Socialsharks - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Socialsharks

Údaje

Sídlo firmy:

Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

01417070

Založení / Zapsání do OR*:

18. 2. 2013

Právní forma:

s.r.o.

O společnosti

Socialsharks je social media agentura, která zajišťuje správu reklam na nejrůznějších sociálních sítích. Sídlí v Praze 2, kde poskytuje volná místa několika desítkám zaměstnanců.

Historie společnosti

Socialsharks rozjela kariéru na poli social media marketingu před 6 lety. Jedná se o dynamickou firmu se zkušeným týmem a její služby využilo již více než 250 klientů, z nichž nejznámější je například UniCredit Bank, Lidl, Baťa a Evropa 2.

Společnost vytváří obsah reklam a následně spravuje profily na LinkedIn, YouTube, Facebook, Twitter, Instagram a Foursquare. Vždy dbá na to, aby byly profily autentické. Dále vytváří kreativní kampaně, které se dostanou ke 2,5 milionu uživatelů. Profilů nyní spravuje přes 500.

Díky tomu, že se stará o jména svěřených značek, klienty nic neruší od jejich práce a mohou se tak plně věnovat svému oboru.

Socialsharks kariéra

Práci v Socialshakrs seženete například na pozicích Junior Social media copywriter, grafik nebo Sales/Marketing manager.

Náplní Vaší práce v Socialshakrs bude vymýšlení profilů, komunikace s potenciálními a stávajícími klienty, marketing firmy a podobně. Pokud se budete ucházet o volné místo v Socialsharks, pak počítejte s tím, že práce je často na DPP nebo zkrácený úvazek s možností rozšíření na plný úvazek.

Existuje spousta důvodů, proč o volné místo v Socialsharks usilovat. Čeká Vás zajímavá práce, při které se rozhodně nebudete nudit. Vytvořený obsah uvidí spousta uživatelů sociálních sítí, takže vidět budete i Vy! Firma se navíc skládá z přátelského týmu lidí, kterým nechybí nadšení pro věc.

Co je potřeba pro úspěšné vybudování kariéry v Socialsharks? Společnost hledá především kreativní kandidáty, kteří mají týmového ducha a umí se dobře pohybovat na sociálních sítích.

Pokud Vás jakékoliv volné místo zaujalo, pošlete do společnosti strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.

Je tohle Vaše firma?

  • Vytvořte si skvělý profil
  • Získejte nejlepší zaměstnance
  • Budujte značku firmy
Upravit profil zaměstnavatele

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Zobrazit všechna hodnocení (2)

Mohly by Vás zajímat také tyto firmy

Zaměření firmy

Online marketing Sociální sítě Marketing Sociální marketing Péče o zákazníky/klienty