Sun Marketing - kariéra, práce, volná místa | VímVíc.cz
Dobře naladěná telka

Sun Marketing

Sun marketing je zkušenou společností v internetovém marketingu.

Hodnocení Sun Marketing

Přidat hodnocení
před 11 měsíci
5.0
Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Sun Marketing na plný úvazek.
Pozitiva firmy:

Kanceláře v centru

Negativa firmy:

Zaměstnancům se nevěří Pomlouvani zaměstnanců od managementu Žádná zpětná vazba Neschopnost vést lidi Nemožnost home office Firemní benefity jsou jen pro vyvolené Spehovani zaměstnanců Povinné firemní akce Důraz na kvantitu, ne na kvalitu Přesčasy jsou samozřejmost Na pohovoru vám toho spoustu naslibujou

před 3 roky
2.0
Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Sun Marketing na plný úvazek, do roku 2018.
Pozitiva firmy:

- firemní akce - vzdělávání -neustálý důraz na rozvoj

Negativa firmy:

Bizarní pravidla firmy, nemožnost HO, neustálé porovnávání s ostatními odděleními.

před 4 roky
5.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Současný zaměstnanec - Anonymní
Pracuji ve společnosti Sun Marketing na plný úvazek 5-7 let.
Doporučuje
Pozitivní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Zajímaví klienti, široké portfolio služeb, možnosti vzdělávání, fajn mladý kolektiv (trávíme spolu čas i po práci), hokejový a bežecký tým, super teambuildingy, zajímavé benefity. Samostatnost v práci (jsou nastavena základní pravidla a zbytek je na tobě). Normální pracovní doba (nějaký přesčas je opravdu výjimkou). Pěkné kanceláře v centru Prahy. Velmi dobrá dostupnost (tram, metro, vlak).

Negativa firmy:

Negativum jak pro koho. Důraz na neustále zlepšování a výkon. Lenoch to tedy bude považovat za negativní. Kdo nemá rád změny, taky nebude nadšený. Firma se ale chce neustále posouvat, takže s tím jsou změny spojené. Alespoň není nuda a člověk ví, že se to někam hýbe.

Doporučení pro management firmy:

Cením si toho, že management má nastavené kvartální cíle a ty mají všichni na očích. Takže asi jen pokračovat v jejich naplňování. Sledujeme vás :-)

před 4 roky
1.0

Kariérní příležitosti

Benefity

Rovnováha práce - osobní život

Vedení společnosti

Kultura a hodnoty

Bývalý zaměstnanec - Anonymní
Pracoval(a) jsem ve společnosti Sun Marketing na plný úvazek 3-4 roky, do roku 2015.
Nedoporučuje
Negativní perspektiva firmy
Pozitiva firmy:

Berou každýho

Negativa firmy:

Kvantita vítězí nad kvalitou. Vysoká fluktuace zaměstnanců. Nepřátelská atmosféra ze strany vedení a majitelů. Na hlavu postavená pravidla a procesy. Pomlouvání a podezírání zaměstnanců ze strany vedení. Přetěžování lidí. Slibování všeho možného bez žádného účinku. Kdokoliv má jiný názor než vedení je "zrádce"y

Doporučení pro management firmy:

Majitelé postrádají cit pro vedení lidí, nevěří svým zaměstnancům a často je před ostatními ponižují. Měli by si najít zkušeného manažera, který by firmu skutečně řídil a neodcházeli by kvůli němu zaměstnanci.

Informace poskytnuté v hodnocení zaměstnavatelů jsou poskytnuté anonymně.
Portál VimVic.cz za tato hodnocení nezodpovídá.

Všechna hodnocení (21)

Ačkoli tato firma v oboru zažila už mnoho, chuť vymýšlet stále nové a nové kreativní návrhy je neopustila. Naopak, s každým dalším projektem roste! Návrhy, které klientům předkládají, jsou založeny na dokonalé znalosti trhu. Prostředí internetu se vyvíjí rychleji než kterékoli jiné. Jejich specialisté se proto neustále vzdělávají a zdokonalují, aby jejich práce vždy korespondovala s nejnovějšími trendy.

Jestli jsou něčím známí, je to především osobní přístup ke každému klientovi. Až už jde o výkonovou reklamu, marketing v sociálních sítích, webdesign nebo kteroukoli jinou službu, vždy začínáme od základů. Důkladně proberou vaše přání, potřeby a možnosti, dohodnou se na nejvhodnějším řešení a až poté začnou s jeho realizací.

Hlavní vizí společnosti je, aby byla jedním z nejuznávanějších subjektů na českém a slovenském internetově - marketingovém trhu. Pokud jde o velikost měřenou tržbami, chtějí patřit mezi TOP 5 společností v česko - slovenských rukách. Chtějí být realizátory, nikoli jen konzultanty či poradci.

Je tohle Vaše firma?
Sídlo firmy:

Hybernská 1271/32, 110 00 Praha 1

Velikost firmy:

1 - 100 zaměstnanců

IČ:

27454568

Založení / Zapsání do OR*:

22. 5. 2006

Právní forma:

s.r.o.