzdělávání. Nedáme příležitost, aby se na tvé vědomosti prášilo. S nabývajícími zkušenostmi se také bude adekvátně zvedat i finanční ohodnocení.

Jsme jeden velký kolektiv s týmovým duchem. Pravidelně pořádáme teambuildingy (i ty neoficiální, večer u piva). Nejsme jen kolegové, často jsme přátelé, kteří spolu rádi tráví čas i mimo zdi kanceláře.

KOHO HLEDÁME

Svět marketingu neustále roste a my se rozrůstáme spolu s ním. Rádi tě vezmeme mezi sebe, pokud nám máš co nabídnout. Praxe není podmínkou, důležitá je pro nás chuť neustále na sobě pracovat. Mrkni na aktuální volné pozice, třeba tě nějaká zaujme.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Za Divadlem 586/2, 602 00 Brno

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

01749315

Založení / Zapsání do OR*:

21. 6. 2013

Právní forma:

s.r.o.