Jsme IN!

Sídlíme v moderních kancelářích v Černé labuti, tedy přímo v centru města, kousek od metra Florenc nebo Náměstí Republiky. Baví nás točit videa, proto zde máme natáčecí studio plné kamer a fotoaparátů. Když nás přepadne hlad, což bývá často, je kolem spousta dobrých obchodů a restaurací. Máme tak možnost okořenit naši pauzu a ochutnat tradice cizích zemí.

„Děláme tu věci, co mají smysl. Skvělá je také svoboda - všichni jsme tu cestovatelé, tak si vždy vyjdeme vstříc, když někdo chce někam vyrazit, a je tu možnost pracovat odkudkoliv bez zbytečných překážek. “ Lenka Šilhánová, Community manager
„Cítím se jako součást jedné velké „rodiny”. Panují zde velmi vřelé mezilidské vztahy. Když mám nějaký problém, vím, že se na kohokoli mohu obrátit s jakoukoli prosbou či žádostí o radu. “ Monika Hegarová, Marketing specialist

Proč pracovat u nás?

Spolupracujeme jako tým. Zakládáme si na příjemné atmosféře a naše práce nás opravdu baví, proto přicházíme do kanceláře každé ráno s úsměvem, který nás přes den neopouští. Pro interní komunikaci používáme nejmodernější appky, jako jsou Slack nebo Basecamp.

Co děláme?

Jsme agentura zabývající se digitálním marketingem. Tvoříme videa pro kanály na YouTube nebo jako firemní vizitky pro firmy. Zabýváme se výkonnostními kampaněmi, jako je např. sběr leadů. V neposlední řadě se věnujeme sociálním sítím, a to jejich správě, obsahu i reklamě. Věříme v osobní přístup a svým klientům nasloucháme.

Fotogalerie

Teambuilding Staria
Zábava ve Stario
Zábava ve Stario
Zaměstnanci Stario
Pracovní cesta Staria
Zaměstnanec ve Stario
Práce ve Stario
Stario 2

Zaměření firmy

Sociální sítě Marketing