Stario - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz

Stario

Jsme IN!

Naše kanceláře najdeš přímo v centru Prahy v Černé labuti, kousek od metra Florenc nebo Náměstí Republiky. Nečekej žádný strohý open office - kanceláře jsme si zařizovali podle svého, takže tady mimo jiné najdeš i stolní fotbálek, pohodlný gauč nebo zdi polepené našimi fotkami z dovolených. Máme tady i profesionální natáčecí studio, školící místnost a kuchyňku s nekonečnou zásobou kvalitní kávy.

katka
prostory v Stariu
„Děláme tu věci, co mají smysl. Skvělá je také svoboda - všichni jsme tu cestovatelé, tak si vždy vyjdeme vstříc, když někdo chce někam vyrazit, a je tu možnost pracovat odkudkoliv bez zbytečných překážek. “ Lenka Šilhánová, Community manager
„Cítím se jako součást jedné velké „rodiny”. Panují zde velmi vřelé mezilidské vztahy. Když mám nějaký problém, vím, že se na kohokoli mohu obrátit s jakoukoli prosbou či žádostí o radu. “ Monika Hegarová, Marketing specialist
máme fotbálek
chodíme na lasergame

Proč pracovat u nás?

Jsme parta mladých lidí a záleží nám na tom, abychom se v práci cítili fajn. V kanceláři si nepotrpíme na žádné oficiality, dress-code nebo zbytečnou byrokracii. Pro interní komunikaci používáme nejmodernější appky, jako jsou Slack nebo Basecamp a po práci rádi vyrazíme zahrát si lasergame, nebo jen tak “na jedno”. Čas od času vyjedeme na delší teambuilding, ale o tom ti víc říct nemůžeme - to musíš jednoduše zažít na vlastní kůži.

studio
technika
z natáčení

Co děláme?

Jsme agentura zaměřená na digitální marketing. Točíme a stříháme videa, zabýváme se navrhováním a vývojem webových stránek, vymýšlíme online strategie a spravujeme sociální sítě. Firmám vytváříme audiovizuální vizitky a prezentace, kompletní kreativu pro jejich kampaně a zvládáme i celou corporate identity. V neposlední řadě se našim klientům staráme o jejich sociálně sítě, kde vytváříme jak obsah, tak nastavujeme výkonnostní kampaně.

školení
party

Fotogalerie

Tým Stario
Stario
Zábava ve Stario
práce ve Stariu
Lidi v Stariu
Teambuilding Stario Agency
Slavíme narozeniny
Stario na teambuildingu

Hodnocení

Přidat hodnocení

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (3)

Zaměření firmy

Služby Sociální sítě Marketing Design Reklama Sociální marketing Grafický design Produkce