INT - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Jídlo pro lepší život

INT

Společnost INT pomáhá firmám zjistit, na kterých produktech či službách se nejvíce vydělává, a to díky online nástrojům marketingu, které vždy uzpůsobí na míru. INT umí svým zákazníkům, kteří provozují vlastní web nebo zavedenou kamennou prodejnu, přivést více klientů pomocí SEO optimalizace, vhodnou marketingovou strategií, PPC, e-mailingovou kampaní nebo soutěží. Kromě toho firmy zaškolí tak, aby se uměly samy později popasovat s firemním Facebookem nebo získat co nejvíce informací prostřednictvím Google Analytics. Firma INT je členem Asociace pro elektronickou komerci, což mimo jiné značí, že poskytuje profesionální služby a svou kreativní práci INT odvádí vždy s maximální pečlivostí s ohledem na své klienty.

Hodnocení INT

Přidat hodnocení

Historie

Společnost INT kariéru buduje od roku 1999, takže má za sebou více než dvacetiletou historii a mnoho spokojených zákazníků. Její snahou bylo vždy důkladně poznat svého klienta a následně mu díky cílenému mixu kroků pomoci v jeho byznysu posunout se někam dál. V této úspěšné strategii pokračuje i nadále, protože její vizí je být po ruce firmám, které chtějí zvýšit své obraty bez předražených kampaní, zato však s trpělivou komunikací v těch správných kruzích.

Kariéra v INT

Jste kreativní a baví vás spravovat sociální sítě? Nebo své tvůrčí schopnosti raději věnujete online marketingu? Jestliže jste odpověděli ano, potom můžete zkusit začít svoji budovat kariéru u INT, jejíž volná místa se specializují právě na oblast UX, SEO, PPC nebo marketing. Vaší náplní práce v INT bude komunikace s klienty a nastavení té správné prodejní strategie, která jim dovede více zákazníků, a tím přispěje k většímu firemnímu obratu. Budete se pohybovat v oblasti webdesignu a optimalizace webu a sociálních sítí. Zaujala vás práce INT? Na nic nečekejte, podívejte se na volná místa v INT a pošlete jim svůj životopis.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Tuřanka 1222/115, 627 00 Brno

Velikost firmy:

1 - 50 zaměstnanců

IČ:

25579711

Založení / Zapsání do OR*:

27. 10. 1999

Právní forma:

s.r.o.