Socialsharks - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Kosmetika s láskou ke kráse!

Socialsharks

Socialsharks je social media agentura, která zajišťuje správu reklam na nejrůznějších sociálních sítích. Sídlí v Praze 2, kde poskytuje volná místa několika desítkám zaměstnanců.

Hodnocení Socialsharks

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (2)

Historie společnosti

Socialsharks rozjela kariéru na poli social media marketingu před 6 lety. Jedná se o dynamickou firmu se zkušeným týmem a její služby využilo již více než 250 klientů, z nichž nejznámější je například UniCredit Bank, Lidl, Baťa a Evropa 2.

Společnost vytváří obsah reklam a následně spravuje profily na LinkedIn, YouTube, Facebook, Twitter, Instagram a Foursquare. Vždy dbá na to, aby byly profily autentické. Dále vytváří kreativní kampaně, které se dostanou ke 2,5 milionu uživatelů. Profilů nyní spravuje přes 500.

Díky tomu, že se stará o jména svěřených značek, klienty nic neruší od jejich práce a mohou se tak plně věnovat svému oboru.

Socialsharks kariéra

Práci v Socialshakrs seženete například na pozicích Junior Social media copywriter, grafik nebo Sales/Marketing manager.

Náplní Vaší práce v Socialshakrs bude vymýšlení profilů, komunikace s potenciálními a stávajícími klienty, marketing firmy a podobně. Pokud se budete ucházet o volné místo v Socialsharks, pak počítejte s tím, že práce je často na DPP nebo zkrácený úvazek s možností rozšíření na plný úvazek.

Existuje spousta důvodů, proč o volné místo v Socialsharks usilovat. Čeká Vás zajímavá práce, při které se rozhodně nebudete nudit. Vytvořený obsah uvidí spousta uživatelů sociálních sítí, takže vidět budete i Vy! Firma se navíc skládá z přátelského týmu lidí, kterým nechybí nadšení pro věc.

Co je potřeba pro úspěšné vybudování kariéry v Socialsharks? Společnost hledá především kreativní kandidáty, kteří mají týmového ducha a umí se dobře pohybovat na sociálních sítích.

Pokud Vás jakékoliv volné místo zaujalo, pošlete do společnosti strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Jankovcova 1522/53, 170 00 Praha - Holešovice

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

01417070

Založení / Zapsání do OR*:

18. 2. 2013

Právní forma:

s.r.o.