Sun Marketing - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Velké slevy na AliExpressu

Sun Marketing

Sun marketing je zkušenou společností v internetovém marketingu.

Hodnocení Sun Marketing

Přidat hodnocení
před 2 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Sun Marketing na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

- firemní akce - vzdělávání -neustálý důraz na rozvoj

Negativa firmy:

Bizarní pravidla firmy, nemožnost HO, neustálé porovnávání s ostatními odděleními.

před 3 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Sun Marketing na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zajímaví klienti, široké portfolio služeb, možnosti vzdělávání, fajn mladý kolektiv (trávíme spolu čas i po práci), hokejový a bežecký tým, super teambuildingy, zajímavé benefity. Samostatnost v práci (jsou nastavena základní pravidla a zbytek je na tobě). Normální pracovní doba (nějaký přesčas je opravdu výjimkou). Pěkné kanceláře v centru Prahy. Velmi dobrá dostupnost (tram, metro, vlak).

Negativa firmy:

Negativum jak pro koho. Důraz na neustále zlepšování a výkon. Lenoch to tedy bude považovat za negativní. Kdo nemá rád změny, taky nebude nadšený. Firma se ale chce neustále posouvat, takže s tím jsou změny spojené. Alespoň není nuda a člověk ví, že se to někam hýbe.

Doporučení pro management firmy:

Cením si toho, že management má nastavené kvartální cíle a ty mají všichni na očích. Takže asi jen pokračovat v jejich naplňování. Sledujeme vás :-)

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Sun Marketing na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2015.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Berou každýho

Negativa firmy:

Kvantita vítězí nad kvalitou. Vysoká fluktuace zaměstnanců. Nepřátelská atmosféra ze strany vedení a majitelů. Na hlavu postavená pravidla a procesy. Pomlouvání a podezírání zaměstnanců ze strany vedení. Přetěžování lidí. Slibování všeho možného bez žádného účinku. Kdokoliv má jiný názor než vedení je "zrádce"y

Doporučení pro management firmy:

Majitelé postrádají cit pro vedení lidí, nevěří svým zaměstnancům a často je před ostatními ponižují. Měli by si najít zkušeného manažera, který by firmu skutečně řídil a neodcházeli by kvůli němu zaměstnanci.

před 3 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní - Praha
Pracoval(a) jsem ve společnosti Sun Marketing na plný úvazek 1-2 roky, do roku 2017.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Naučíte se zde opravdu hodně, protože pracujete 2x víc než jinde díky přesčasům. Sídlo v centru je příjemné a zažijete hodně teambuildingů.

Negativa firmy:

Špehování, nestálá kontrola, nesmyslná byrokracie, vytěžování lidí na 150 % jejich kapacity, vysoká flukluace, nízká flexibilita zaměstnání, variabilní plat díky pravidelným měsíčním KPI, stres a pomlouvání. Pouze masochysti a lidi, kteří nemají srovnání s jiným zaměstnavatelem zde zůstávají :)

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (20)

Ačkoli tato firma v oboru zažila už mnoho, chuť vymýšlet stále nové a nové kreativní návrhy je neopustila. Naopak, s každým dalším projektem roste! Návrhy, které klientům předkládají, jsou založeny na dokonalé znalosti trhu. Prostředí internetu se vyvíjí rychleji než kterékoli jiné. Jejich specialisté se proto neustále vzdělávají a zdokonalují, aby jejich práce vždy korespondovala s nejnovějšími trendy.

Jestli jsou něčím známí, je to především osobní přístup ke každému klientovi. Až už jde o výkonovou reklamu, marketing v sociálních sítích, webdesign nebo kteroukoli jinou službu, vždy začínáme od základů. Důkladně proberou vaše přání, potřeby a možnosti, dohodnou se na nejvhodnějším řešení a až poté začnou s jeho realizací.

Hlavní vizí společnosti je, aby byla jedním z nejuznávanějších subjektů na českém a slovenském internetově - marketingovém trhu. Pokud jde o velikost měřenou tržbami, chtějí patřit mezi TOP 5 společností v česko - slovenských rukách. Chtějí být realizátory, nikoli jen konzultanty či poradci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hybernská 1271/32, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

27454568

Založení / Zapsání do OR*:

22. 5. 2006

Právní forma:

s.r.o.