Stario

Jsme IN!

Naše kanceláře najdeš v přímo v centru Prahy v Černé labuti, kousek od metra Florenc nebo náměstí Republiky. Nečekej žádný strohý open office - kanceláře jsme si zařizovali podle svého, takže tady mimo jiné najdeš i stolní fotbálek, pohodlný gauč nebo zdi polepené našimi fotkami z dovolených. Máme tady i profesionální natáčecí studio, školící místnost a kuchyňku s nekonečnou zásobou kvalitní kávy.

„Děláme tu věci, co mají smysl. Skvělá je také svoboda - všichni jsme tu cestovatelé, tak si vždy vyjdeme vstříc, když někdo chce někam vyrazit, a je tu možnost pracovat odkudkoliv bez zbytečných překážek. “ Lenka Šilhánová, Community manager
„Cítím se jako součást jedné velké „rodiny”. Panují zde velmi vřelé mezilidské vztahy. Když mám nějaký problém, vím, že se na kohokoli mohu obrátit s jakoukoli prosbou či žádostí o radu. “ Monika Hegarová, Marketing specialist

Proč pracovat u nás?

Jsme parta mladých lidí a záleží nám na tom, abychom se v práci cítili fajn. V kanceláři si nepotrpíme na žádné oficiality, dress-code nebo zbytečnou byrokracii. Pro interní komunikaci používáme nejmodernější appky, jako jsou Slack nebo Basecamp a po práci rádi vyrazíme zahrát si lasergame, nebo jen tak “na jedno”. Čas od času vyjedeme na delší teambuilding, ale o tom ti víc říct nemůžeme - to musíš jednoduše zažít na vlastní kůži.

Co děláme?

Jsme agentura zaměřená na digitální marketing. Točíme a stříháme videa pro YouTube i Facebook, zabýváme se navrhováním a vývojem webových stránek a vymýšlíme online strategie. Firmám vytváříme audiovizuální vizitky a prezentace, kompletní kreativu pro jejich kampaně a zvládáme i celou corporate identity. V neposlední řadě se našim klientům staráme o jejich sociálně sítě, kde vytváříme jak obsah, tak nastavujeme výkonnostní kampaně.

Fotogalerie

Stario 2
Lidi v Stariu
práce ve Stariu
Zábava ve Stario
Teambuilding Staria
Zábava ve Stario
Zábava ve Stario
Zaměstnanci Stario

Hodnocení

Přidat hodnocení
Zobrazit všechna hodnocení (2)

Pracovní nabídky

Zaměření firmy

Sociální sítě Marketing